Widok

Nie bójcie się, spróbujcie, zobaczcie :)

Ukończyłam w tym roku VII LO i szczerze nie żałuję decyzji, którą podjęłam. Szkoła daje możliwość rozwoju, jest kameralna, spokojna, można się w niej poczuć bezpiecznie. Mimo bliskości gimnazjum w ogóle się tego nie odczuwa, nauczyciele jak w każdej szkole chyba - są wymagający, mają swoje różne nastroje, lepsze i gorsze dni, tak jak każdy człowiek :) Ale jeśli ktoś chce naprawdę się czegoś nauczyć, niech idzie do tej szkoły. Jeśli jest się wobec nauczyciela fair to on będzie wobec ciebie jeszcze lepszy, a przede wszystkim - będzie chciał dla ciebie jak najleopiej. Obecnie jak pomyślę sobie o tym, jak te trzy lata szybko mi minęły, to aż łezka kręci mi się w oku :) Przede wszystkim będę wspominać dobrze p. M. Rautenberg - niesamowitą polonistkę, o ogromnym sercu, wiedzy i zaangażowaniu w swoją pracę, a także p. J Mosakowską - nauczycielkę matematyki, za cierpliwość, wyrozumiałość, ale też konsekwencję w wykonywaniu swojej pracy :) Polecam VII LO z czystym sercem, będę wspominać je jako jeden z lepszych okresów w moim życiu, naprawdę. Wiadomo, jak każda szkoła ma swoje wady, ale opinie krążące tu są zbyt przestarzałe. Idźcie i przekonajcie się sami jakie jest VII LO :)
Moja ocena
poziom nauczania: 5
 
wyposażenie: 5
 
zajęcia dodatkowe: 4
 
bezpieczeństwo: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 8
Skoro nie ma Karinki P. (pedagog szkolny) to rzeczywiście sporo się zmieniło. Ja tą szkolę negatywnie zapamiętałem, więc źle ją wspominam.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry