Widok

Nauczyciele w naszej szkole - proszę o opinie.

Co sadzicie o nauczycielach w naszej szkole??chodzi o nauczanie podstwowe w podstawowce,kogo polecacie a kogo odradzacie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Z ciekawości...
Jak kogoś nie polecimy to co????
Wypiszesz dzieciaka z tego przedmiotu????
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Się zaczyna. To nie jest dobry temat na forum. Najlepiej spytać koleżanek, znajomych, przyjaciół dzieci, które uczęszczają do szkoły. Ja często mam odmienne zdanie, aniżeli moje dziecko
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Podzielam. To nie jest właściwe pytanie na forum. Można kogoś łatwo i niesłusznie pogrążyć w dobie hejtu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
~dry popieram .O nauczycielach nasłuchałem się oooo. nic nie było prawdą. Wszystko zależy od punktu siedzenia :-). Moje dzieci uczą się bardzo dobrze (odpukać)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na szczęście moje też. :-) Nic tak nie cieszy rodzica jak w miarę grzeczne dziecko i radzących sobie bez problemów (większych) z nauką.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkola super nauczyciela wspaniali.Polecam w 100 procentach.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11
Szkoła swoim poziomem sięga dna. Spośród całej kadry pedagogicznej która nadal tam uczy do polecenia nadaje się może max dwóch nauczycieli. Reszta nie ma podejścia do ucznia. Pani pedagog wyzywa się na dzieciach . Bo jak jedna osoba jest arogancka to trzeba ukarać pozostałe 20 osób. Zero podejcia do dzieci i młodzieży oraz traktowanie lepiej dzieciaków których rodzice znają się (lub są spokrewnieni ) z personelem .
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 14

Chore i wyssane z palca spostrzeżenia. Kim trzeba być, żeby tak pisać... I jakie trzeba miec problemy ze sobą samym bądź swoim dzieckiem.... Widzę, ze frustracja sięga zenitu...
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 7

Obiecałam sobie, że nie podejmę się dyskusji na ww temat, ale ...Ja wypisałam dziecko z tej szkoły, zanim to zrobiłam przegadałam parę męczących mnie problemów z niektórymi nauczycielami, jak również dyrekcją. Najważniejsza jest chęć rozmowy, czy Vbjc próbował rozwiązać problemy rozmową czy stosowną prośbą na piśmie? Z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że połowa sukcesu to konkretny, radzący sobie wychowawca, taki któremu się chce, a nie taki dla przeczekania. Jeżeli wychowawca jest z pomysłem i odpowiednim podejściem do rodzących się problemów, to nie ma eskalacji problemu. Dzieci w tej szkole są bardzo fajne, wychowawcy 1-3 również., o reszcie się nie wypowiem, bo mnie to już i na razie nie dotyczy. Myślę, że nauczyciele i dyrekcja też uczą się na błędach, bo to nie jest już ta sama szkoła co 10 lat temu. Jest więcej dzieci, inne wymagania, inne problemy, inne wyzwania dla kadry.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ty już babcią jesteś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Haha- nie babcią, tylko mamą, czytaj ze zrozumieniem. Wypisalam dziecko, kolejne chodzi do tej szkoły. Myślę, że jest coraz lepiej, wszyscy uczymy się na błędach,. Ważne, aby isc do przodu, rozmawiać jak jest problem, a nie gadać za plecami i fałszywie sìę uśmiechać. Ludzie, czytajcie że zrozumieniem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Vbjc bzdury wypisujesz!
takie zdanie maja zazwyczaj rodzice ktorzy nie radza sobie z wlasnymi dzieciakami, ktorzy zamiast dac im odrobine siebie wola dac im tablety i smartfony (niestety wiele takich dzieciakow snuje sie po naszej szkole - smutny to widok)
Rodzice obudzcie sie! nie mozemy calej odpowiedzialnosci przezucac na nauczycieli
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja... Tablety i smartfony otępiają... To potwierdzone badaniami naukowymi, mamy coraz mniej inteligentne dzieci.... A każdy rodzic myśli, ze ma w domu geniusza.... "geniusza"! Większość rodziców daje kasę, sprzęty i liczy na to, ze wszystko zalatwione.....Dziecko szczęśliwe! A resztę mają zrobić nauczyciele..... Nie wszyscy rodzice! Ale większość.......
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie można uogólniać całej kadry. Naprawdę, to nie w porządku wobec tych, którzy trzymają poziom a jest jeszcze kilka takich osób w tej szkole. Szkoła nie sięga dna ale próbuje się od niego wybić.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niech zaczną uczyć a nie dawać korki za kasę wtedy tylko dzieci coś umieją okropne kadry w tych czasach .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

A kto korki moze dawac? Może anglista i może matematyk, a reszta? Wyżyj za tą kasę...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma szkoły, na którą nie przelano by wiader łajna. Tak serio, jest kilku naprawdę dobrych nauczycieli. Jednak o większości myślę sobie, że pracują w Bojanie, bo nigdzie indziej by ich nie chciano zatrudnić. Pytasz też jakby był jakiś wybór, jaki zestaw nauczycieli zechcesz sobie wybrać na ten czy kolejny rok. Nie ma tak dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ale wyniki z egzaminow ponoć Bojano w tym roku mialo najlepsze z całej gminy Szemud!! To nie jest zła szkoła.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Odpady wielkogabarytowe (18 odpowiedzi)

Witam Nie wiecie, czy będzie w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych? Na stronie gminy...

Wybory samorządowe 2024 (24 odpowiedzi)

Czy ujawnili się już kandydaci do wyborów samorządowych?

Czy jest szansa na wiaty przystankowe w Bojanie na nowych przystankach? (8 odpowiedzi)

Witam, czy na nowych przystankach jest szansa na pojawienie się wiat? Pozdrawiam.

do góry