Widok

Niebezpieczny manewr wyprzedania

Motoryzacja Temat dostępny też na forum:
Wczoraj na obwodnicy w stronę Gdańska w okolicach zjazdu na Karwiny kierowca białej taxi podjàł się jadac pod gore manewru wyprzedania ciezarowek, zrobił to mi prawie pod zderzak, jadac lewym pasem musiałam ostro hamować, Dodoma, ze kierowca miał wczesniej mozliwosc wjechania na lewy pas a zrobił to w ostatniej chwilii, bardo niebezpieczny pomysł, nagminny, gdyby zrobił to płynnie to ok, ale gazu za duzo nie dodał, przepraszam, ze zatrabiłam, ale najzwyczajniej sie w******zyłam, Pan wiozł Ludzi na lotnisko prawdopodobnie, na wet się Nie zorientował ze tak się Nie wyprzedza, jadac pod gore, widziałam go, mogł wczesniej to zrobić, ale zwalniamy myslenie za kierownica, jechałam prawidłowo lewym pasem, tak zeby minac kolumne ciezarowek i wjechac kiedy to mozliwe na prawy pas, Wydaje mi się ze niektorzy robia to specjalnie wyprzedzajac Tira 80/h lewym pasem, na obwodnicy?????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Ja" pamiętasz imię i nazwisko swojej nauczycielki języka polskiego ponieważ należy na nią donieść do kuratorium.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Przepraszam za literówki Fakt polonistka słaba już dawno pracuje sama w Kuratorium
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

mądry zrozumie, a głupi będzie się śmiał. Byłeś samoukiem, wdr?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tyś ten mądry ?!... Zatem oświeć mnie "mądry" beneczku jakąż to wartość dodaną dla siebie wyniosłeś z wpisu autorki ? Iż należy uważać na te złotówy, które wiozą klientów na lotnisko, bo one wprowadzają zagrożenie na obwodnicy !?... Poziom merytoryczny i intelektualny tegoż wpisu jest dostosowany do poziomu "mądrych" benków , którzy będą mogli rozpocząć konwersację z innymi "mądrymi" benkami nad wpływem klientów zamawiających kurs na lotnisko na zachowania zawodowych kierowców podczas wyprzedzania aut ciężarowych na drodze szybkiego ruchu.

P.S. @Byłeś samoukiem ..... Pominę już to pytanie choć jestem ciekaw jakież to skojarzenia przyczynowo-skutkowe doprowadziły "mądrego" benka do zadania tegoż właśnie pytania i jakie to górnolotne wnioski mógłby "mądry" benek wysnuć na dość oczywistej odpowiedzi !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

ciężko się połapać o co w tym chodzi więc popieram wdr Twój wpis.
Jechałaś obwodnicą czy jaką drogą? pod górkę na obwodnicy twoim zdaniem nie można wyprzedzać czy o co w tym chodzi?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

we wpisie chodzi o to że autorka chciała się usprawiedliwić na forum za użycie klaksonu, by w końcu z czystym sumieniem dobrze spełnionego obowiązku obywatelskiego jakim było zwrócenie uwagi sygnałem dźwiękowym (prawdopodobnie pierwszy raz w życiu) - móc w końcu spokojnie zasnąć po nieprzespanej nocy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Droga Autorko, czytaj komentarze "wytrawnych" złośliwców i bywaj na forum.
Wnet nauczysz się twardości i porzucisz swą delikatność "kobiecą" ;)
Na drodze, za kierownicą, jak w życiu. Staraj się przeżyć i "jedź tak, jakby wszyscy Cię chcieli zabić"!
Przede wszystkim jeździj, jeździj... Auto temu służy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, ten post powinien znaleźć się w dziale- Na drogach Trójmiasta, proszę wdr- jako filozof, psycholog i administrator forum przenieś go w odpowiednie miejsce!! uśmiałam się z Twojej analizy, pozdrawiam.
Z polskiego byłam dobra, swego czasu chciałam nawet studiować polonistykę ;-))))))
znak naszych czasów- fatalnie pisze się wiadomości z telefonu, tak, masz rację post jest trochę zagmatwany, jak Twoje życie ;-)
Reasumując- obwodnica to bardzo niebezpieczne miejsce ;-) Do zobaczenia na drogach!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

O widzisz na spokojnie da się napisać coś co ma ręce i nogi :]
- nie zwalaj na telefon ,
Primo
większości osób ciśnienie po takim zajechaniu drogi jeśli w ogóle się podnosi to spada w ciągu 15 minut :P następnego dnia nikt już o czymś takim nie pamięta,
Secundo
po co ten wywód na temat klientów , co to ma do rzeczy ?

Za bardzo się spinasz podczas jazdy... nabierzesz doświadczenia to zobaczysz że drogę może tobie zajechać każdy i wszędzie nie tylko taksówkarz na obwodnicy z klientami zamawiającymi kurs na lotnisko ;]]]]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ktoś w ogóle rozumie o co chodzi autorce tematu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...

do góry