Widok

Nie polecam. Bareja w czasie rzeczywistym.

Wybrałem się tam, w czasie akcji "Weekend za pół ceny". Ale nie było mi dane skosztować, zapewne przepysznych potraw. Czekalismy 30 minut na złożenie zamówienia, 2 razy podchodziłem do baru zapytac czy mogłby ktos łaskawie podjesc. W koncu udało mi się namówić, bardzo miłą skąd innąd kelnerkę aby podeszła do stolika. Dostalismy zamówione napoje, ale po blisko kolejnej godzinie czekania zrezygnowalismy, gdyż w tym czasie nie zdążono podać nam nawet zamówionej przystawki. W restauracji było sporo klientów, szczególnie w ogródku i na parterze, ale I piętro było puste. A organizacyjnie i tak nie potrafili tego ogarnąć. Słyszelismy jak zabiegane Panie kelnerki informowały klientów oczekujących już bardzo długo na swoje zamówienie, że: niestety zabrakło pstrągów, lub informujące o tym, ze skończył się ketchup i jest tylko musztarda.
Normalnie Bareja.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 5
 
jakość potraw: -
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 2
 
3.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Jest nam bardzo przykro, że nie udało się Panu skosztować naszych dań. Proponuję wybrać się do nas w innym terminie.
Nie byliśmy w stanie obsłużyć ponad dwustu konsumentów, , przy ograniczonej powierzchni konsumpcyjnej.
Opinia Pana spowodowała, że w przyszłości zastanawiamy się, czy brać udział w akcji "weekend za pół ceny", na obecnych warunkach.

Pomijając powyższe zapraszamy ponownie, a po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej podając, wskazane przez Pana hasło, udzielimy 30% zniżki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry