Widok

Nieustanny odglos wycia/buczenia

Czy mieszkancy Redlowa tez slysza te nieustanne wycie/buczenie dobywajace sie caly tydzien od rana do wieczora z CH Riviera? Tutaj watek z podforum Wzgorza Maksymiliana http://forum.trojmiasto.pl/Buczenie-na-Wzgorzu-t720732,5,84.html?hl=12486147.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam w domu w Gdańsku Kiełpinie Górnym od kilku miesięcy nieustanny odgłos dudnienia. Wcześniej było głośniej, teraz jest trochę ciszej, ale dudnienie ciągle się powtarza - takie dźwięki o niskich częstotliwościach. Zgłaszałam to w kilku instytucjach (WIOŚ, Inspekcja Sanitarna, policja), ale nikt nie chce mi pomóc. Może ktoś wie jak rozwiązać ten problem ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam doswiadczenia w takich sprawach, ale mysle, ze najpierw musisz zlokalizowac zrodlo halasu, sprobowac rozwiazac problem u zrodla, a jesli to nie pomoze wydaje mi sie, ze tylko lokalne wladze. To chyba rzeczywiscie nie jest sprawa dla Policji czy SM.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To właśnie lokalne władze - asystent Prezydenta Gdańska, odpisał na mojego e-maila kierując mnie do policji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to slabo... Ciezko mi cos powiedziec, jako iz ja dopiero rozpoczalem probe rozwiazania problemu z CH Riviera i poki co cierpliwie czekam na reakcje z ich strony. Jesli takowej nie bedzie za jakis niezbyt dlugi czas pofatyguje sie tam osobiscie porozmawiac twarza w twarz z kierujacym ta cala impreza. A jesli i to nie pomoze planowalem wizyte u dzielnicowego, moze on cos zasugeruje. I na samym koncu planowalem zaatakowac lokalne wladze. Ale czy taka sekwencja ma sens i bedzie skuteczna to niestety nie wiem, bo dla mnie ta cala sytuacja to dziewiczy rejs, zatem poki co nie wiem co bedzie skuteczne.

Nie probowalas namierzyc skad halas pochodzi i sprobowac rozwiazac problem u zrodla?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pisałam do różnych instytucji lub byłam osobiście - WIOŚ, Inspekcja Sanitarna, Wydział Ochrony Środowiska UM, firmy mierzące poziom hałasu - wszyscy mówią mi ,że mogą zrobić badania poziomu hałasu w domu , ale ja muszę wiedzieć skąd ten hałas pochodzi.
Problem polega na tym,że ja nie wiem kto emituje te dźwięki o niskiej częstotliwości.Więc kółko się zamyka. Niektóre firmy w ogóle nie odpowiedziały na moje e-maile. Mam wrażenie, że w Polsce każdy musi radzić sobie sam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co widac (a raczej czego juz nie slychac) udalo sie nam rozwiazac nasz problem po kontaktach bezposrednio z CH Riviera, ktore bylo zrodlem halasu. Zatem obeszlo sie bez jakiejkolwiek eskalacji tego problemu. Zatem moge powiedziec juz teraz, ze najlepiej znalezc zrodlo halasu i sprobowac rozwiazac problem bezposrednio u niego. U nas z CH Riviera na obecna chwile sie udalo. Oby tak zostalo :) Powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem czy to z Riviery ale od jakiegoś czasu faktycznie coś buczy i to tak, że mnie np. w nocy budzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i co dalej??? Dzisiaj walentynki a buczenie nie ustalo - ja tez mam tego dosc!! Co robimy ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dalej burzy i to tak że głowa pęka. Czy naprawdę nic z tym nie można zrobić? Proponuję notorycznie dzwonić na policję, może w końcu dla spokoju się tym zajmą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do lekarza iść, tego od głowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
do góry