Widok

Narzędzia do profesjonalnej naprawy rowerów?

Ostatnio naprwa rowerów wciągła mnie na dobre i pewną praktykę już posiadam i chciałbym otworzyć warsztat tego typu. Nie wiem tylko gdzie można i jakie kupić narzędzia do profesjonalnej naprawy, bo te, co posiadam kupowałem w zwykłym sklepie rowerowym i są takie sobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zobacz sobie tu uniortools.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kiedyś też mialem podobny problem, ale ktoś dał mi namiary na Uniora, którzy mieli bogaty wybór narzedzi o tematyce co potrzebowałem. Nie będę zachwalał jakie cuda z tym można robić, ale prościej będzie jak się sam z nimi skontaktujesz. Mnie firma ujęła ważną rzeczą. Dobra jakość w rozsądnej cenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Unior jest w porządku, a narzedzia całkiem trwałe. Pozdro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego, co sie orientuję, to w rowerowych mają rzeczy, któr jest łatwo upłynnić i muszą być popularne i tanie, bo po co mają zaśmiecać magazyny na dłużej? Takie sytuacje są w każdej branży a nawet sprzęt HiFi w zwykłych sklepach kosztuje 200-500 zł i niby stereo, a ludzie kupują, a tak naprawdę porządny sprzęt stereofoniczny to sie kupuje u dystrybutorów jak Onkyo, lub Maratz. Za dobre narzedzia będziesz musiał trochę wybulić, ale nie będziesz żałował. Szukaj dedykowanych firm. pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może zerknij do fachowej literatury i wydawnict, bo czasami są nawet dodatki dla otwierających firmę i wskazówki. może też google sprawdzić rankingi dotyczących narzędzi i do czego są przeznaczone. Jka znajdę chwile czasu, to moze Ci coś ciekawego podeśle.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Ja co prawda mam warsztat samochodowy a w nim przeważają narzędzia firmy Unior, ale myślę, że jak Unior daje radę przy naprawie aut, to na 100% da radę przy naprawie rowerów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz Czarek rację. Unior daję radę i przy autach i przy rowerach i motorach!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też jestem fanem uniora. Zupełnie dobre narzędzia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem ciekaw jak ten Unior wygląda w rzeczywistości, bo może ktoś da namiary na sklep, gdzie mógłbym z bliska obejżeć. może to wada, albo zaleta, ale przed zakupem narzędzi lubię takie cacko potrzymać w dłoni i dopiero wtedy podejmuję decyzję. u mnie w Radomiu pytałem w dwóch sklepach, ale nie mieli nic z Uniora. za namiary będę wdzięczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kolego wejdź na stronę producenta Unior i tam powinienieś znaleźć listę lokalnych dystrybutorów, czy jak tam zwią dealerów. ewentualnie też powinieneś znaleźć narzędzia tej firmy w lepszzych sklepach narzędziowych. nie mam tu na myśli absolutnie bazaru, czy chińskiego marketu. myślę, że jak zobaczysz je na żywo, to spodobają Ci się, bo mi z miejsca przypadły do gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej poszukać w sieci. Może na Allegro coś będzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak byś szukał na allegro Uniora, to patrz żeby były to nowe, bo z używanymi różnie bywa. najlepiej żeby to był jakiś sklep co ma dużą ilość narzedzi, w tym przypadku Unior. czasami zdarza się, że naciągacze sprzedają narzędzia ze zwrotów reklamacji, albo sami coś uszkodzą a potem sprzedają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jakiś czas oddaje rower do naprawy i oni wszystko za mnie załatwiają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja nie oddaję, bo serwis zdziera niesamowicie i za każdą pierdołę trzeba słono płacić., a poza tym lubię sam na bierząco sprawdzić stan techniczny, czyli naciąg szprych, regulację przerzutek, stan łańcucha itp. do tego nie trzeba wiele profesjonalnych narzędzi. np ja kupowałem narzędzia firmy Unior, która ma sporo gadżetów dedykowanych do rowerów. tanio i wygodnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

CDN Hosting (4 odpowiedzi)

Czy ktoś z was korzystał z tego rodzaju hostingu? Jakie są główne korzyści płynące z użycia CDN...

jakie konto bankowe wybrać? (153 odpowiedzi)

witam jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy...

Jak otworzyć sklep internetowy (73 odpowiedzi)

Przymierzam sie nad otwarciem własnego sklepu internetowego. Mianowicie do tej pory sprzedawałam...

do góry