Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Profesjonalna i skuteczna szkoła wątek zamknięty Bardzo się cieszę, że wybrałam właśnie Autostradę. Zdałam za pierwszym razem,...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 października 2007

Potwierdzam:) wątek zamknięty Mikołaj jest ogromnie cierpliwy, poważnie traktuje swoją pracę, a przede...
~Anka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Bardzo polscam wątek zamknięty 3 lata temu ukończyłam kurs podeszłam do egzaminu i nie zdalam teraz...
~Monika
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Pablo - opinia wątek zamknięty Nic dodać nic ująć. Nigdy nie poszedłbym do zadnej innej. GORĄCO POLECAM...
~Pablo
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

dobry instruktor wątek zamknięty Pan Antoni to wspanily instruktor
~zyczliwy
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Zdałam za pierwszym razem-dzięki Mikołaj!! wątek zamknięty Wczoraj zaliczyłam egzamin na kat. B za pierwszym podejściem:)))Gorąco...
~Asia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

O.S.K. POLDEK jest świetny !! wątek zamknięty Zdałem :) Poldek ma naprawde wysmienita kadre.. szczegolne podziekowania dla...
~Kursant
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Cała ekipa ELKI SCHOOL na MEDAL!!! wątek zamknięty Chciałabym serdecznie polecić wszystkim osobom ELKĘ SCHOOL... Wspaniała...
~kursantka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

Niezastąpiony instruktor! wątek zamknięty Z ogromnym smutkiem żegnam najwspanialszego instruktora -Piotra.To dzięki...
~Gosia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

genialnie...:) wątek zamknięty Szkoła naprawdę spełnia wszystkie wymagania jakie powinna spełniać solidna...
~Adii
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 października 2007

jagodzianka - opinia wątek zamknięty Zdawałam prawo jazdy razy kilka... i mialam dwóch instruktorów jazdy, jeśli...
~jagodzianka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

Polecam wątek zamknięty Bardzo dobry OSK dla kat. A. Nie zdałem za pierwszym razem ale to...
~Wojciech P.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

ktoś - opinia wątek zamknięty Skończyłam tą szkołę w zeszłym roku i naprawdę ją polecam. Sama nie wiem...
~ktoś
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

Zdalem za pierwszym razem...:D:D:D wątek zamknięty Polecam Ośrodek Kierowców '''''JANKAR"" wszystkim poczatkującym kierowcom....
~Piotrek K.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 29 października 2007

rewelacja wątek zamknięty Jezeli ktos chce nauczyc sie dobrze jezdzic, to uwazam ze instruktorzy z...
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 października 2007

Dzieki p.Janowi zdałam za pierwszym razem wątek zamknięty Zdałam za pierwszym razem a wcześniej nie miałam kontaktu z samochodem, w...
~Anna Rezmer
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

natalia - opinia wątek zamknięty jak traficie na panią K. angielski bardzo polubicie i maturę zdacie bardzo...
~natalia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

można im spokojnie oddać dziecko pod opiekę wątek zamknięty od miesiąca moja córka chodzi dwa razy w tygodniu na zajęcia terapii...
~Danuta
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 28 października 2007

POLECAM! wątek zamknięty Bardzo dziękuję za naukę na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm! Miła...
~Agnieszka Ł.-L.
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 października 2007

ZDAŁAM :-] GORĄCO POLECAM!!!!!!! wątek zamknięty Zdałam:D za drugim razem, za pierwszym niestety stres był górą:( Szczególnie...
~Magda
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 października 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52141

postów

37623

wątków

do góry