Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wysoka jakość wątek zamknięty Chciałem wykończyć nowy apartament. Dostałem z polecenia kontakt do Pana...
~Abcmichu
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2017

Wykończenie mieszkania wątek zamknięty Super ekipa - Wykończenie całego mieszkania wykonane w sposób idealne w tym...
~Krystian Z.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

rekomendacje wątek zamknięty Polecam. Szybka wycena usługi, miły kontakt i obsługa. Ekipa sprząta po...
~Bartek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Remont kuchni i łazienki w Gdańsku wątek zamknięty Polecam polecam - szybkie i staranne wykończenie kuchni i łazienki w...
~Krystyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Wykończenie łazienki wątek zamknięty Rewelacyjne. Szybkie i dokładne wykończenie łazienki. Polecam
~Norbert
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Rewelacyjne wykończenie wnętrza wątek zamknięty Gorąco polecam Pana Piotra, rewelacyjne wykończenie i remont łazienki....
~Łukasz
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Remonty mieszkań wątek zamknięty Remont mieszkań przeprowadzany perfekcyjnie - wszystko idealnie, w tym dużo...
~Krystian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2017

Rewelacja! wątek zamknięty Szóstki w lotka nigdy nie wygrałem, ale za to mam farta, że trafiłem na...
~MC
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 listopada 2015

Zadowolona wątek zamknięty Szczerze mogę polecić firmę Pana Piotra za fachowe podejście do sprawy i...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Polecam w 100% wątek zamknięty Współpraca z firma New Vision przebiegała bardzo sprawnie. Wraz z żoną...
~Jarosław
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Grażyna wątek zamknięty Bardzo dziękujemy panu Piotrowi wraz z firmą New-Vision za terminowe i...
~Grażyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 lutego 2014

Solidna firma POLECAM wątek zamknięty Firma New Vision wykonywała dla nas remont pomieszczeń biurowych (wymiana...
~KAS-SYSTEM
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry