Widok

Nie polecam

Współpraca z Aredo jest dla nas niestety wielkim rozczarowaniem, mimo, że skorzystaliśmy z ich usług za poleceniem znajomych... Na początku wszystko super, miła rozmowa, fajny projekt, itp. Niestety później było tylko gorzej. Sądziliśmy, że wraz z wysoką ceną idzie jakość zarówno samych mebli, jak i całej reszty związanej z procesem zakupu kuchni na wymiar. Pomyliliśmy się. Właściciel - projektant, ma straszny bałagan w dokumentach, nie wysyłał nam tego co trzeba, dostawaliśmy błędne obliczenia, zapominał dosłać kilku ważnych dokumentów i mieliśmy wrażenie, że to w naszym obowiązku jest dopilnowanie, aby całe zamówienie się zgadzało. Montaż kuchni również nie przebiegł bezproblemowo - monterzy nie pojawili się w umówionym terminie (dopiero jak zadzwoniliśmy okazało się, że ktoś się rozchorował), po czym obiecywano nam, że pojawią się dnia następnego - również bez skutku. Ostatecznie kuchnia została zamontowana kilka dni później i trwało to 3 dni, a nie 2 jak obiecywali. Brak szacunku do klienta i jego czasu. Jedyny pozytyw tej całej farsy to faktycznie bardzo ładna kuchnia, ale nie rekompensuje to straconego czasu i nerwów.
Moja ocena
Aredo kategoria: Meble kuchenne
obsługa: 1
 
oferta: 3
 
jakość asortymentu: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 2
 
2.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sądząc po ostatnich opiniach Aredo chyba obniżyło loty. Moje zamówienie kuchni sprzed 1,5 roku, pilotowane przez projektanta p. Andrzeja, bezproblemowo od początku do końca. Kolejne realizowane niedawno przez innego pracownika podobnie jak u Państwa to jedna wielka ignorancja klienta. Gdybym tak była traktowana przy pierwszym zamówieniu nigdy bym do firmy nie wróciła. Może to kwestia projektanta na jakiego się trafi ?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
;/ ja juz sie bujam od 2 tygodni z montażem kuchnia jest zrobiona w polowie nie odbieaja tel maja w pompie klienta. mieli inne wazniejsze zlecenia. masakra.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry