Widok

Naprawa zmywarki i kuchenki

Pan, który przyjechał do zmywarki bardzo szybko zdiagnozował problem i usunął go, do tego za niewielkie pieniądze. W związku z tym postanowiłem skorzystać z usług tej firmy ponownie i poprosiłem Pana o wymianę iskrownika w kuchence Amica. Pan przyjechał, stwierdził, że nie ma takich iskrowników jak trzeba, ukręcił przy tym śrubkę (obiecał naprawić to przy następnej wizycie) i odjechał. Po tygodni zadzwoniłem z pytaniem kiedy będzie i dowiedziałem się, że Panowie z serwisu Amica mają szkolenie i że nie mógł kupić tego co trzeba, potem był chory, potem coś jeszcze. Dwa razu jeszcze umawiała się na konkretny termin i nie przyjechał. Po miesiącu się poddałem. Zostałem z iskrownikiem do wymiany i do tego z naprawą ukręconej śrubki.
Moja ocena
obsługa: 5
 
jakość usług: 4
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 3
 
3.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma ludzi nieomylnych... Nie znam sytuacji, o której ta Pan pisze, nie wiem, jakie komplikacje powstały, ale z moich doświadczeń wynika, że Pan Jacek (naprawiający) to ZŁOTY CZŁOWIEK.

Poczytajcie inne opinie, nieprzypadkowo są one na ocenę 6! Nie jestem znajomym Pana Jacka (ani nim samym :)). Jestem klientem - rzadkim!! I to świadczy o profesjonalizmie tego Pana, a wręcz bezinteresowności!

Tak - bo jak określić człowieka, który przez telefon, po godz. 18.00, z dzieckiem w tle (rodzina! wolny czas!) udziela za FRIKO porady, jak naprawić zmywarkę??! Nie będzie miał z tego ani grosza, a stratny jest nieco czasu i spokoju. Przy tym 1-2 lata temu naprawiał mi 1x sprzęt (za niewielkie pieniądza!!), który hulał do niedawna (winna fabryka-feler zrobili!!) i po tym czasie uzyskałem - powtarzam - ZA DARMO - poradę jak naprawić tą standardową usterkę.

Który śmie podnieść głos na tego człowieka?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry