Widok

Najpiękniejsza gigantyczna pisanka wybrana

Opinie do artykułu: Najpiękniejsza gigantyczna pisanka wybrana.

Uczniowie kilkudziesięciu szkół podstawowych z Trójmiasta i okolic wzięli udział w konkursie "Fabryka Pisanek". Inwencja twórcza w zdobieniu gigantycznych, blisko dwumetrowych jaj nie znała granic. Największą liczbę głosów publiczności zebrała pisanka "wielkanocny baranek" autorstwa uczniów gdyńskiej Szkoły Podstawowej nr 12. Tryumfatorzy zgarnęli główną nagrodę w postaci nowoczesnego wyposażenia pracowni komputerowej. Wszystkie konkursowe pisanki można podziwiać w Centrum Riviera w Gdyni.- ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajna akcja.

Z dala od kompa i playstation.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 5

dokładnie

szkoda, ze nie na piłki, skakanki i gumy do skakania, hula hopy...itp...
coś co by wyciągnęło dzieci z domu...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

marek c.

Kto był w Rivierze podczas finału mógł zauważyć, iż każdy zespół uczestniczący w akcji otrzymał 6 piłek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo mi się podoba

taka akcja daje urok i rozwija talent plastyczny i kreatywność oby więcej takich akcji :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

ale jajaaaaaaaaaaaa

.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

jakby mnie taka pisanka przatakowala, to spierdzielalabym, gdzie pieprz rosnie. PRzeciez one sa przerazajace.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

wiecej takich akcji :)

Pisanki piekne, akcja swietna, ale rodzice dzieciakow - szczegolnie tego zwyciezkiego jajca tragiczni. Odechciewa sie glosowac jak ktos biega za Toba, atakuje i karze glosowac akurat na to, na co nie chcesz, okropność :) tak czy inaczej, brawo riviera, oby wiecej takich pomyslow i utalentowanych uczniów :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zwycięska praca bardzo pracochłonna, ale artystycznie najwyższy poziom trzymają SP 18 SP 20 - im gratuluję najbardziej!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

tak?

Ojej, na chwilę ktoś skierował wzrok na inną szkołę niż tę z bufonami...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

???

jajo sp18 robiła nauczycielka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

pytanie

Jak w Zydowskiej tradycji obchodzone sa Swieta Wielkanocy? Dziekuje za informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pisanki

fajna akcja- szkoda, że większość pisanek robili dorośli (po 2 lub 3 osoby) zamiast dzieci, pilnowanych przez rodziców w tym czasie....
+ większość osób przyjechała z gotowcami wyjętymi z reklamówek i kartonów.....

uczymy dzieci, że uczciwość się nie liczy tylko efekt.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale

śliczne te jaja! Trudno pewnie było wybrać najłdniesze.Ja mam problem. Brawo dzieciaki!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nauczycielka wygląda

na młodszą od tych dzieci
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ALE JAJA

Brałam udział,podobało mi się ale niestety regulamin łamany był na każdym kroku i nie rozumiem,dlaczego nie można było każdego dnia oddać po jednym głosie,zwłaszcza,że dzieciaki przyjeżdżały z Rumi.W regulaminie nie było napisane,że nie można oddać głosu na np dwa wybrane jaja ale było napisane,że tylko dwie osoby mogą stać przy urnie z głosami a przy wielu szkołach,zwłaszcza przy 12 stał tłum ciągnących za rękawy dzieci ze skaczącą i również szarpiąca nauczycielką a wśród dzieci byli gimnazjaliści...pani organizator się nie spisała,no i te szkolne wycieczki-to były prawdziwe JAJA
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry