Jeżdżę autami ponad 40 lat. Żałuję, że dopiero teraz poznałem tą firmę. To pasjonaci i profesjonaliści w każdym calu i na każdym stanowisku. W mojej alhambrze rozwiązali problem z którym męczyłem się ponad 2 lata. Nikt w sopocie, trójmieście, a nawet w bydgoszczy, nie potrafił go rozwiązać. Przez partaczy z kilku firm tylko wyrzucałem tysiące złotych jak w błoto. Wiele firm z góry odmawiało podjęcia się choćby próby naprawy. Nikt nie chciał przyjąć na siebie odpowiedzialności. Choć pezal nie jest tani, to mogę jedynie żałować, że nie poznałem tej firmy wcześniej. Był bym bogatszy o kilka tysięcy złotych lub miał wspaniałe wspomnienia z rodzinnych wczasów, gdzieś hen pod palmami, a nie z warsztatów żywcem wyjętych z serialu pt, "będziesz pan zadowolony". Pragnę jeszcze podkreślić, że za usługę i wszystkie części wystawiono mi fakturę na taką samą kwotę jaką wpłaciłem w kasie. To ewenement ! A to, że na dole tej faktury była wytłuszczonym drukiem udzielona pisemna gwarancja i rękojmia, to istny szok ! Gdyby jeszcze mieli dobrego ogrodnika, to opowiadałbym, że byłem w raju! Ale wystarczy, że tak właśnie , dzięki nim, czuję się teraz we własnym aucie.