Widok

Neurolog dzieciecy

Witam. Czy ktoś może polecić mi neurologa dziecięcego w pobliżu, najlepiej na NFZ ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Żukowie w przychodni jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my jeździmy do Pani dr Konkel w Żukowie i jest ok :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też byłam w Żukowie, ale odradzam, lekarka opryskliwa, wiecznie spóźnia się ok 30 min- godz., robi problemy nawet z poprawieniem wystawionych przez siebie recept czy skierowań a przecież na wizytę czeka się 1,5 miesiąca, siedzi tam jak za karę, ale podobno prywatnie jest całkiem inna :) Zupełnie nie pomogła mojemu dziecku, więc zmieniłam lekarza. Pediatra w Baninie nie była zaskoczona jak jej powiedziałam że do dr Konkel nie warto czekać na wizytę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hm... może miała zły dzień, no nie wiem ja byłam dwa razy i była całkiem miła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam kilkakrotnie i zawsze było tak samo i to nie tylko wobec mnie, również dla innych pacjentów, może często ma złe dni
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
A uważasz, że taką szanowną panią doktor interesuje zły dzień sprzedawczyni w mięsnym czy mechanika? Nie, oni mają jej służyć z uśmiechem. Tak jak i ona Tobie ,bo płacisz jej pensje ze swojej składki, a wielcy państwo lekarze traktowani są w Polsce jak uprzywilejowana kasta, wciąż zarabiająca za mało, za mało i za mało. Olewając totalnie pacjentów w państwowych placówkach i odstawiając wielką łaskę jaką to robią przyjmując delikwenta. Na prawdę zacznijmy od nich wymagać świadczeń, za które dostają pieniądze. I napiętnujmy te ich namowy do odwiedzenia i zrobienia takich czy innych badań w ich prywatnych placówkach....Wizyty przedstawicieli firm farmaceutycznych w gabinetach lekarskich państwowych placówek może pominę milczeniem...lekarze $$$
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam cykl wykładów Jerzego Zięby- autora ukrytych terapii - na pewno przekazane tam informację odnośnie dietetyki, witamin itp. każdemu się przydadzą : https://www.youtube.com/watch?v=4fhezw-8_pM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Raif - polecam. Na NFZ czekasz 3 miesiące a prywatnie tydzień. Wizyta 90 zł więc warto. Przyjmuje w Gdańsku na Świętokrzyskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Michalska osoba konkretna, uważna, słuchająca rodziców
Szpitalu Dziecięcy Polanki przychodnia przyszpitalna - czas oczekiwania u nas na wizyty wahał się od 1 miesiąca do 1 tygodnia, można też dzwonić w trakcie i pytać się czy ktoś nie odmówił wizyty
dodatkowo plus że na miejscu jest pracownia EEG, robią też inne badania, nie było problemu ze skierowaniami, cały personel przychodni miły dla dzieci i rodziców
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szambo - wywóz (39 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

do góry