Widok

Najlepsza szkoła językowa jaką znam!!!!!!

Kompetencje właścicieli/nauczycieli/lektorów na najwyższym możliwym poziomie. Indywidualne podejście do ucznia, bardzo dobra komunikacja, wewnętrzny dziennik elektroniczny ułatwiający kontrolę tego, co dzieje się na lekcji. Dzieci ( nawet te, mające dość duże trudności w zwykłej szkole )wchłaniają wiedzę jak gąbka, nie mogą się doczekać lekcji w QLSCHOOL, chętnie odrabiają prace domowe, co więcej - po prostu chcą je odrabiać - są chwalone, zmotywowane! Sposób nauki, docierania do ucznia, metodyka zajęć są nieocenione! Moje dzieci po prostu biegną do swojej szkoły językowej i są załamane jak jest przerwa świąteczna/ferie/ czy wakacje... a od września pytają: Mamo, czy na pewno nas zapisałaś???? Najlepiej zainwestowane pieniądze, niesamowity dar przekazywania wiedzy przez nauczycieli, Pani Karolina - pełen profesjonalizm w każdym detalu!!! Jestem zachwycona, że ktoś, kiedyś polecił mi tę szkołę a teraz ja polecam z całego serca!!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam podobnie z Akademią Językową w Gdyni - przesuperowi ludzie, którzy naprawdę chcą nauczyć i robią wszystko, by tak się stało. Dbre ceny, dobra lokalizacja dla mnie bomba.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Akademia wygrywa u mnie wszytsko!!! Jestem u nich na angielskim, od 3 miesięcy też na rosyjskim. Przełamali moją niechęć do języków!!! Nigdy się nie spodziewałam, ze będę z takim zapałem się ich uczyłą, i z takimi efektami!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podbijam, najlepsi są. :) I cenowo i lokalizacyjnie i jeżeli chodzi wspomniane zaangażowanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry