Widok

Narzędzia na prezent

Chciałam na dzień ojca kupić na prezent jakiś wypasiony zestaw narzędzi do naprawy auta. Tata lubi przy nich grzebać, a widziałam, że nic specjalnego nie posiada tylko stare PRLowskie klucze. Może ktoś da namiary na dobrą firmę specjalizującą się w narzędziach do tego typu napraw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej kup narzędzia u autoryzowanych sprzedawców, ewentualnie w sklepach specjalistycznych, gdzie powinni posiadac takie narzedzia dobrego typu. unikałbym chińskich podróbek i chłamu z marketow, które są przeważnie zrobione z lichego stopu imitującego stal. powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chętnie podepnę się pod pytanie. Tylko żeby za drogi nie był, jest spłukana i tak chyba podratuje się chwilówką w tym miesiącu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie warto się bawić w chwilówki, prowidenty i inne parabanki, bo odsetki nie są za ciekawe. dobrzy dystrybutorzy narzędzi mają w swojej ofercie opcję zakupu ratalnego i to na zdrowych zasadach. można wziąć coś naprawdę z wysokiej półki i w kilka miesięcy spłacić. moim zdaniem to lepsza opcja, niż chwilówki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Hanna, jako przedstawiciel wonga com zapraszam Ciebie i wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą pożyczek udzielanych przez naszą firmę. To od początku do końca jasna i czytelna oferta, udzielana wyłącznie online. Pożyczkę można otrzymać nawet w kilkanaście minut po pozytywnej decyzji kredytowej. Na rynku polskim wonga com udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 zł do 1500 zł dla nowych Klientów (koszt pierwszej to 10 zł), ratalnych do 5000 zł dla nowych Klientów oraz 8000 zł dla stałych Klientów. Okres spłaty w przypadku pożyczki krótkoterminowej wynosi od 1 do 60 dni, natomiast w przypadku ratalnej do 18 miesięcy. Koszt pożyczki ratalnej jest ustalany indywidualnie po zbadaniu zdolności kredytowej. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga pl. Decyzja o udzieleniu pożyczki podejmowana jest m.in. po sprawdzeniu wiarygodności kredytowej potencjalnych Klientów w BIK S.A. i biurach informacji gospodarczej oraz ocenie zdolności kredytowej Klientów.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88 lub skorzystania z chata na wonga pl/live_chat?utm_source=trojmiasto.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A kolejna pożyczka to na jakich warunkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam! Marcela, kolejna pożyczka w wonga. com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu po spłacie pierwszej pożyczki. Maksymalny limit dla kolejnych pożyczek w wonga. com może wynieść do 8000 zł, ale kwota ta i koszt ostatecznie są uzależnione od indywidualnie obliczanej zdolności kredytowej. Dodam, że Klienci wonga. com mają możliwość wzięcia udziału w Programie Korzyści, w którym najwięcej zyskują osoby terminowo spłacające swoje zobowiązania i rozwiązujące interaktywne testy na platformie Kapitalni.org. Spełniając te kryteria, przy kolejnej pożyczce można otrzymać lepsze warunki cenowe pożyczki.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga. pl/live_chat?utm_source=trojmiasto.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

klucze firmy yato, stosunek jakość do ceny bardzo dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dożucam od siebie zestawy od firmy Unior światowej jakości i w rozsądnej cenie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ta światowa firma Unior, to w jakim kraju jest produkowana? Bedę wdzięczny za odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak byłem w Niemczech, to kupiłem tam fajny zestaw kluczy Uniora i na pudełku pisało made in Słowenia, czyli wychodzi na to, że ze Słowenii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam Słowenia, a narzędzia bardzo dobre! Mam multi toola.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja miałam poważny z kupnem jakiegoś fajnego drobiazgu dla taty i przewijało się w sklepie nawet ciekawe propozycje, bo wiertarka Boscha nie była droga, ale sobie pomyślałam, że tak naprawdę nie wiem co on tak naprawdę ma i co potrzebuje. kupiłam na początek skrzynkę narzędziową, notabene Uniora, która nie była tania, ale myślęl, że jakość wykonania i funkcjonalność doskonale to rekompensowało. w każdym razie był bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To całkiem dobry pomysł, ale na pewno trzeba byłoby się orientować w temacie narzędzi oraz tym, któe z nich będą dobrze przyjęte.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie się wydaje, że do grzebania dla amatora przy aucie to na początek wystarczy zestaw zwykłych kluczy, nasadek, wkrętaków, może jakiś multi tool. taki zgrabny zestaw można bez problemu zakupic w dowolnym sklepie. pytanie tylko jaką dysponujemy gotówką i na jaką markę stawiamy. ja akurat preferuję Unior Tools, która ma praktycznie wszystko co jest potrzebne do szczęścia dla każdego zmotoryzowanego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

czesc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się z Piotrem i faktycznie fajne są te narzędzia. Może i trzeba troszkę zapłacić, ale wszystko co dobre, to kosztuje. znalazłem na to mały sposób żeby zrównoważyć koszta i trochę wydałem na Uniora, ale za to nic nie zapłaciłem za książki z cyklu Sam naprawiam, bo zciągnąłem je z chomika. jak potrzebuję jakiś dokładniejszy schemat przy samochodzie, to po prostu wydrukuję daną stronę. w końcu na czymś trzeba oszczędzać. pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy kolega wie, ale te książki posiadają praw autorskie i takie ściąganie to delikatnie mówiąc piractwo. co do narzędzi, to firm specjalizujących się w produkcji narzedzi motoryzacyjnych jest multum i są różne oferty kierowane do amatorskich jak i profesjonalnych celów. z tego, co się orientuję, to narzędzia Unior są narzędziami profesjonalnymi i często spotykanimi w warsztatach motoryzacyjnych, choć to nie wyklucza, że amatorzy, czy niedzielni kierowcy też się nie mogą tym pobawić. to takie małe OT.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Potwierdzam to, co napisał Dariusz i faktycznie firma ma szeroką ofertę skierowaną dla każdego i do tego są narzędzia w różnych segmentach cenowych, a to oznacza, że osoby z mniejszym portfelem też na ich zakup stać. ja akurat zajmuję się profesjonalnie naprawą aut i korzystam z ich narzędzi i powiem tak. żywotne, łąwte w utrzymaniu czystości i stabilne. jak by nie było Unior to jednak marka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

aaaaadd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No marka. no i nie źle wygląda bo właśnie dzisiaj dostałem na dzień ojca a dokładnie szczypce do rur, ale to była moja cicha podpowiedź, bo córka nie wiedziała czego oczekuję, ale właśnie kupiła taki model jaki oczekiwałem. na oko ładnie to wygląda, ale zacznę to cudo dopiero testować w poniedziałek. pierwsze wrażenia bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty to masz farta! sam o takim marzyłem, bo bardzo mi by się przydał w pracy, ale niestety bliskie mi osoby są mało domyśne. dostałem zamast coś konkretnego i porzytecznego kosmetyki , które może i ladnie pachną, ale mnie nie do końca dpowiadają. może w przyszłośći ktoś się mnie zapyta p zdanie co bym chciał/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli poszukujecie dobrze wyposażonego sklepu który posiada narzędzia dla przemysłu jak i do celów prywatnych to polecam http://stmech.eu/ Mają ogromny wybór profesjonalnego sprzętu w niskich cenach więc każdy będzie zadowolony. Najwążniejsze jednak jest to że w jednym miejscu można zakupić niemal wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak dla mnie najlepsze narzędzia ma w ofercie https://narzedziowy24.eu/ Zawsze u nich kupuję. Mam mały warsztat i co jakiś czas muszę robić tego typu zakupy, więc śmiało polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Garaż na czas budowy domu (4 odpowiedzi)

Witam. Stoję aktualnie przed dylematem co postawić, garaż blaszany czy z pustaka? Chcemy przed...

Jakie meble do salonu ? (141 odpowiedzi)

Jakie macie propozycje do wąskiego salonu 3,5 x 6 m. Podobał mi się ostatnio w internecie komplet...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

do góry