Widok

Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie Polecam tej szkoły ze względu na instruktorów jazdy.Teoria na średnim poziomie lecz jazdy to porażka! Miałam jazdy z kilkoma i niestety trafiłam na panów, którzy tylko chcieli odbębnić te godziny i następny kursant. Żadnej konkretnej pomocy ani objaśnień w sprawach technicznych w czasie jazd. Załatwiał swoje sprawy zamiast tłumaczyć i objaśniać błędów popełnionych przeze mnie. Przez olewkę instruktora do tej pory chodzę na kolejne egzaminy. Musiałam się zapisać na dodatkowe jazdy do innej szkoły. Nie zaoszczędzicie na kursie, więcej zapłacicie za kolejne egzaminy i dodatkowe jazdy. Żałuję teraz, że wybrałam tą szkołę!
Moja ocena
obsługa: 2
 
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 3
 
czas trwania kursu: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nie Polecam tej szkoły ze względu na instruktorów jazdy.Teoria na średnim poziomie lecz jazdy to porażka! Miałam jazdy z kilkoma i niestety trafiłam na panów, którzy tylko chcieli odbębnić te godziny i następny kursant. Żadnej konkretnej pomocy ani objaśnień w sprawach technicznych w czasie jazd. Załatwiał swoje sprawy zamiast tłumaczyć i objaśniać błędów popełnionych przeze mnie. Przez olewkę instruktora do tej pory chodzę na kolejne egzaminy. Musiałam się zapisać na dodatkowe jazdy do innej szkoły. Nie zaoszczędzicie na kursie, więcej zapłacicie za kolejne egzaminy i dodatkowe jazdy. Żałuję teraz, że wybrałam tą szkołę!
~Kursantka"

to może po prostu wróć do kuchni tam gdzie twoje miejsce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry