Widok

Niestety nie podzielam entuzjastycznych opinii dotyczących tego miejsca.

Ogólnie rzecz biorąc cały pomysł na tę restaurację jest do bólu przeciętny i nie zapada w pamięć. Takie miejscówki rosną w Trójmieście jak grzyby po deszczu i równie szybko się zamykają a na ich miejsce powstają kolejne. Przechodząc do konkretów: menu ubogie i sztampowe - byłaby to zaleta, gdyby oferowane dania naprawdę ścinały z nóg a niestety nie robią tego. Obsługa w miarę miła, ale powolna (chłodna zupa rybna smakuje...słabo:/. Wysuszone pajdy białego chleba do śniadania też nie są zbyt apetyczne ). Byłam tam dwa razy i za każdym razem coś było nie tak z zamówieniem. Może miałam wyjątkowego pecha... Te wszystkie niedociągnięcia rekompensuje fajny widok. I to na tyle by było. Generalnie są w Gdańsku o wiele lepsze miejsca gdzie można naprawdę smacznie i w dobrej cenie i przyjemniej atmosferze zjeść pyszne owoce morza i ryby. Stara Stocznia niestety w moim odczuciu nie należy do takich miejsc i ja raczej tam nie wrócę.
Moja ocena
Restauracja Stara Stocznia kategoria: Restauracje
obsługa: 3
 
menu: 3
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 2
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
2.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a kogo to obchodzi ze nie polecasz sloiku hehe wracaj na wioske oooooooo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Czytanie ze zrozumieniem sie klania hehe. Jak chcesz to się zajadaj tymi przysmakami w towarzystwie psów. Smacznego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wole towarzystwo psów niż twoje... ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak mi przykro... ;( co za strata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aż dziw bierze że można być tak pozbawionym gustu !!!!! i smaku !!! A może nie byłaś w tej restauracji co my
mówimy o Starej Stoczni ? Jedzenie bardzo dobre, wystrój wreszcie jakiś !!! a nie pretensjonalny.
A sernik z owocami i z kawka na deser po obiedzie jest jak wisienka na torcie. Świetny pomysł z leżakami na trawie i widok na Motławę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry