Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nr 1 w Trójmieście dla motocyklistów wątek zamknięty Witam! Wstrzymywałem się z oceną, póki nie zdam egzaminu (kat. A). :)...
~Rafał Łoziński
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Pani J.Ch najlepszym nauczycielem jest ! wątek zamknięty nie wiem co strzeliło do łba mojej przedmówczyni ... Pani Joanna jest jedną...
~Michalek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

POLECAM!!! wątek zamknięty Witam,jeśli miałabym komukolwiek polecić ośrodek szkolenia kierowców,to bez...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

:) wątek zamknięty Wszystkim osobą, które chcą nauczyć się jeździć polecam szkołę Pana Marcina....
~izabelag
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

instruktorzy z pasja wątek zamknięty w porównaniu z pierszym osrodkiem gdzie kiedys próbowalam zdobyc p.j. tu bylo...
~monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

polecam gorąco wątek zamknięty bardzo mi się podoba sposób nauczania w tej szkole, instruktorzy wiedza o...
~MK
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Świetna wątek zamknięty I mimo że do tej szkoły chodze dopiero pare miesięcy jest naprawde...
~Ana
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Malwa - opinia wątek zamknięty Ludzie,IDZCIE do EFEKTU.Na prawde jest super,wczoraj zdalam prawko,jestem...
~Malwa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Kasia - opinia wątek zamknięty Ja dopiero skończyłam wykłady i od tego tygodnia zaczęłam praktyke:) Narazie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

dla mnie idealna wątek zamknięty chcesz się uczyć - uczysz się, i się nauczysz, masz warunki. nie chcesz- nie...
~Pat
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 grudnia 2007

Za Pierwszym!!("B") wątek zamknięty Zdałem za pierwszym razem. Szkoła świetna, instruktorzy najlepsi. Jazdy...
~Michał Morozik
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Szukałam takiej szkoły wątek zamknięty Jeśli chodzi o WSTiH to studiuję już od dwóch lat w trybie zaocznym. Jestem...
~Karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

NAJLEPSZY OSK!! wątek zamknięty Chciałbym bardzo podziękować całemu OSK AS za przygotowanie mnie do egzaminu...
~Adrian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Szkolenia AS-a pierwsza klasa! wątek zamknięty Z pelna odpowiedzialnoscia polecam Ten osrodek szkolenia kierowcow. Dzieki...
~szmigi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

pozwol sobie uwierzyc w siebie!! wątek zamknięty Dzis mialam pierwszy i ostatni egzamin na prawo jazdy, tzn ZDAłAM!! Wielkie...
~Natalia M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Zdałam ;))))))))))) wątek zamknięty Polecam Wszystkim Szkołę Jazdy Barbara!!Zdałam za pierwszym razem i jeszcze w...
~Ania M.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Rewelacja wątek zamknięty A ja nie zgadzam się z przedmówcą. Dla mnie ośrodek jest ok. Tok nauczania...
~była kursantka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

podziękowania dla Pana Piotra Jereczka wątek zamknięty Przemiły Panie Piotrze, czytając opinie nie mogę napisać już chyba nic...
~Małgorzata Focklem
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

uwagi j/n wątek zamknięty kurs robiłem chyba od maja do października... jazdy ciągneły się jak flaki z...
~ryzyk
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 5 grudnia 2007

Super! wątek zamknięty Super szkoła! Zdałam dziś egzamin na prawko za PIERWSZYM podejściem! Zero...
~Muparta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 grudnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52131

postów

37617

wątków

do góry