Widok

Najlepsza szkoła jazdy

GD Prawko od początku polecało mi wielu znajomych. Nie zawiodłam się! Wybrałam kurs weekendowy, który umożliwił mi szybkie zdobycie wiedzy teoretycznej niezbędnej do zdania egzaminu. Kurs teoretyczny prowadziła Pani Monika, która w bardzo jasny i "życiowy" sposób omawiała określone zagadnienia. Praktyczne wskazówki, których nam udzieliła pomogły mi zarówno podczas jazd, jak i egzaminu. (Teoria zdana za pierwszym razem). Jazdy miałam z Panem Arturem - najlepszym instruktorem, na jakiego mogłam trafić! Zaznaczę, że pierwsza lekcja była moim pierwszym razem za kółkiem. Mimo moich obaw Pan Artur zdołał nauczyć mnie sztuki jazdy samochodem (nie było to jedynie przygotowanie "pod egzamin"). Lekcje przebiegały w miłej atmosferze, instruktora charakteryzował duży profesjonalizm i cierpliwość. Wszystko tłumaczył w sposób jasny i indywidualnie dobrany do moich umiejętności. Egzamin zdałam za piątym razem bezbłędnie! (pozostałe niezdane egzaminy wynikały ze stresu i braku koncentracji) Pan Artur świetnie przygotował mnie do bycia kierowcą. Polecam każdemu instruktora, który do końca walczy razem z kursantem o wymarzone prawo jazdy!:)
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Bardzo dziękuję za kolejną pozytywną opinie
Nie pod każdą dodajemy komentarz więc teraz oprócz tego, że chce Podziękować Pani za wspaniałe słowa o naszych instruktorach,
Podziękować chce również wszystkim Wam, za poniższe opinie.
Opinie te są dla nas dodatkową motywacją a dla Instruktorów formą podziękowania za ich ( nas wszystkich) zaangażowanie w Wasz - nasz wspólny Sukces.
Dziękuję ! w imieniu swoim i wszystkich Naszych Instruktorów :)
a zdecydowałem się dodać komentarz właśnie pod tą opinią ponieważ
to szczególnie miła sytuacja kiedy Ktoś dziękuję i chwali instruktora mimo , że egzamin zdany został nie za pierwszym razem. My wiemy najlepiej , że różnie bywa.
Dziękuję Pani Asiu w imieniu Moni, Artura i swoim
Dziękuję raz jeszcze Wszystkim za tak dla nas ważne pozytywne opinie :)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry