Widok

Nie Polecam tego warsztatu

Ładna poczekalnia, miła Pani obsługująca. W takich warunkach klient czuje się jak w porządnej firmie, a nie jak w obskurnym warsztacie, jednak to są tylko pozory. Wystrój i obsługa mają za zadanie podnieść prestiż firmy, ale sama firma żeruje na kliencie. Przyjechałem na wymianę oleju w automacie. 8 litrów mieści się w skrzyni, wiec tyle kupiłem w sklepie. Dostaję telefon od miłej Pani obsługującej, że kupiłem zły olej, i oni mogą wlać swój Mobil1. Zgodziłem się. Do skrzyni która mieści 8 litrów Pani mówi, że trzeba wlać więcej, bo dawno nie był wymieniany. Rozumiem, że litr, czy dwa więcej, ale firma mi naliczyła łącznie 13 litrów oleju gdzie wchodzi 8 ! Odebrałem auto, jadę do sklepu oddać ten olej który rzekomo nie pasuje do mojej skrzyni biegów. Otwieram bagażnik, i widzę urwane zabezpieczenie - ktoś otworzył go, i sklep nie mógł mi przyjąć zwrotu, bo towar został naruszony i okazało się, że ten olej był dobry, ale Sosnowski chciał wlać swój w cenie prawie 2 razy wyższej niż rynkowa. ŻENADA ! NIKOMU NIE POLECAM !
Moja ocena
obsługa: 6
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 6
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odpowiedź obiektu

Dynamiczna wymiana oleju różni się od wymiany statycznej głównie tym, że wymianie podlega cały olej - 100% - podczas gdy wymiana statyczna to wymiana 40-60% oleju.
Podczas wymiany dynamicznej do "suchej skrzyni" wlewa się około 10-11 litrów. Dodatkowo proces wymiany dynamicznej pozwala na wypłukanie skrzyni z zanieczyszczeń, opiłków i pozostałości starego oleju. Do płukania używa się również świeżego oleju - dlatego mimo uzupełnienia oleju 11 litrami, potrzeba kolejnych 2-3 na wypłukanie skrzyni biegów.
Jeśli chodzi o tą konkretną sytuacje to przywieziony olej nie pasował do tej konkretnej skrzyni - zaproponowaliśmy właściwy.
Klient ma prawo przywieźć swój olej do wymiany - nie ma z tym problemu.
Przykro nam, że mimo rabatu na usługę, testu komputerowy gratis - otrzymaliśmy negatywną opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
mi 3 razy tam wymieniali olej a teraz okazuje sie ze mam 1 litr ,gdzie jest reszta (...)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dynamiczna wymiana oleju różni się od wymiany statycznej głównie tym, że wymianie podlega cały olej - 100% - podczas gdy wymiana statyczna to wymiana 40-60% oleju.
Podczas wymiany dynamicznej do "suchej skrzyni" wlewa się około 10-11 litrów. Dodatkowo proces wymiany dynamicznej pozwala na wypłukanie skrzyni z zanieczyszczeń, opiłków i pozostałości starego oleju. Do płukania używa się również świeżego oleju - dlatego mimo uzupełnienia oleju 11 litrami, potrzeba kolejnych 2-3 na wypłukanie skrzyni biegów.
Jeśli chodzi o tą konkretną sytuacje to przywieziony olej nie pasował do tej konkretnej skrzyni - zaproponowaliśmy właściwy.
Klient ma prawo przywieźć swój olej do wymiany - nie ma z tym problemu.
Przykro nam, że mimo rabatu na usługę, test komputerowy gratis - otrzymaliśmy niską opinię.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry