Widok

Nie polecam, moja pierś jest kilka cm wyżej niż druga

Dr Zdzitowiecki zrobił mi jedną pierś dobrze, a druga jest pod pachą praktycznie. Wygląda ona strasznie. Złozyłam reklamacje, jednak dr nie przyznaje się do błędu a za poprawkę żąda 6 tysięcy. Byłam u dwóch innych chirurgów i obaj stwierdzili, że zrobił mi ją źle i za wysoko i że powinien porawić mi za darmo i przede wszystkim przyznać się do błędu a nie bagatelizować sprawę. Jestem załamana i zgłosiłam sprawę do prawnika, bo nie stać mnie na ponowny zabieg. Wydałam na to oszczędności życia mojej mamy i spłącam jej do tej pory. Jestem bardzo młoda i nie mogę się nikomu pokazać w takim stanie.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
wyposażenie: 1
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam źle zrobione piersi - za duży odstęp między nimi, przez co jedna jest praktycznie nieruchoma a druga "ucieka pod pachę" i jest większa. Doktora to nie interesuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez poddalam sie operacji u pana doktora,za poprawke zadza kasy ,nie interesuje jego wogole nic ,wiec wystapilam na droge sadowa ,innym tez to polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny jak sie zakonczyla wasza sprawa w Sadzie? wygralyscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już pozwalam Zdzitowieckiego do Sadu, nie dam sie tak traktowac. Mi w ogole nie powiedzial ze zaszyl mi w piersiach szew nierozpuszczalny i infekcja z guzkami po pol roku gotowa!
Skandal i ten dr za Bieglego w Sadach robi a sam nie potrafi !!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie ,ja również jestem poszkodowana przez dr.Zdzitowieckiego .będę podawała jego do sadu ,jak mogę w czymś pomóc to podaję mojego e-maila 5czarnulka@wp.pl
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam serdecznie ,ja również jestem poszkodowana przez dr.Zdzitowieckiego .będę podawała jego do sadu ,jak mogę w czymś pomóc to podaję mojego e-maila 5czarnulka@wp.pl
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry