Widok

Nie polecam!

O ile wystrój tego miejsca przepiękny to reszta sprawia że nie ma tam po co iść... Kelnerzy nie mili, robią łaskę, że podejdą do stolika, menu może i bogate ale wegetarianin ma już problem i chyba przez to że jestem wegetarianinem zostałem potraktowany jak dziwak... na pytanie "z czego został zrobiony ten sos?" kelner zrobil się opryskliwy!!! Jakość potraw, które otrzymaliśmy daje wiele do życzenia... częściowo zimne mięso na talerzu kolegi nie zrobiło na nim żadnego wrażenia, przynajmniej nie miłego... A ceny kosmiczne!!!!! Jak już złapią klienta to muszą go wydaić to chyba dewiza Jakuba! Nie polecam... na pewno nie na firmowe obiady i nie na wypady z kolegami... a byłem tam ze 3 razy i za każdym razem było prawie to samo... kelnerzy wszyscy bez wyjątku do wymiany!
Moja ocena
Restauracja u Jakuba kategoria: Restauracje
obsługa: 1
 
menu: 2
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witamy serdecznien Panie Arku.
Nie przypominamy sobie w ostatnim czasie osoby zamawiającej dania wegetariańskie w ostatnim czasie.Dziwimy się ze Pan wizytował ten lokal aż trzy razy skoro jest tak źle i kelnerzy są tak nie mili i za każdym razem był Pan niezadowolony.Chcemy przypomnieć ,że w każdym lokalu istnieje nadzór personalny który przyjmuje wszystkie zażalenia . Po pierwszej wizycie wystarczyło skontaktować się z menagerem lokalu i sytuacja byłaby wyjaśniona oraz otrzymałby Pan rekompensatę za zaistniałą opisywana przez Pana sytuacje .Według naszego doświadczenia to tylko pana wyobraźnia i niechęc do naszego lokalu.Proszę o przeczytanie opini naszej restauracji poniżej,a napewno zrozumie Pan dlaczego tak myślimy.W przyszłości prosilibyśmy aby wszelkie nieporozumienia zalatwiać na miejscu z osobami kompetentnymi i nie pisać wymyślonych rzeczy które nie miały miejsca.Chyba że reprezentuje Pan konkurencje i celowo chce popsuć nasz ranking dobrej restauracji.
Pozdrawiamy
Restauracja u"Jakuba"
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8
Nie zgadzam się z opinią Pana Arka.
Może pomyliły się Panu knajpy i przypomniał Pan sobie że był w karczmie u "Jakuba" 30 lat temu.Co do kelnerów których chce Pan bez wyjątku wymienić,a jest ich bodajże dwóch nie powinniśmy mieć zastrzeżeń bo są profesjonalistami i potrafią doradzić w najmniejszym szczególe,jeszcze nigdy a jesteśmy z moją rodziną częstymi gośćmi "Jakuba" nie przytrafiło się aby nie smakowało mi jedzenie bo naprawdę jest wyśmienite,tym bardziej nie wierze Panu że był Pan tam trzy razy i za każdym razem dostał Pan nie smaczne jedzenie.Uwielbiam sakiewkę z kurczaka która kosztuje 25 czy 27 zł,jeśli to jest dla Pana za drogo to powinien Pan stołować się w domu. Pozdrawiam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie jestem żadną konkurencją dla "Jakuba" tylko zwykłym klientem, który nie jest zadowolony. I chyba mam do tego prawo. Nie należę do osób, które będą leciały na skargę do szefa, bo restauracji jest wiele i można wybrać po prostu inną. Pierwszy raz poszedłem z własnej woli, potem niestety byłem gościem innych osób, więc siłą woli musiałem być ponownym gościem restauracji. Proszę przyjąć krytykę i wyciągnac z niej wnioski, a nie głupio się tłumaczyć... bo podobno winny się tłumaczy. Dodam tylko, że jakis czas temu moja żona byla tam na kawie z koleżanką i złapała się za głowę jak zobaczyla ceny kaw.... 11 czy 12 zł za jakieś late czy coś... na tym się niestety nie znam ale twierdziła że "cenowa masakra".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry