Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Było super:) wątek zamknięty Jestem absolwentką tej szkoły i mimo, że trafiłam do niej przez przypadek to...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 stycznia 2008

Moja opinia wątek zamknięty Cześć wszystkim. Skończyłem WSTIH ponad miesiąc temu. Bardzo dobrze oceniam...
~S I
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 stycznia 2008

Małgorzata Buraczewska - opinia wątek zamknięty Ja jestem bardzo zadowolona z jazd z Panem Arturem.Zawsze łatwo było dogadać...
~Małgorzata Buraczewska
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

zdałem za pierwszym razem wątek zamknięty uczył mnie jeżdzic Krzysiek nawet nieżle się nauczyłem bo zdałem za pierwszym...
~JUREK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

? wątek zamknięty bardzo proszę o kontakt osoby lub ich rodziców ,którzy mają dzieci w tej...
~Lu
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

szkoła marzeń wątek zamknięty Dzięki "sorriso" zdałam za pierwszym razem:] Instruktorzy mają dużo...
~Aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

Dziękuję :-) wątek zamknięty Chciałabym bardzo podziękować instruktorom : panu Leszkowi , panu Darkowi Ch....
~Darka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

~ss
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

Polecam EXPRESS wątek zamknięty Trafilam na najlepszego instruktora jakiego moze sobie wymarzyc przyszly...
~CZARNA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

Zdałam za pierwszym razem - dzięki Mikołaj! :) wątek zamknięty Bardzo dobra szkoła, profesjonalizm w każdym calu :) fachowa obsługa...
~Monika N.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

zdałam!!!!! wątek zamknięty Wzielam dodatkowe godziny w sorriso u instruktora o imieniu Marek bardzo...
~Ola
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

Agnieszka - opinia wątek zamknięty W 100% nie jestem zadowolona ze szkoły. Nie polecam jej osobą, które są...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

NIE POLECAM! wątek zamknięty Ze swojej ostatniej lekcji jestem nie zadowolona, a wręcz zawiedziona. Remek...
~kursantka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo dobra atmosfera nauczania, wysoki poziom wiedzy prowadzącego i...
~Adrian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

Asia!! wątek zamknięty Cierpliwość, zaangażowanie i ten żarcik:) Dzieki Asi juz niebawem odbieram...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 stycznia 2008

dziękuje,dziękuje,dziękuje :) wątek zamknięty Bardzo serdecznie dziękuje Pani Anettcie oraz Panu Darkowi za pomoc w nauce...
~Hania K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

Rewelacjaaa! wątek zamknięty Swietni instruktorzy, cierpliwi, punktualni. Nauka jazdy odbywa sie w...
~Karol
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

m. - opinia wątek zamknięty faktycznie za taką kasę mogliby zapewnić dzieciom lepsze warunki.... Klimat...
~m.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 stycznia 2008

Jak prawo jazdy to tylko w OSK ALEX wątek zamknięty Przesympatyczna atmosfera kursu i wyrozumiały , spokojny wykładowca. Pani...
~Iza
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 stycznia 2008

Podziekowania dla PANI HANI :) wątek zamknięty Naprawde wielki podziekowania dla Hani ktora mnie uczyla jezdzic :) To...
~DAWID K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52141

postów

37623

wątków

do góry