Widok

Nie Polecam Family world

Family World Temat dostępny też na forum:
Ten plac zabaw jest nieprzystosowany do takiej ilości dzieci, które są w weekend i dodatkowo są urodzinki. Dwa tygodnie temu byłam świadkiem sytuacji jak dziecko zostało "poprądowane" podczas podnoszenia piłki, która wypadła z basenu i wturlała się pod schodki, którymi wchodzimy na górę na wyższe piętro placu zabaw. Te wszystkie sprzęty są na elektryzowane do tego stopnia ze zjazd z plastikowej zjeżdzalni jest bardzo bolesny dla dzieci. Urodzinki okropnie nudne, jeśli dziecko jest drugi raz w FamilyWorld na urodzinkach to zabawy są takie same jak ostatnio. Dodatkowo moje dziecko nie mogło skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni bo byly akurat urodzinki, rozumiem ze dzieci maja pierwszenstwo bo to ich "impreza" ale po co w takim razie przyjmować jeszcze dodatkowo inne dzieci na plac wtedy kiedy odbywaja sie urodzinki?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ta sala zabaw to masakra- przy mnie spadł chłopiec z trapu, bo jeden schodek nie był dobrze zamontowany na łańcuchach. Obsługa zbagatelizowała wypadek-a ojciec dziecka chciał wzywać policję.
już tam nie pójdę z moimi chłopakami - nie polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

najprawdopodobniej pomylił pan sale, gdyz tam z tego co widziałam nie ma trapu, i zadnych łańcuchów... to nie średniowiecze!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry