Widok

Niciński: Przy wspaniałych kibicach nie da się grać inaczej

Po ekstraklasie Arka sparuje i testuje Temat dostępny też na forum:
Opinie do artykułu: Niciński: Przy wspaniałych kibicach nie da się grać inaczej.

- Mało kto spodziewał się, że po dwóch meczach u siebie będziemy mieli komplet punktów i 6:0 w bramkach. Przy wspaniałych kibicach nie da się grać inaczej - mówi trener Grzegorz Niciński po zwycięstwie Arki nad Ruchem Chorzów 3:0 (1:0). Jego drużyna przeważała przez większość spotkania pokazując w wielu akcjach, że dla niej liczy się przede wszystkim gra zespołowa. A ci, którzy nie dostali minut w piątkowym starciu dostaną szansę w sobotę, o godz. 17:30. W Gniewinie żółto-niebiescy zagrają ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy u tych Arabów nie gra Mierzejewski?
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gniewino

Arka2 Al-Nasr.75min.Stolc z karnego w słupek Ten gościu nawet nie nadaje się na rezerwy a ma głowę w chmurach!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11

Tabela!

gościu który układa tabelę to chyba nie zna matematyki i regulaminu PZPN-u.Arka powinna być na 3-cim miejscu a nie na5tym!Termalika ma +1bramek,Lechia+2 a Arka+4.CzyliArka3,Lechia4,Termalika5Pozostałe mecze które się odbędą nawet jakby Piast wygrałby 7:0 to i tak Arki nie przeskoczy.Cuda się zdarzają ale nie na tym etapie rozgrywek!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

warka schłodzona latem zawsze ma dobry start...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 13

Mocno arka !!

I mało kto z arkowców spodziewał się, że będzie tak.. łatwo. Szkoda tylko tej Niecieczy na dzień dobry, ale wiadomo stres i obawa przed inauguracją zrobiły swoje. Teraz jedziemy dalej.

Mecze Arki to święto, kierunkowy do Gdyni 3 0 i super ogłuszający doping!
popieram tę opinię 78 nie zgadzam się z tą opinią 14

zolto-niebieski S.

barwy klubu
barwy miasta
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 23

Arka Gdynia

Tczew Sambora
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 5

Niech dzis Lechia pokaze jak grają w Trojmiescie

I bedzie mandolina grana. Sympatyzuje z Arką ale sąsiadom źle nie zycze. Wyroslem z tego ;)
popieram tę opinię 125 nie zgadzam się z tą opinią 6

No wlasnie

Fajnie ze coraz czesciej slychac normalne glosy i brawo Arka ja od zawsze bialo zielony ale jestem za stary na te glupie wojny a co trojmiasto to trojmiasto
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oby nie było jak z Lechią w zeszłym sezonie.

Gra u siebie bardzo dobra, ale słabo na wyjazdach. Mecz z niecieczą kiepski, a u siebie bardzo dobre. Zobaczymy jak będzie dalej z grą na wyjazdach.
popieram tę opinię 38 nie zgadzam się z tą opinią 2

Leicester nie było beniaminkiem !!

Zacnijmy od tego.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 9

nie bylo. wez sprawdz co oznacza slowo beniaminek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

BŁĄD

Leicester jako beniaminek ledwo utrzymała się w Premier League :) dopiero sezon pozniej zdobyla Mistrzostwo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Arka idzie na mistrza!

Odruchowo już chciałem: Arka płynie do Ekstraklasy ;-))
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 6

Na Wiśle i Ruchu cieszyłem się jak dziecko!

które dostało niespodziewanie wymarzoną zabawkę :-)
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja czekałem na coś takiego 37 lat!

Tak dobrze nie było NIGDY. Reprezenacja dobrze, Arka pięknie, co za dobry rok!!!!
popieram tę opinię 35 nie zgadzam się z tą opinią 5

rr

bylo juz kiedys 4:1 w Gdyni.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też, nie przeszkadzało mi nawet to, że siedziałem za filarem...
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 11

Siedzę przy filarze.Nic mi nie zasłania. Podstawa filara robi za barek. Pełny wypas.
Jest co zjeść i jest co wypić. Gdzie na innym stadionie znajdę takie warunki?
Nigdzie!!! TAG.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

gościa który kieruje dopingiem bym tylko zmienił

. rotę zignorował a na koniec zapomniał "dziękujemy!!!" dla pilkarzy a zamiast tego coś na Wisłę kazał im krzyczeć
popieram tę opinię 75 nie zgadzam się z tą opinią 4

Rota to świętość!!!

Ten Gościu co prowadzi doping,podobno "Dymek" lub ktoś inny musi sobie wziąść do serca,że rota to jak Mazurek Dąbrowskiego! Wszyscy na stojącą i z pełnym zaangażowaniem,entuzjazmem i niespotykaną mocą śpiewają Rotę tak aż żeby było s£ychać na plaży miejskiej w Gdyni!!! "Megafon" poprowadź początek meczu a potem niech młody robi swoje, nawet bluzgając na Wisłę ale nivdy w trakcie Roty.Śpiewając Ją to kibice przyjezdni muszą poczuć ciary na rękach i duży respekt przed kibicami ARKI!!!
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 3

dokladnie

sama prawda ROTA TO SWIETOSC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

To była jakaś kakofonia nie Rota.Na Olimpijskiej Wszyscy byli zdezorientowani,zniesmaczeni.Szacunnek dla Roty naszego hymnu kibicowskiego!!!
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fakt,

Popieram. Koleś totalne nieporozumienie.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rybiński to jest gość do zmiany

Melodyjka którą puszcza po każdej strzelonej bramce doprowadza mnie do szału. Zagłuszanie radości kibiców to działanie no szkodę klubu ! Kto mu dał na to pozwolenie ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

czekam na derby, zobaczycie

kto wygra.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 8

LMFAO !

Ja obstawiam ze wygra lepszy tego dnia. Nie wpadles na to ? Lechia oczywiscie faworytem. Chwala jej za to ;)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 18

Co za dekle minusują!

Wszyscy czekają na derby i na wygraną!
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Do AG ZASPA

Chłopaczyno , ty z klatki schodowej na ZASPIE byś nie wyszedł a wpier---ol byś już dostał !!!!!!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 36

No to czekam onanizatorze
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 4

Gdzie artykuły gospodarstwa na Zaspie,bo muszę kupić kosz na śledzie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Od ciebie? Jaja sobie robisz?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Życie uczy i ?.Nie ważne jak się zaczyna ale ważne jak się kończy. Dlatego, tonujcie hura optymizm.Bełchatów nawet po kilku kolejkach byl liderem i co?.Gra 2 klasy niżej.Gratulacje na teraz a co będzie dalej,czas pokaże.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 10

skoro Lechia grale z Cracovia o puchary, wierny kibicu tylko Lechii lol

To o Arke jestem jakos spokojny :) pozdrawiam również
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

działa tzw "szęście beniaminka" to wszystko

Przypominam sobie sytuację, kiedy wtedy Lechia-Olimpia po 6-ciu kolejkach była lidarem a i teak spadła
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 14

Nie, beka pełna śledzi!!!Hahaha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 13

Nie zajmujemy się tutaj stworami z gorszej części Trojmiasta. Nie obchodzi nas ten mało Polski klubik zadłużony już na 10 baniek. Więc nie piszcie tu na temat tego coś- stworka z niemieckiego rozporka.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 4

To nie był beniaminek! Lechia-Olimipa spadła w sez.95/96

Olimipia Poznań sezon wcześniej grała w najwyższej wówczas I lidze i zajeła w niej 12 miejsce a Lechia spadła w tym samym sezonie z II do III ligi zajmujac 15 miejsce. Po sezonie 3-ligowa już Lechia zrobiła fuzję z 1-ligową Olimpią. Ten twór spadł sezon póżniej z I ligi
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie bierz już tego ścierwa

AG zaspa
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

Dawno drużyny z ekstra klasy nie grały z Arką i podchodzą lekceważąco co do tej ekipy i za to są karceni porażką. Tak trzymać, może teraz do roboty wezmą się mistrzowie z Gdańska na nowej murawie, bo wstyd nie wygrywać mając taki stadion i grać przy 1/4 zapełnionych trybun. Pozdrawiam
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

To prawda, jak juź Siemaszko strzela takie bramki. Jestem w lekkim szoku.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co masz do niego? Krok byś zrobił a on dwie siatki by Ci założył.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem kibicem Lechii, ale muszę pogratulować Arce. Wygranymexz, co waźniejsze po naprawdę dobrej grze. Wynik dębów otwartą sprawą.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 9

Może wynik dębów sprawą otwartą, ale na tą chwilę gra Arki i Lechii zdecydowanie przemawia za Arką, która klepnie Lechię 2:0 w derbach i wiele się nie spoci.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Sparing w Gniewinie

Arka2 Al-Nasr do przerwy 0:0
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Gniewino

88min. 0:1 Nilmar główką.Jsk się nie strzela karnego to się gole traci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gnieeino

Koniec 0:1.Nitek teraz wie dlaczego zaufał Zjawińskiemu a nie "Lewemu".Miał 2 setki!?Z tą grą ta rezerwa będzie miała problem w Zambrowie!? Ale to był tylko pożyteczny spsring.Nitek wie co robi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Rota

uJeżeli Rota ma być hymnem Arki to szef doping powien to uszanować. Wstyd że tak sie zachował.
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 2

bo to kretyn jest

- Rote zignorował
- piłkarzom za 3-0 nie podziękował
- darł mordę bez sensu "macie mnie słuchać bo w ryja dostaniecie"
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 2

Racja

Rozwalił mnie burak tekstem: żeby się nikt nie zdziwił że w ryja dostanie, ostrzegam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

I co ?? NA Sieme

jechałeś ... ??!! Odszczekaj teraz!!!!!!!!! hehhehehhe
Siema Nasz Arkowiec!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Formella zostaw te lech jak cie nie nawidza arka czeka na ciebie bedziesz tu strzelal bramki i m.in zalatwisz z innymi kolegami z arki betonow czekamy na ciebie w gdyni pakuj sie i przyjezdzaj do nas.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 3

Siema nie ma techniki

Siema nie ma techniki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Ochłońcie, kiedyś Lechia-Olimpia po 6-ciu kolejkach była liderem

a sezon zakończyła spadkiem. Jest coś takiego w sporcie, jak "praw beniaminka" czy też "szczęście beniaminka". Na fali euforii po wejściu do ekstraklasy, gra klei się i są sukcesy, drugi sezon zazwyczaj jest już zupełnie inny. Ważne, żeby stabilizować skład a nie powielać błędów np Lechii, gdzie co sezon przemeblowuje się niemalże całą drużynę i guzik z tego wychodzi. To, że pieniądze nie grają na boisku a zgrany kolektyw pokazuje obecna sytuacja miedzy innymi Legi czy Lecha. W klubach, gdzie są duże pieniądze powszechne jest mniemanie, że to "my musimy wygrać ligę, bo to my jesteśmy najbogatsi, najlepsi etc" boisko boleśnie to weryfikuje. Uważam, że jeżeli na koniec sezonu Arka znajdzie się w pierwszej ósemce, to będzie nie lada sikces a może nawet i sensacja.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Koniec zgody z Lechem bliski

Lech jedzie na akcje z ŁKS bo z naszej Arki nie ma nikogo chętnego i juz nad poważnie nie traktują :((((
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Lewiskiego?

Czy Lewickiego? Juz nie mam sil was poprawiac!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy to nie przeginka?

Ten co prowadzi doping chudzielec straszy ludzi? Następnym razem pogonmy leszcza gdzie pieprz rośnie
Dlaczego bilet na Jagr kosztuje 25 zł? Tyle nie kosztuje! Autkar za osobę 110? Kpiny! SKGA na każdym uczestniku zarabia 60 zł? Dla kogo ta kasa idzie??
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Formella pakuj sie i przyjezdzaj do Gdyni czekamy na cibie.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Lech POZnań

sr*my na zgode arka - WIELKI LECH POZNAŃ
Jesteście ciency ja legła
z nimi sobie zróbcie zgodę i zabiarjcie formelle
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 14

Dobre prowo betonie

Arka Gdynia, Kolejorz!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry