Widok

Nivea chce wybudować podwórko dla dziaciaków

Sport Temat dostępny też na forum:
firma nivea zrobiła jakiś konkurs na podwórko, kto zdobędzie najwięcej głosów wygrywa czy coś ;)

pod poniższym linkiem można znaleźć swoją okolicę i głosować - nie jestem pewien jak dodać nową ;)
np. w gdańsku jest opcja na Więckowskiego

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie dziwię się, że nie jesteś pewien jak dodać skoro piszesz "jakiś konkurs" i "kto zdobędzie najwięcej głosów wygrywa czy coś".

3 sekundy (trzy sekundy) mi zajęło znalezienie tego oto tekstu na stronie z twojego linku:

"Zgłoszenia lokalizacji
Zgłoszenia dokonywane były przez przedstawicieli gmin i spółdzielni mieszkaniowych. Do akcji mogła się zgłosić każda gmina i spółdzielnia dysponująca przestrzenią spełniającą wymogi budowy Podwórka NIVEA.
W efekcie dwumiesięcznego etapu rejestracji, udało nam się zebrać niemal 1000 lokalizacji chętnych do wzięcia udziału w naszej akcji. Pełną listę zarejestrowanych uczestników akcji można obejrzeć w rankingu."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak dodać bo nie szukałem, bo moja miejscówa już jest ;)
" kto zdobędzie najwięcej głosów wygrywa czy coś " - było pół żartem, pół serio - nie zrozumiałeś, przywykłem ;)

cóż... śfietnie! ciesze się że znalazłeś w 3s ;) podniosłeś swoją samoocene? ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale chyba przyznasz, że jednak warto pierw poczytać o zasadach i terminach, żeby nie polecać komuś czegoś co już jest nieaktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgłoszenia były do końca marca zdaje się.

Na facebooku utworzone jest wydarzenie żeby nie zapomniec o codziennym głosowaniu, warto przekazywac info dalej:

https://www.facebook.com/events/1568526010096010/?ref=25&sid_reminder=6416658741969551360
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Chełm

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (8 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...

do góry