Widok

Nigdy wiecej

Lubilam tamtejsze jedzenie. Obsluga zwykle pozostawiala wiele do zyczenia, ale dzis przeszli samych siebie. Troche pokory i szacunku dla klientow nikomu nie zaszkodzi, nie wspominajac o dobrej woli. Wiedzac jak duzy ruch w manekinie jest w weekendy, zamowilysmy nalesniki przez tel. Nie informowalysmy, ze chcemy je na wynos. Po 15 min oczekiwania w kolejce na stolik, kierowniczka sali, poinformowala nas, ze nie mozemy zjesc na miejscu, bo... Zamowilysmy przez tel. Zbiegly sie 3 kelnerki, z czego jedna, wyjatkowo nieuprzejma, pokrzykujac przy innych, "ze to noelogiczne zamawiac przez tel, a potem oczekiwac na stolik" ostatecznie zniechecila nas do wizyty. Kierowniczke ta sytuacja przerosla i zaczela wzywac menadzerke... Podziekowalysmy za goscinnosc. Absurd psujacy niedzielny nastroj. A wystarczylo te cholerne nalesniki przelozyc na talerz i podac do stolika... Pisaliscie ze pracujecie nad poprawa obslugi, ale to tylko mrzonki.
Moja ocena
Manekin kategoria: Naleśnikarnie
obsługa: 1
 
menu: 3
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 2
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Chodze do Manekina i wiem, ze w weekendy sie dlugo czeka, bo jest masa ludzie, wiec nie za bardzo rozumiem, co Pani, ktora tu wystawila negatywna opinie sobie myslala. Zadzwonila i liczyla, ze przyjdzie i jako VIP dostanie od razu stolik, bo zamowila przez telefon?...Chciala, zeby jej przelozyli na talerz i podali do stolika - tylko niech Pani sobie pomysli, ze przed Pania czekali ludzie, ktorzy wczesniej przyszli i byloby to niedorzeczne, zeby Pani dostala stolik wczesniej, bo sobie zamowila przez telefon. A tak swoja droga to jesli sie Pani nie podoba to niech Pani nie przychodzi i nie zrzedzi potem - ja tam czesto z rodzinka wpadam i bede wpadac - a im mniej narzekajacych w kolejkach tym lepiej:) Manekin bez Pani nie upadnie:)
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ktoś mi napisze skąd się tacy "inteligentni " ludzie biorą ?? I po co w takim razie ta kolejka, jak każdy by dzwonił i zamawiał, a potem tylko z opakowania na talerzyk bęc :D
Masakra!
Reakcja kelnerek prawidłowa;)
Dziękuję , ze pani już Manekina nie odwiedzi i współczuję restauracji do której pani teraz chodzi.
Ps. Proponuje chinśką tzw chińczyk(tam nie trzeba bić się o stoliki i zasady Savoir-vivre nie wymagane ) ! :-)
Pozdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry