Widok

Nie polecam

Idąc do tej szkoły sugerowałam się opiniami w internecie. Dzisiaj nie zdając po raz drugi egzaminu praktycznego mogę powiedzieć, że są one co najmniej niepoprawne. Na początku zdziwiło mnie to, że w połowie teorii zajęcia zostały przerwane i zostaliśmy poinformowani że wszystkie tematy zastały przerobione i jeżeli chcemy możemy chodzić na wykłady od początku z nowym kursem. Pierwszą z rzeczy która mnie zdenerwowała podczas jazd było to że jeździłam na stacje tankować samochód co zabierało mi 20 min. Drugą było to że prawie wgl nie ćwiczyłam manewrów takich jak wzniesienie, rękaw, parkowanie, zawracanie. Szkółka posiada własne wzniesienie ale nie można z niego korzystać nie wiadomo z jakiego powodu. Rękaw ćwiczyłam może góra z 20 razy. Parkować i zawracać zaczęłam od 22 godziny. Moim zdaniem sprzęt również nie jest najwyższej jakości szczególnie sprzęgło, które dowiadując się niestety dopiero na egzaminie było kompletnie rozwalone w porównaniu do samochodów w PORDZIE. Cene również mają dużą w porównaniu do innych szkół. Gdybym miała wybierać jeszcze raz poszłabym gdzie indziej.
Moja ocena
obsługa: 3
 
poziom nauczania: 2
 
wyposażenie: 2
 
czas trwania kursu: 2
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie zdałaś, bo jesteś pierdoła.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Auto nie ma nic do rzeczy,w życiu nie zawsze będziesz miała okazje jeździć super sprawnym autem,i tak jak kolega wyżej napisał po prostu jesteś pierdoła
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ja zdałem za pierwszym razem ! to że nie zdałaś to znaczy że nie całkiem jest ci pisane prowadzić pojazd !!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry