Widok

Nauki przedmałzeńśkie

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam, Czy ktoś się orientuje gdzie mozna zrobic nauki przedmałżeńskie w weekend na terenie trojmiasta???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście polecam w Parafii pw. Św. Anny i Joachima w Letnicy, rewelacyjnie poprowadzone nauki, które z pewnością z Mężem zapamiętamy na długo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My byliśmy na naukach w Matemblewie. Dwie soboty w godz. 9-17. Koszt 180zł od pary, z obiadem. Polecamy.
Ślubujemy 29.04.2017
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

my bylismy w parafii św. Mikołaja w Gdyni, kurs weekendowy- 4h w sobote i 4 h w niedziele, jesli chodzi o koszt to "co łaska" ;) bardzo polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My byliśmy w Gdyni w parafii Andrzeja Boboli, mimo że nie należymy do tej parafii nie było żadnego problemu z uczestnictwem. Polecam, sprawnie i miło, całość prowadzona przez małżeństwo, księża przychodzili na poszczególne bloki tematyczne. Nauki obejmowały piątek wieczór i sobota do 14. także bardzo spoko - a ofiara co łaska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja co prawda uczestniczyłam w naukach gdzie indziej i w "zwykłym" trybie, ale- tak jak koleżanki wyżej- mogę zarekomendować obydwie wyżej polecane gdyńskie parafie, tj. zarówno parafię pw. św. A .Boboli, jak i św. Mikołaja. Znam bowiem osobiście dziewczyny, które mają za sobą kursy weekendowe właśnie tam i wszystkie były zadowolone. Zaznaczam jednak, że robiły tam tylko kurs, nie wiem, jak jest z poradnią rodzinną, bo to odrębny temat i osobne spotkania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w Chełmnie trzecia sobota miesiąca 4 godziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam kursy weekendowe z nauk przedmałżeńskich (bez poradnictwa rodzinnego), są intensywne i ciekawie prowadzone, jest czas na refleksje, rozmowy, trochę warsztatowe zajęcia, parafia Joachima i Anny w Gdańsku Letnicy, prowadzone są przez małżeństwa i księdza. termin 21-23 kwietnia i 26-28 maja 2017. Zgłoszenia i bliższe informacje: e-mail: kurswczs@gmail.com koszt 180 zł od pary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry