Widok

Nie polecam.

Absolutnie nie polecam tej szkoły. Aktualnie do niej uczęszczam i bardzo żałuję, że to na nią padł mój wybór. W szkole jest chory klimat, nauczyciele swoim zachowaniem zniechęcają do nauki. Traktują nauczanie, konsultacje poza lekcyjne ii tym podobno jako łaskę, którą ewentualnie zrobią uczniowi, kiedy jest to ich obowiązek. Często nie liczą się z uczniami i lubią narzucać poglądy. Poza tym szkoła wywiera ogromną presje i stres na uczniach, co jest zdecydowaną przesadą, bo szkoła na pewno nie jest po to, by kogokolwiek denerwować. Nauczyciele oczekują, że uczeń przychodzi tam bo to by się popisywać przed nim wiedzą, nie po to by ją zdobywać. Nie polecam nikomu: stracone nerwy, poczucie własnej wartości i trzy lata z życia. Uczniów nie oceniam, bo uczniowie jak uczniowie, zawsze będą różni. Każdemu radzę się zastanowić nad tą szkołą dwa razy. Ja gdybym mogła cofnąć się w czasie i pójść do innej na pewno bym to zrobiła. Moje zdanie popiera wielu uczniów.
Moja ocena
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 3
 
bezpieczeństwo: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Bardzo Polecam

Nie wiem jak wybierałaś szkołę lub wiem to twoja rejonówka i tak się mówi że jest beznadziejna itd. Ale ja jestem z poza rejonu naukę rozpoczęłam rok temu i nie narzekam tak jak ty. No jeżeli ta szkoła Ci nie pasowała to mogłaś zabrać wszystkie swoje dokumenty i przepisać sie do np. 9 lub 6. Tam na pewno zaakceptowali by Ciebie i twój poziom, bo jeżeli teraz piszesz, że był wysoki poziom i nauczyciele sie nie interesowali tobą i twoimi sprawami (rozumiem nauczycieli ponieważ tez są ludźmi i mają złe dni )ale starają się aby w szkole panowała wspaniała atmosfera i chcą aby lekcje były także interesujące i zachęcające do nauki. I z Twoją opinią na temat szkoły w ogóle się nie zgadzam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zaciekawiony

Absolwent to osoba, która ukończyła już daną szkołę. Jak to więc jest ABSOLWENTKO, że nadal do niej uczęszczasz ??? ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie. Zgadzam sie z wypowiedzią powyżej. Zastanawiałam się jak mam skonstruować zdania w mojej poprzedniej wypowiedzi. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry