Widok

Nie agituję ale warto zapoznać się z jak największą ilościa ofert

http://din.info.pl/

Sama zastanawiam się, na kogo oddać głos. Szukam informacji i na powyższą się natknęłam. Dzielę się tym, co znajdę.
Nie namawiam do głosowania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
nic się na tej stronie nie otwiera! wirusy jakies rozsyłasz, czy co???
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wszystko działa super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten Pan jest znany z tego, że jest znany?? Nawet opis wskazuje na to, że nie ma czymś się pochwalić, używa ogólnikowych zwrotów:
doświadczony z ogromną wiedzą i praktyką - W JAKIEJ DZIEDZINIE????
Od 20 lat z sukcesem piastujący stanowiska menadżerskie - a poniżej info, że prowadzi własny biznes, więc kłamie, czy ubarwia - W JAKIEJ BRANŻY PIASTUJE TE MENADŻERSKIE STANOWISKA???
itd.
Tak duży poziom wymijających opisów powoduje, iż nie jest dla mnie wiarygodny:) Słyszałam to nazwisko podczas zebrania z Panią dyrektor, ale nie znam z konkretnych osiągnięć, czy czynów na rzecz konkretnej społeczności (bo chyba organizowanie imprez nie jest tym sukcesem)??
I ten program - oświetlenie, drogi, kanalizacja-super:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowy w Baninie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A to grzech? A może Twoim zdaniem kandydatom nie zależy na głosach "nowych"?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jego sukcesem jest szkoła w Baninie działa jako Radny oraz w radzie rodziców i stowarzyszeniu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie jestem aż tak nowa w Baninie i pomimo tego, nazwisko tego Pana słyszę tylko przy okazji zebrań w szkole, ale nic konkretnego, stąd moje zdziwienie, jak czytam, że jest "ojcem" wielu sukcesów w naszej miejscowości.
Chcąc dokonać wyboru, staram się zapoznać z tym, co reprezentują kandydaci, szukając informacji na ich temat i podanie moich wątpliwości, nie ma na celu pomniejszenie jego sukcesów, ale zdobycie brakujących mi do układanki tych informacji. Z tym, że konkretnych, a nie ogólnych, oklepanych zwrotów. Jeżeli komuś tworzy się jakiś profil, to powinno się do tego przyłożyć. Z tej strony wiem tylko, że ten kandydat prowadzi działalność w branży rozrywkowej - organizacja imprez. I kilka ogólników, że będzie walczył o kanalizację, latarnie, itd:) To jako radny nie mógł o to powalczyć??

Przepraszam, jeżeli chodzi o walkę o szkołę, to chyba nie może tylko sobie uzurpować tego sukcesu, gdyż pewnie gdyby nie upór i wytrwałość wielu rodziców, to mogłoby z tego nic nie wyjść. Jeżeli się mylę, to proszę o informację, co takiego konkretnie sam podjął, zrobił, że gdyby tego nie zrobił, to szkoła by nie powstała. Czy w takim razie bierze na siebie także porażkę powstania tej szkoły w takiej formie, z takim dojazdem, a raczej jego brakiem, ponownie konieczność ćwiczenia dzieci na korytarzach - niedostosowanych do tego - brak odpowiedniej wentylacji, duchota itd.?? Żeby nikt mnie nie zrozumiał, ja bardzo się cieszę, że powstała ta szkoła, nawet w takiej formie, jak jest, chociaż nie jestem w stanie zrozumieć, jak można było wydać takie pieniądze i nie zrobić tego w sposób porządny od początku do końca:(

Czemu jednej z sal w podpiwniczeniu nie przeznaczono tymczasowo na salkę gimnastyczą, tylko stworzono dziwne pomieszczenia, które oczywiście docelowo mogłyby powstać.

Przypomniało mi się, w zeszłym roku w szkole przekazywał jakąś informację o organizacji jakiejś imprezy dla rodziców, ale bez szczegółów - miałam wrażenie, że to informacja dla wtajemniczonych, a nie nowych, bo to były już tylko organizacyjne informacje, a nie szczegóły-czyli, jak, gdzie, kiedy.

Ktoś napisał, że w jakiejś fundacji działa, jakiś szczegół - jakieś osiągnięcia??

Z góry dziękuję:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo trafne spostrzeżenia ~me~
Nie widzę żadnego kandydata na tym stanowisku i co zrobić znów mniejsze zło ....?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moj głos i głosy mojej rodziny idą dla Jacka za ogromne zaangażowanie w sprawy NASZEJ społeczności

reszcie radzę się zastanowić bo głosowanie na PO to powrót ekipy Żurawicza w pełnej krasie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak dolewając oliwy do ognia czy mogłby mi ktoś naświetlić

jakimi osiągnieciami dla polepszenia warunków bytowych w naszej miejscowości moze poszczycic sie 33 letnia pani Doryń, lub pan Żeromski?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żeromski póki był radnym w Żukowie to jeszcze czasami coś dla Banina zrobił, ale odkąd przeniósł się do Kartuz to słuch o nim zaginął.
Mogę się mylić, bo było to już jakiś czas temu, ale zaraz po ostatnich wyborach samorządowych startował do Europarlamentu. Wygląda na to, że kariera przede wszystkim, a lokalne sprawy to tylko trampolina.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm na większość pytam moja odpowiedz to tak.. ciekawy kandydat

https://www.youtube.com/watch?v=Ky3gLDP7N8E&feature=youtu.be
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moi drodzy , zapraszam wszystkich na spotkania przy kawie, ze mną i kandydatami na radnych Waszych okręgów. Przyjedziemy do Was Naszym Jacko i Jabłkobusem Z obstawą fajnych pojazdów Postaramy się odpowiedzieć na pytania i opowiedzieć o perspektywach na "jutro" Pozdrawiam serdecznie Jacek Miąskowski ZAPRASZAMY do poszczególnych miejscowości na spotkanie z naszą ekipą, kawę, herbatę i rozmowę w godzinach:
Sobota: 08/11/2014

Banino, ul. Pszenna okolice ul. Kubusia Puchatka od 9:00 do 9:45
Banino, ul. Tuchomska okolice ul. Polnej 10:00 do 10:45

Niedziela: 09/11/2014
Banino, przy kościele 8:30 do 9:30
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.youtube.com/watch?v=Ky3gLDP7N8E&feature=youtu.be

polecam warto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry