Widok

Nigdy nic tam nie kupię!

Obsługa - olewają klienta, nie odzywają się pomimo mail i telefonów, totalne dno!
Asortyment - BADZIEWIE! jeden przedmiot rozpadł się po miesiącu użytkowania, kolejny przyszedł uszkodzony i mam jeszcze dopłacić za reklamowanie badziewia?
Przystępność cen - konkurencja (na allegro) ma ten sam towar połowę taniej, myślałem że skoro w szczepanie jest drożej - mają lepszy towar - dlatego tam kupiłem.
Ocena ogólna - chyba nie muszę komentować.

Jeżeli ktoś chce tracić nerwy i czas na tych niesolidnych ludzi to proszę bardzo, jeżeli ktoś chce sobie oszczędzić zamieszania, kłopotu i nieuprzejmych sprzedawców - UNIKAJCIE tej hurtowni. DNO i kilo mułu.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A moze nie jest tak zle, moze ludzie przewrazliwione są, przeciez kazdemu zalezy by sprzedac a nie zniechecac ludzi, klientow,
Znam ludzi ktorzy czesto i duzo tam kupuja i jakos nie narzekają, a jezeli nie mozna sie od razu porozumiec ze sorzedawca to nie znaczy ze od razu chamska obsluga, no a jesli jest zle, to pozostaja inne sklepy albo allegro
Gdzie ten minus ze towaru sie nie dotyka i faktycznie czasem kupuje kota w worku, cos za cos:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry