Widok

Nie polecam w 100%

Warsztat polecony był na forum forda, nie wiem czy sami się tam nie polecili. Pojechałem tam z usterką no właśnie silnika ? Turbiny ? zaworu EGR ? Samochód trzymali mi z 3 tygodnie po drodze wysyłali do V-techu na diagnostykę, bo nie mają kompa do diagnostyki. Skasowali za naprawy 3 tys zł. Bo wymiana zaworu egr na nowy, regeneracja turbiny, po czym oddali forda z tą sama usterka, z jaką przyjechałem rozkładając ręce. No cóż samochód był śmierdzący od papierosów w środku (boli jak auto ma trzy lata) , obszczany przez koty dwa razy musiałem go myć, nim wstawiłem go do garażu. Usterkę usunąłem u pana „Kazia” (nie podaję nazwy warsztatu bo nie chodzi tu o reklamę innego warsztatu) 5 kilometrów za Gdynią kosztowało mnie to 450 zł. Przy okazji okazało się, że w Technologic nawet nie wymienili zestawu uszczelek, za który zapłaciłem przy regeneracji turbiny powkładali stare nawet nie przeszkadzało im, że oring na turbinie był przerwany… Warsztat jednym słowem syf i malaria zresztą wystarczy tam wejść aby się o tym przekonać mnie skłoniły pozytywne opinie na forum forda które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością !!! Także szczerze odradzam napraw u nich :((((
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
jakość usług: 1
 
terminowość: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaj swoje dane, sprawdzimy. Ten wpis jest kłamstwem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry