Widok

Nie trzeba być superinteligentem, żeby dostrzec, że wszystkie poniższe opinie wystawiona są przez sztab Rucoli. Prawda jest

a mianowicie informacje zawarte na stronie internetowej Rucoli wprowadzają klienta w błąd.

Napisane jest ze dieta jest indywidualna, a to nie prawda.
Każdy dostaje dokładnie to samo. Wiem, bo w mojej firmie wszyscy otrzymalismy dokładnie takie same posiłki.

Dodatkowo jak zgłosiłam, że mam schorzenie, to nagle okazało się, że mam zapłacić o 30 % więcej. Co jest jawnym skandalem, biorąc pod uwage, że firma szczyci sie indywidualnym podejściem.

Ceny jak z kosmosu. Nawet w Warszawie jest taniej.

Nie polecam.
Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 1
 
jakość potraw: -
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 3
 
2.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Pani Joanno,
Z ogromnym zaskoczeniem i przykrością przeczytaliśmy Pani komentarz wystawiony mimo natychmiastowego porozumienia w postaci zwrotu pieniędzy i szczegółowych wyjaśnień z naszej strony. Decydując się na współpracę z nami poznała Pani reguły, którymi rządzi się catering dietetyczny. Dokonała Pani wyboru diety zbilansowanej, skonsultowała ją z dietetykiem, nie mając wątpliwości co do przedstawianego menu, składu posiłków i regulaminu firmy. W każdym standardzie dajemy Klientom możliwość dokonania trzech wykluczeń w cenie umowy, natomiast wszystko powyżej tej ilości jest regulowane dodatkowymi 30 % do ceny diety o czym została Pani powiadomiona. Każda dieta to ustalone menu, dlatego jeśli Pani wraz ze znajomymi z pracy zdecydowała się na ten sam rodzaj, oczywistym jest że posiłki były identyczne. Różniły się tylko kalorycznością. Do Państwa dyspozycji oddajemy 3 rodzaje diet, które różnią się zasadniczo między innymi wartościami kalorycznymi i projektem posiłków. Etyka i uczciwa informacja to standardy naszej firmy, podobnie jak zadowolenie, satysfakcja i efekty uzyskiwane przez naszych Klientów, stąd pewnie gros pozytywnych komentarzy, o których Pani wspomina. Jak działa catering dietetyczny i z czym faktycznie to się je najlepiej przekonać się samodzielnie, do czego gorąco zachęcamy mimo falstartu we współpracy, licząc że tym razem zdołamy przedstawić Pani wszelkie reguły i wyprzedzić pytania, które być może po czasie chciałaby Pani zadać.
Z wyrazami szacunku, Zespół Rukoli
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry