Widok

Nie ma co liczyć na ich emigrację

Są u nas w Polsce środowiska ludzi, którzy uważają się za elitę, ale cech elity po prostu nie posiadają, bo są elitą z sowieckiego mianowania. To są po prostu nieukorzenieni w polskiej tradycji cwaniacy, ale jeśli zestawimy ich marzenia i urojenia z rzeczywistością to okazują się zwykłymi frajerami. Tę moją opinię potwierdza tekst Dawida Wildsteina.
A w Polsce znajdują jedyne miejsce gdzie mogą przebywać, bo tu mogą eksploatować tubylców. Gdzie indziej nie mieliby szans.
http://niezalezna.pl/96822-emigracja-frajerow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Skoro oni są frajerami, to jak nazwać tubylców dających się im eksploatować?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jesteśmy frajerami, gorszym sortem, gestapem, zomowcami, ludźmi specjalnej troski, zdrajcami i złodziejami.
Kogoś pominąłem ?
Ale tylko tutaj możemy udawać, ze mimo wszystko jesteśmy kimś innym.
To dzięki Waszej Polityce Miłości.

W imieniu wszystkich sowieckich frajerów dziękujemy Wam, tubylcy. Wiemy, ze nigdzie indziej nie mielibyśmy szans.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Swoją drogą, godny uwagi jest ten ich zapał w robieniu z siebie idiotow . I bez znaczenia czy robi to minister, ekspert czy ich internetowy lowca propagandysta. Kłamali, kłamią i będą kłamać. Są wierni swej strategii powtarzania klamstw, które jeżeli napotykają na podatny grunt, stają się ideologią i swoistą religią. Możemy się dziwić ze robią to tak prymitywnie. Ze są tak głupi by mówić i podpisywać się pod takimi brednimi jak triumf 27/1 w Brukseli, jak raport podkomisji smoleńskiej. Śmiem twierdzić że te idiotyzmy kierowane są do ich elektoratu w celu podtrzymywania oblakanczego tanca. Tak jak szaman czarownik dorzuca do ognia coraz to nowych porcji ziół, by podtrzymywać opentanczy taniec swoich wspolplemiencow. Oprócz podtrzymania w opetaniu swojego elektoratu, chcą jeszcze wyłowić z tłumu jeszcze paru naiwnych. Bo przecież nie kierują tego do zdrowych na umyśle widzów tej groteski. W tej głupocie może tkwić jakaś strategia. I lepiej by tak faktycznie było mimo wszystko. Bo to zawsze lepiej dla wizerunku Polski bylo by. Przecież nie możemy przyznać, ze oddaliśmy na własne życzenie kraj w środku Europy w XXI wieku, w ręce paranoika i idiotow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jakiś poseł Kaczyński wczoraj powiedział, że "po katastrofie mieliśmy do czynienia z bólem lepszej części narodu".

Jesteśmy frajerami, więc rozumiemy. To jest wasza Polityka Miłości
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Chory facet. Paranoik.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mówisz jak frajer jakiś albo gorsza cześć Narodu.
Jedno jest pewne. Prezydent Polski, państwa NATO, zginął w wyniku wybuchu na terytorium Rosji.
Oznacza to, ze od dnia w którym ta wiedza została ujawniona, powinnismy być jako Polska i NATO w stanie wojny z Rosją.
Honor i godność Narodu mają przecież wartość najwyzszą.

A tymczasem..... cisza....... coś mi się wydaje, że inne NATO-wskie się właśnie z nas śmieją.
E... nie.... tak mi się tylko wydawało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzięki tym idiotom, frajerom z marzeniami i urojeniami, niezakorzenionymi w naszej tradycji cwaniakami, Polskę szanowano aż tu przyczłapał się taki ktoś, ukorzeniony w tradycji aż do chorobliwych rozmiarów, z kieszeniami pełnymi źle rozumianej godności i honoru i zaczęto gardzić Polakami. Idee błędnie rozumiane zawsze miały moc niszczenia. Ciekawe czy kiedyś to pojmiemy. Godność i honor można okazać inaczej niż tupiąc nóżkami.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

anonim : dobrze że zachowaliśmy jakąś część przyzwoitości i odwagi by nazywać rzeczy po imieniu. Nie zgadzajmy się by dłużej robili z nas i Polski idiotów, pluli nam w twarz i zawłaszczali to na co im się nie należy. By nas dzielili według swoich chorych urojeń. Potrzeba nam więcej odwagi by skończyć z ich władzą. Nie zasługujemy na to, by rządzili nami tacy ludzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fakt. Nic tu po mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Narzucanie siebie niczemu i nikomu nie służy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Potrzeba nam więcej odwagi by skończyć z ich władzą. Nie zasługujemy na to, by rządzili nami tacy ludzie.

A niby jak chcecie to zmienić?
KOD już zatonął. Partia z kropką właśnie tonie, przy tupocie nóżek uciekających z niej szczurów.
PSL, SLD, Razem itp się nie liczą. Kukiz ma was w głębokiej de..
A sondażowo PiS vs PO to 37 do 26
Jak chcecie przejąć władzę metodami demokratycznymi?
Bo o metody niedemokratyczne przecież piewców demokracji podejrzewać nie wypada... ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Wolałabym aby moja wypowiedź nie była mieszana z ostatnią wypowiedzią @~Jaq
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszelkimi demokratycznymi metodami Sadylu. W końcu przeleje się czara goryczy i te 26 czy 30 procent poparcia pęknie jak bańka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum Hydepark

Muza musi grać. (2287 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

do góry