Widok

Nie trzymają jakości

W czwartek córka kupiła na imprezę urodzinową tort śmietanowo-truskawkowy. Już wieczorem miał dziwny smak i źle się kroił, a na drugi dzień był kwaśny, a glazura żelowa i śmietana przywierały do noża, nie nadawał się do jedzenia. Ewidentnie był sprzed kilku dni, ale nadal sprzedawany w cenie pełnowartościowego towaru - skandal!
Raz mnie oszukano przy zakupie pasztecików, na który nabito cenę 2xwyższą, niestety, dopiero w domu zauważyłam. Mieszkam dość daleko od cukierni (zakupy robię po drodze na UG), więc nie wracałam z reklamacją, a po czasie nie miała ona sensu. Generalnie jednak: obsługa niesympatyczna, niejednokrotnie czuję się tam jak intruz, ceny b.wysokie, stosują chwyty na promocje - np. obniżka o 50% ostatnio jabłek w cieście, a wychodzi dużo drożej, niż w innych miejscach, no i ten nieświeży towar - wstyd! Wpadam od czasu do czasu, bo ciągle mam nadzieję, że coś się zmieni, pomna wspaniałych wypieków sprzed lat (torcik hiszpański - mniam!, czy napoleonki orzechowe, a i te tradycyjne też były inne, niż dziś), ale ciągle utwierdzam się w przekonaniu, że to już nie to miejsce :( .
Moja ocena
Cukiernia Bajadera kategoria: Cukiernie i piekarnie
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
jakość asortymentu: 3
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale masz pecha, raptem wszystkie cukiernie sprzedają Ci nieświeże wypieki. Tutaj tort, w Czeremisie adwokatki. Z całego miesiąca jednorazowo wylewasz żale? Dawno nie robiłam zakupów w Bajaderze, ale gdy przejeżdżałam zawsze się skusiłam na torcik bezowy i paszteciki i nigdy nie miałam zastrzeżeń.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
podaj te inne miejsca gdzie można kupić jabłka w cieście francuzkim w cenie 13 zł!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety muszę potwierdzić co napisała koleżanka bo mi się też zdarzyło kupić kilka razy nieświeży torcik...:( raz kupiłam jagodowy, pytałam czy świeży? Tak oczywiście usłyszałam, a w domu niestety... okazało się że śmietana już lekko zważona, a tort na dole tak zlany że nie dało się nawet pokroić bo się rozmiękł całkiem... byłam wściekła bo żebym nie pytała czy jest świeży ale pytałam... nie powinno się oszukiwać klientów bo się ich traci... ja już tam nie kupuję odechciało mi się, tym bardziej że zdarzyło mi się to nie jeden raz że ciasta były nieświeże:(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam- chamska obsługa i marna jakość ciastek po których już kilka razy chorowałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry