Widok

Niestety nie polecam,

Niestety, opony tanie ale z powodu źle wykonanej usługi wymiany opon na zimę (bez zabezpieczenia i dokręcenie na maksa) przy próbie wymiany opon wiosną 3 wulkanizatorów odesłało mnie z kwitkiem mówiąc: "z takim g...nem to jedź sobie pan do tego co ci to przykręcał". Ponieważ miałem uszkodzoną oponę nie miałem takiej możliwości. |Czwartego mechanika ubłagałem aby mi nie wydawał auta w takim stanie (z kapciem i bez możliwości odkręcenia opony). Człowiek siedział nad tym 2 dni, spawał do śrub inne śruby, zakładał dźwignie, wwiercał się w oryginalne śruby. Suma sumarum - koszt odkrręcenia tych śrub to 500zł. Gdy zgłosiłem się do panów z Alberta to bardzo kulturalnie (dlatego ocena za usługe wysoka) powiedzieli mi abym się bujał i że Ci 4-rej poprzedni wulkanizatorzy to się nie znali na rzeczy... i że Albert to robi idealnie i odkręciłby te śruby paluszkami.
Zaproponowałem, że chcę kupić od nich uszkodzone opony i zaproponowałem, że powinni udzielić znaczącego rabatu za spartaczoną robotę to mnie wyśmiali i tyle było. Nie polecam tego garażu. Zaoszczędziłem na zakupie opon 40zł a straciłem na wymianie pół roku później 500zł. Szczerze nie polecam!!! Brak gwarancji usługi.
Moja ocena
obsługa: 5
 
oferta: 4
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do bani jest ta firma i nie na czasie, zamówiłem opony też dnia 09.10.2013 r. i do dziś ich nie otrzymałem bo prawpodobnie zagineli w przesyłce po prostu jest nie wiarygodna i nie mam do niej zaufania jestem zawiedziony zakupami na allegro oni też ponoszą wine za to !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasze komentarze z Allegro mówią same za siebie:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=5655613

Komentarze wystawiane przez konkurencję i nieuczciwych ludzi nie mają znaczenia.

Pozdrawiamy wszystkich zadowolonych klientów ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda, że nie przyjechał Pan do nas od razu - moglibyśmy udowodnić, że usługa była wykonana poprawnie (zawsze dokręcamy wszystkie śruby kluczem dynamometrycznym co zresztą robiliśmy w Pana obecności), ponieważ gwarancję na usługę dajemy zawsze. Niestety wiele punktów wulkanizacji oszukuje klientów i naciąga ich na usuwanie nieistniejących problemów. Koszt takiej usługi jak odkręcenie problematycznych śrub to średnio 20 zł za koło w uczciwych wulkanizacjach/warsztatach. Zawsze zależy nam na zadowoleniu klientów dlatego ubolewamy, że został Pan oszukany na 500 zł przez nieuczciwy i nieudolny serwis, który poświęcił na to aż 2 dni. Normalnie zajmuje to max 1-3 minuty na jedną śrubę - kwestia profesjonalnych narzędzi oraz wiedzy. Nie da się niestety osiągnąć 100% zadowolonych klientów - ale da się osiągnąć jak w naszym wypadku 99.9% zadowolonych klientów co można sprawdzić pod poniższym adresem www:
http://allegro.pl/show_user.php?uid=5655613
Pozdrawiamy
OponyAlbert.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry