Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
"ABC" - GORĄCO POLECAM, ZDAŁEM ZA PIERWSZYM RAZEM !!! wątek zamknięty Do niedawna ja i żona byliśmy niezmotoryzowani czyli zależni od innych....
~Dawid
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

Serek - opinia wątek zamknięty Po pierwszym roku musze stwierdzic ze szkola jest naprawde spoko. Wykladowcy...
~Serek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

makro ekonomia czy znacie jakąś uczelnię gdzie jest ten kierunek??chodzi mi o trojmiasto lub...
dziób
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

POLECAM wątek zamknięty Jeździłam z 4 instruktorami z Caruska, wszyscy byli mili, kulturalni i na...
~Lenka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2007

polecam wątek zamknięty polecam ze wzgledu na kulture, duzy wklad pracy, cierpliwosc i opanowanie...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

bez pracy nie ma kolaczy wątek zamknięty szybkie efekty w krotkim czasie, ale to intensywna praca na lekcji i full...
~ADRIAN
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Wybierzcie OSKARA!!!!! wątek zamknięty Jest On godny polecenia! Nigdy nie prowadziłam samochodu - a tu proszę,...
~Emilia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Najlepsza szkoła w Gdyni :) wątek zamknięty Nie ma lepszej . Naprawde. Uwierzcie.
~DXRXX
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

hura wątek zamknięty Zanim zaczęłam kurs nigdy nie siedziałam za kierownicą. Pełna obaw, że nie...
~Agata
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

WSMSGiP w Gdyni wątek zamknięty Czy ktoś sie wybiera na tą uczelnię od października na Rynek Motoryzacyjny?...
na_kazda_pogode
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Międzynarodowy Rynek Motoryzacyjny wątek zamknięty Hej, czy ktoś z obecnych wybiera się na tą specjalność? Mógłby mi ktoś...
~Agou
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 sierpnia 2007

Czego się można nauczyć? wątek zamknięty Lawirowania,nic-nierobienia.Poziom tej szkoły jest wysoce...
~Absolwentka 2007
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

polecam! wątek zamknięty Jestem mamą uczennicy tej szkoły.Moja córka idzie teraz do 3 klasy gim....
~ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

Studiuje i warto wątek zamknięty Ta szkoła jest naprawde warta poświęcenia swoich pieniędzy. Wiedza jaką się...
~czarnula23
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

Ania - opinia wątek zamknięty brzydkie korytarze ciężko dostać się na obiady i nie zdąża się zjeść stoi...
~Ania
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

renatka13 wątek zamknięty Szkoła jest super, nauczyciele kompetentni i przyjaźni dla uczniów, dużo...
~mała
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2007

Śmiem twierdzić że jest to najlepszy ośrodek szkolenia kierowców w trójmieście. wątek zamknięty Rewelacyjni ludzie,co zapewnia bardzo miłą współprace.Spokój wraz z...
~Dominik Stefański
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

pedagogika-animacja kultury wątek zamknięty Prosze o jakiekolwiek informacje o tej uczelni a najlepiej o tym kierunku...
~Aga
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

Rewelacja! wątek zamknięty Wczoraj zdalam egzamin i zaluje tylko jednego: ze nie wybralam tej szkoly na...
~Bogusia
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

beznadzieja!! wątek zamknięty Niestety rowniez jestem ofiara tej"szkoly". Ceny wcale nie najnizsze bo...
~JEDNAK ZDALAM!
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
52143

postów

37625

wątków

do góry