Widok

Nieruchomości

kolejni ściemniacze wykorzystujący ludzi ,pracuj za darmo a może kiedyś zarobisz -dowiedziałem się na rekrutacji ,że jak przyjmę 20 nieruchomości do sprzedaży to otrzymam 1800 zł brutto pensji , jak przyjmę 19 to nie dostane ani grosza :) jezdzisz na swój koszt , własnym autem lub autobusem ,sprzedawać nie wolno bo jesteś nie doświadczony ,no chyba ze druga forma zatrudnienia to oczywiście jako multi agent za darmo ,przyjmiesz nieruchomość jak ktoś sprzeda dostaniesz prowizje ,jak sam sprzedaż dostaniesz prowizje ale jak się nie sprzeda to nie dostaniesz nic i tak możesz jezdzić w kółko przyjmować nieruchomość ,żyć nadzieją ze będziesz zarabiał do 30 000 zł :) Moja koleżanka już 2 miesiące pracuje w jednym z trójmiejskich biur ,zdobyła około 20 nieruchomości i jak dotąd nie dostała ani grosza .Chce już zrezygnować ,no i w spadku zostawi majątek firmie bo będa mieli się czym dzielić jak odejdzie -masakra co za świat .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie to agencja nr.1 w Polsce :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak to ta agencja no i nowe wieści mam -jeden pan od grudnia tam czekan na 2 ,5 tysiąca a w księgowości już telefonów od niego nie odbierają.... ha jak dobrze ,że mnie to nie dotyczy .....:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to napiszcie co to za agencja - niech inni omijają szerokim łukiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rekrutacja odbyła się w HomeForYou Sp. z.o.o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do takich "sieciówek" nie warto się wybierać, tam idą w ilość a nie w jakość. Polecam wybierać się do małych "rodzinnych" biur nieruchomości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i pewnie ,masz rację w małym biurze będą ciebie szanować w takim trwa wieczna rekrutacja ,przyjdzie inny pozyska parę nieruchomości i może odejść a śmietankę spije kto inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie zapraszamy chętnych do naszego rodzinnego biura. Obecnie poszukujemy 2 specjalistów. Szczegóły: http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/specjalista-ds-nieruchomosci-ogl9783800.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
po 4 miesiącach w końcu otrzymał przelew...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Terminal Kontenerowy w Gdyni (ten, gdzie parkuje prom Stena). (479 odpowiedzi)

Jeśli ktoś potencjalnie zainteresowany pracą w tym Terminalu (nie mylić z GCT z naprzeciwka),...

gdzie ta praca (9 odpowiedzi)

Jakaś masakra z ta praca szukam juz od miesiaca intensywnie pracy rozsyłam cv.sledze portale zero...

do góry