Widok

Niesamowite i pełne uroku miejsce !!!!

Jestem pod ogromnym wrażeniem jakości serwowanych potraw i profesjonalnego podejścia do konsumenta.Wszystko idealnie przyprawione w dobrym tonie zachowana ilość przypraw i soli w potrawach-SUPER..!!
Obsługa miła,zaproponowano mi wybór deseru w prezencie z karty dań,przed wyborem posiłku otrzymałem wyczerpujace informacje na temat sposobu przyżądzania i produkcji wybranych potraw.
Czytałem przed napisaniem niniejszej opini,inne opinie w tym pozytywne i negatywne.Zastanawiam sie czy przypadkiem te negatywne opinie nie są działaniem socjotechnicznym przez bliżej mi nie określoną grupę ludzi mającym na celu manipulowanie wizerunkiem tegoż przedsiębiorstwa.Uważam ,iz za takie zachowanie i postepowanie popleczników i manipulantów ,powinni oni ponieść stosowne konsekwencje.Gdyby dotyczyło to mojego przedsiebiorstwa wiedziałbym co uczynić ..Refleksje pozostawiam dla Dyrekcji.Pozdrawiam obsługę lokalu, z całą pewnością jeszcze skorzystamy nie raz z waszych usług.
Moja ocena
NADMORSKA kategoria: Restauracje
obsługa: 6
 
menu: 6
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Oj normalnie "KOMUNOM" zaleciało, ciekawa opinia, panowie Właściciele po 50-tce są więc na pewno będą zadowoleni ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry