Widok

Nieprofesjonalna makijażystka-Makeup4you-nie przyjechała w dniu ślubu

Wesele Temat dostępny też na forum:
Makijażystka nie przyjechała w dniu ślubu bez słowa wyjaśnienia czy przeprosin. 28 maja miałam makijaż próbny(który w sumie nie wiem po co był?), a 30 lipca ślub i o 12:00 byłyśmy umówione na makijaż właściwy. Pani Klaudia nie odbierała telefonu, wiadomości na facebooku odczytane i brak rekacji. Pomyślałam, że może miała jakiś wypadek(rozumiem losowe sytuacje) ale wychodzi na to, że po prostu mnie wystawiła z sobie tylko znanego powodu.
Mineły 2 tygodnie pani Klaudia udziela się na Facebooku ale nie znalazła chwili na wyjaśnienie.
Bardzo dziękuje za stres w tak ważnym dniu.
Nie mam w zwyczaju pisać opinii ale tym razem wolę oszczędzić innym
podobnych nieprzyjemności.

Życzę udanych ślubów i wesel bez niepotrzebnego stresu!:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wygląda na dosc profesjonalna..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zamieść wątek na FB i pani juz tak nikogo nie wystawi
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale jak tak można daj spokój masakra.. Chyba osobiście bym do niej pojechała i jej powiedziała parę slów w oczy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napisz to na fejsie. Tu wątek zniknie, a tam przestroga zostanie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla mnie też to wyglądało profesjonalnie dlatego niestety się zdecydowałam.

Pisałam na jej profilu ale usuwa regularnie moje posty:/ Gwiazdek nie da się jej wystawić bo musiałaby mieć lokalizację usług wpisaną na fb( i też by mogła usunąć:)). i na tromiasto.pl przy wizytówce też nie mogę wystawić opini "bo do usługi nie doszło"
i mi zablokowali.

dlatego chociaż tutaj ostrzegam:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, że piszesz. Może uchronisz inne dziewczyny żeby sie nie najadły tyle stresu co Ty. Podziwiam Cię, że jej gdzieś nie w......liłaś, bo ja po ślubie chyba bym sie na to skusiła w takiej sytuacji ;P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na facebooku nikogo nie ostrzegę bo mnie zablokowała:/
Niestety nic już nie mogę więcej zrobić.

Więc jeszcze raz życzę udanych uroczystości:)!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale tu dałaś info, a wiele osób szuka tu opinii o różnych rzeczach i ludziach. Może kogoś to ostrzeże. A jak to sie mówi - zła reklama roznosi sie o wiele lepiej niż ta dobra ;p
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak masz swojego FB to na swojej tablicy jeszcze to napisz, wśród znajomych i potem znajomych znajomych się rozniesie ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie co za Baba ! nawet zero wyjaśnień skruchy i w ogóle. Ale jak by tak zrobil klient to od razy na fb teksty nie szanujecie czasu szanujemy się na wzajem i komentarze a tu jak się wystawia klientek w dniu ślubu i się nie wykonuje zleconego zadania cisza i usuwanie komentarzy no chyba babe bym rozniosla zrobiłabym jej taka reklamę ze aż by mnie przeprosiła bo to dziala w dwie strony jak się od kogoś czegoś wymaga to samemu trzeba być w porządku przy podpisywaniu umowy trzeba się bardziej zabezpieczać bo jak klient chce zrezygnować z danej umowy to niestety w wielu przypadkach jest tak ze dany zadatek przepada to nie jest fair
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
szok! dobrze,ze o tym piszesz, szukam akurat makijażystki, przynajmniej wiadomo kogo omijać szerokim łukiem!! współczuję Ci takiej przykrości w tak ważnym dniu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Współczuje Ci tak ogromnego stresu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a możesz pdoac link do jej profilu, jest kilka makeup4you albo jakie ma profilowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.makeup4you.com.pl/

https://www.facebook.com/makeup4youu/?fref=ts
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To okropne i bardzo nieprofesjonalne zachowanie. Nie rozumiem jak tak można bez słowa wyjaśnienia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co ma na Facebook to fajne makijaże ale czemu nie ma opini powinny byc to też o czymś świadczy. Teraz wiem kogo unikać czytałam opinie na forum jakaś kobieta też wystawiła dziewczynę w dniu ślubu. Dziewczyny musicie pisać o takich rzeczach nawet jak się nie lubicie udzielać bo dla innych to przestroga..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie to te strony powyżej. Piszcie jak coś takiego Was spotyka ja żałuje, że nie wpadłam na takie opinie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

MIEJSCE NA WESELE - TROJMIASTO I OKOLICE - POMOCY! (60 odpowiedzi)

Witam wszystkich serdecznie, Bardzo prosze o pomoc, namiary i opinie na sale/hotele/osrodki...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry