Widok

Nerwica

Wiem że sa już wątki na ten temat, lecz każdy z przed kilku lat więc nie aktywne...
Ktoś ma? Leczy ? Skutecznie ? Gdzie ? Jakaś grupa wsparcia ?;) Również chętnie na priv.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
PIOTR Wrześniewski Psychiatra.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Coś więcej ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też z nią walczę, tylko terapia może pomóc, jednak na Nfz długo się czeka. :-(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
o jakiego rodzaju terapii mowa ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Terapia u psychoterapety, najlepiej poznawczo behawioralna. 2 lata temu chodziłam przez pół roku, pomogła mi bardzo ale niestety musiałam przerwać ją ze względu na nową pracę. I teraz nerwica powróciła przez jedną sprawę która wydarzyła się u koleżanki, tak mną to wstrząsnęło że nerwca znów jest :-\
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie tez wraca jak się pojawi jakiś stresujacy etap w życiu , kilka lat ciszy a teraz znow:/ massakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

gdzie rezonans magnetyczny? (73 odpowiedzi)

Dziewczyny czy możecie mi powiezdieć gdzie w Gdansku można zrobić szybko rezonans magnetyczny...

kolezanki z nerwica poszukiwane:) (670 odpowiedzi)

Może znajda się tu jakies kobietki które chorują na nerwice(rozne postacie).Ja niestety choruje...

do góry