Widok

Nocne spacery, plaża wieczorem (np. Stogi) i od czasu jakieś wypady poza miasto - Panie:))

Może jest jakaś Pani, która ma chęć na fajne spędzenie czasu ze mną:)) Nie preferuję przygód jednorazowych:))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
@kokos - quote: "Nie preferuję przygód jednorazowych"

Zakładasz, że któraś w to uwierzy...Kokosku? o_O
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Wiesz, zależy jak się mierzy faceta. Czy tą samą miarę jak idiotów którzy nie wyjdą z kontaktem poza net i umieją pisać butnie o sobie oraz fantazjować erotycznie . Czy też patrzy się, że są jeszcze normalni zwykli faceci z którymi można porozmawiać, napić się piwka i kobiecie nie grozi to, że za chwilę pojawi się propozycja seksualna.
Ja jestem tych drugich.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 3
Za chwilę nie, chwilę później^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8
No cóż, niektórzy tacy są kozacy. Ja do nich nie należę. Pomylił mnie Pan z kimś. i nie życzę sobie takich uwag, które sa nieprawdziwe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak zwyczajnie nie daję wiary w Twoje deklaracje^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szukanie drugiego dna...
Lepiej 'koskos' zaprzestań tę dyskusję, bo niepotrzebne emocje tylko będą w Tobie wtórować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie uwierzyłam, nie wiem jak reszta Pań. Może zróbmy jakieś statystyki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Zapraszanie kobiet na przysłowiowe piwo w zestawieniu z romantycznymi spacerami oraz deklaracja, że autor nie jest zainteresowany seksualną przygoda brzmi co najmniej zabawnie ^^

Chyba że...to seryjny morderca poszukujący naiwnych ofiar, które skończą w jego mrocznej piwnicy przywiązane do szpitalnego łózka, otoczone narzędziami tortur, a on występując tylko w rzeźnickim, skórzanym fartuchu z acetylenowym palnikiem w ręku i masce spawalniczej, drżącym głosem z podniecenia zada pytanie: "czy jest bezpiecznie...? czy jest bezpiecznie...?"*

* https://www.youtube.com/watch?v=dG5Qk-jB0D4
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie rozumiem w ogóle tych komentarzy. Co zazdrościsz, że może jakiś facet taki być, któremu nie chodzi o zaliczenie kolejnej Kobiety? Zazdrościsz, że może komuś chodzić tylko o spacery i nic więcej? Absurd. Zacznij od siebie a nie recenzujesz innych. Widzę, że niektórzy próbują być moralnymi sędziami innych. Nie życzę sobie tego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
@koskos quote:"Zazdrościsz, że może komuś chodzić tylko o spacery i nic więcej?" I to jest właśnie sedno sprawy ^^ Nie, nie zazdroszczę ale czasami, w pewnym wieku, pozostają już tylko spacery ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
też lubię Dextera :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie muszę nikomu udowadniać tego na necie. Chcesz się przekonać, to zapraszam na taki spacer i wtedy zobaczysz, jaki jestem. Zdyskredytować można każdego, ale trzeba wiedzieć czy robi to się sprawiedliwie. Jak widzę na tym forum jest sporo tzw. sędziów, moralizatorów, ostrzegaczy. Jak sądzę mierzą innych swoją miarą.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chcesz zaprosić dojrzałego mężczyznę na spacer w świetle księżyca? o)O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Koskos, może spróbuj umówić się najpierw za dnia w miejscu, gdzie kobieta będzie czuła się bezpiecznie. Plaża nocą, zwłaszcza na Stogach nie jest chyba dobrym miejscem na pierwsze spotkanie. Ja bym się w każdym razie nie odważyła :) Nie zakładam, że jesteś zły, ale samo napisanie o dobrych zamiarach nie wystarczy. Niemal każdej kobiecie czytającej Twoją propozycję zapaliła się zapewne czerwona lampka. Podejrzewam, że Halowi też ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szczęśliwi..........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
To zapraszam na sobotni południowy spacer:))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://joemonster.org/filmy/62980/Jak_uprawiac_seks_z_kobieta_ Dla Kokosów, Mańków i innych spacerowiczów, film edukacyjny ^_^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"try not to vomit" OMG :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć Kokos, a ja Ci wierzę. Pozdr.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć Anka, ale ty chyba masz 100 twarzy słyszałem, więc się nie liczy O_o
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Sam wszystko się liczy. Nawet to że jesteś sam. Miłego wieczoru :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczy ze zdumienia przecieram :)

Sam...? Ten Sam ?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobrze, że ze zdumienia, a nie z rozczarowania :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po tak długiej obecności incognito ujrzeć Pana w takiej formie to spore zaskoczenie ;)

P.S. po avatarku poznałam :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taka Pani spotrzegawcza.... :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
101 Dalmatyńczków ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
101 Dalmatyńczyków i 1 Halewicz ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anka napisz kriskos1@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nie muszę nikomu udowadniać tego na necie. Chcesz się przekonać, to zapraszam na taki spacer i wtedy zobaczysz, jaki jestem. Zdyskredytować można każdego, ale trzeba wiedzieć czy robi to się sprawiedliwie. Jak widzę na tym forum jest sporo tzw. sędziów, moralizatorów, ostrzegaczy. Jak sądzę mierzą innych swoją miarą."
I kropka;)
Ja się nie powinienem odzywać bo zawsze robi się wokół mnie niezdrowe zbiegowisko, ale co tam...;)
Mimo, że uważam za absurd dawać ogłoszenie w którego treści na pierwsze spotkanie wybierasz porę nocną licząc, że którakolwiek uwierzy na słowo ( tak mnie też to bawi ;)) to tym bardziej znamienne jest, że Twa opinia przytoczona przeze mnie w całości pokrywa się w 100% z moją. Fajnie, że wiesz swoje i zachowujesz się jak mężczyzna broniąc swych przekonań.
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
serdecznie? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a dlaczego nie? ;)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"pozdrawiam wyświechtana formułka grzecznościowa (także w wersji pozdro, pzdr), przez wielu internautów stosowana bez umiaru w ramach dziwnie pojętych zasad uprzejmości i nadmiernej, zbytecznej kurtuazji. Uściślijmy: nie chodzi o pozdrawianie w e-mailach, tylko podczas dyskusji na forach. Bywa, że taki delikwent poczytuje sobie za cel kończyć każdą swoją wypowiedź tym słowem, bez względu na to, czy rzeczywiście w tym momencie pragnie dyskutanta pozdrowić, i nawet wtedy, gdy wymiana zdań jest regularną bitwą na słowa, epitety i bluzgi (przykład z forum serwisu Filmweb: Wolę strzelać w łeb od razu takim debilom jak ty, mimo wszystko pozdrawiam, buahaha). Uporczywe dodawanie pozdrowienia zapewne czyni internautę jego zdaniem, oczywiście bardziej tajemniczym, charyzmatycznym i przyjacielsko nastawionym do innych, zwłaszcza gdy dodaje swój pseudonim, imię lub inne słowo: Pozdrawiam, Neo; Pozdrawiam, Arek; Pozdrawiam wszystkich! A jeśli na dodatek pozdrawia serdecznie, to nie pozostaje nic innego, jak tylko się rozpłynąć ze szczęścia i słodyczy. Przymilnych pozdrawiaczy jest spora grupa i przeważnie po prostu są nie do zniesienia. Pozdrawiam, pozdrawiam, pozdrawiam"
castorthe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Halewicz
chyba troche przewrazliwiony jestes tym pozdrawianiem ;)
pomysl ze nie kazdy ma na mysli to samo co ty uzywajac tego zwrotu, latwiej bedzie ci sie zylo ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
To prawda. Ja tak z rozpędu. Ale przyznaję Ci rację, że takie zblazowanie może wkurzać ("pozdro", "dozo" i i inne "siemana") Przepraszam zatem ;) Na obronę mam tylko tyle, że kto z kim przestaje - takim się staje. A na starość głupieje ;)
Uściślając - "pozdrawiam", którego tu użyłem należy odczytywać szerzej - w znaczeniu "rozumiem Cię i zgadzam się" .
Może teraz będzie to bardziej zrozumiałe Dla Ciebie. Niemniej Twe czepialstwo jest zastanawiające. Wiesz mnie także wiele rzeczy się często nie podoba. Których nie akceptuję, nie toleruję. Ale zmęczyłbym się śmiertelnie gdybym np. idąc chodnikiem co chwila docinał każdemu metroseksowi , który mnie mija (brrr...) lub innym tzw. "dziwolągom" . Kwestia kultury i poszanowania odmienności mimo, że się nie podoba.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo cenię u adwersarzy czystość języka, faktyczną logikę wypowiedzi, ciekawą retorykę, umiejętność formułowania myśli, a nade wszystko cenię dbanie o poprawną polszczyznę, nawet jeśli ktoś używa czasami makaronizmów, neologizmów, sam tworzy nowe słowa w zabawnym kontekście.

Forum, choć może tylko internetowe, jednak jest "forum publicum", a my nie jesteśmy wirtualnymi postaciami, tylko ludźmi z krwi i kości, myślącymi, uczącymi się, chłonącymi wiedzę i tą wiedzą dzieląc się z innymi. Zatem nawet jeśli mamy różne poglądy, inaczej ukształtowaną optykę postrzegania świata, to dobrze by było, abyśmy nie pozdrawiali się, tym bardziej serdecznie, gdy brzmi to co najmniej groteskowo i jest biegunowo odległe o naszych faktycznych emocji.

Napisałeś, że kto z kim przestaje, takim się staje...tak, to prawda ale trzeba równać w górę, a nie w dół - zatem albo uważasz obecną tu społeczność za ten "dół" i do niego równasz albo może uznaj wiele osób tutaj za "górę" i postaraj się wyrównać poziom ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No i tu chyba leży pies pogrzebany. Co dla jednych jest "górą" dla innych "dołem". Koskos pisał tu już o mierzeniu własną miarą. Trafił w sedno problemu. Tylko, że ja nie lubię gdy ludzie tworzą sobie sztuczne problemy by wypełnić (chyba) pustkę. By po prostu coś się działo.
Poprawiłem dziś "kąpot" na "kompot". Czy przez ten zabieg będzie on lepiej komuś smakował ? Jak myślisz ?
Zapytam koleżankę czy wyszedł dobrze. Dam Ci znać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
-ex widzę przeszedł do etapu negocjacji ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Zapytam koleżankę czy wyszedł dobrze"
I jak "wyszedł"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ex quote: "Co dla jednych jest "górą" dla innych "dołem"" nie nie nie, Panie Kolego, góra jest górą, to zestaw uniwersalnych zasad i norm wywodzących się z kultur starożytnej Grecji i Rzymu, to sztuka dyskusji, pielęgnowanie własnego języka, prawidłowa retoryka i logika, to kultura wypowiedzi, choć czasem obarczona ekspresyjnym językiem, a nawet ironią i sarkazmem ale stosownie wysokich lotów. To nie pozdrawianie tych, których się nie pozdrawia, zwłaszcza serdecznie, to nie witanie dla witania i nie używanie "bynajmniej" jako "przynajmniej".

A co do kompotu, to zawsze możesz założyć skarpetki (czarne) do sandałów - przecież też można tak po świecie chodzić, nieprawdaż?

.....albo ruszyć na fschut, majonc kanapki z wontrupkom i cebulom. Bon Voyage!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hahahaha
się zastanawiałam cóż to fschut ;)) ale jak zobaczyłam wontrupkom to padłam :D
jakoś mi się z trupkami kojarzy :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hal, ale co Ty chcesz od wątróbki!:) Uwielbiam, taką z jabłkiem...mniammmm......

No i przez Ciebie głodna jestem!
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ex popija wontrupke z cebulom kąpotem i jest git - smakuje tak samo, nie? ^^

Ja właśnie skończyłem spaghetti z sosem bolognese, obsypane solidną porcją tartego sera cheddar ^_^ Tak a propos jedzenie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
A co masz do kompotu:(((( Ja się dziś zastanawiałam, czy mogę go ugotować z nektarynek i gruszek:P

Ja miałam pierożki z grzybami;) Ale wczoraj oglądałam Geslerową i tam robili takie ZAJEFAJNE pierogi właśnie z wontupką:P I miałam ślinotok i chyba muszę sprawdzić moje umiejętności kulinarne:P
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo lubię japońskie pierożki z kaczką albo z nadzieniem krewetkowym^^
W Gdyni, przy Skwerze Kościuszki jest doskonała pierogarnia "Pierożek" - najlepsze pierogi jakie jadłem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Gdzie dokładnie? Chyba nie w tych budach?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nieeee, obok Yacht Club'u, vis a vis Błyskawicy mniej więcej. Bardzo przytulnie urządzone (fotele nawet mają! i poduszki!!!), pierogi i zapiekane i gotowane, z sosami i bez, doskonałe uszka w barszczu (biorą w ciemno zawsze dwie porcje) - naprawdę rewelacja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To ja już za długo na skwerku nie byłem, bo ledwo się orientuje. Ale że tak zachwalasz to chyba kogoś z forum na pierogi zaprosze :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to już się totalnie nie orientuje:(((

Kiedyś jadłam takie piergi z pieca w Toruniu. Byłam nimi zachwycona:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O, Sam, widzę zmiany, zalogowałeś się :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zalogowałem się, żeby dziewczyny mnie na PW mogły podrywać ;D

Teraz to ja już nie wiem czy do Jahmajki znów pojechać czy na pierogi... chyba zaproponuje dwie mozliwości :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Toruń wieczorem był calkiem klimatyczny;) Byłam tam na randce;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Zalogowałem się, żeby dziewczyny mnie na PW mogły podrywać ;D

Zawsze to jakaś motywacja ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tiaaa...ja też^^ W 1988^^ Miałem tam dziewczynę, mieszkała na osiedlu Rubinkowo III.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ognisko mi za daleko, a do torunia mam na pierogi jechać? : )))) No way....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szalejesz @sam ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
O cześć Brzdącu :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sam, Ty to jesteś taki maruda, jak ten smerf taki.
;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć zalogowany nowy samie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@TB

Smerfy są taki słodkie, nawet maruda :D Chociaż ja mu do pięt nie sięgam, szybciej pracusiowi : ))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nie wiem;) Zawsze jak jesteś to tylko narzekasz;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie Sam, jesteś teraz w pracy? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A że zawsze jest to zawsze narzeka :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadza się, wracam we wrześniu ... już ;) I aż nie mogę przestać myśleć o jakimś wypadzie na pierogi, piwko lub yerba mate ^^

M+
Nie wiem z której strony mnie takiego poznaliście, ale to nie ja :P Ktoś tu musiał mnie za plecami obrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
@sam Zalogowałem się, żeby dziewczyny mnie na PW mogły podrywać ;D

image

to z Gdyni jakby ktoś nie poznał ;)

@sam
Odezwij się jak będą efekty ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nic nie przebije "pipy" w Krakowie.
Koskos - nie przejmuj się to rasowe trolle ;)
No i świętują weekend ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kokos, weź ex'a a wieczorny spacer - jemu też nie chodzi tylko o jedno i nie tylko na raz^^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja dopiero będę świętować od wtorku;)))
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Kokos, weź ex'a a wieczorny spacer - jemu też nie chodzi tylko o jedno i nie tylko na raz^^"
Oooo...czyżby ideał jednak sięgnął bruku ..?;)
To ja nie wiem co poradzić Panie H byś dobrze czuł się z samym sobą. ;)
Kompot wypity. Podobno był bardzo dobry.
Ja bym napisał "Weż ex`a wieczornym spacerem". Skoro brakuje "na".;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kąpot jeśli już! Smakuje tak samo, tak przynajmniej muwileś. A wontrupke lubisz?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mogę tylko powtórzyć lub zacytować (wyjątkowo ) samego siebie ;)
"To ja nie wiem co poradzić Panie H byś dobrze czuł się z samym sobą. ;)" Nawet dysleksja Ci nie wychodzi.......
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tiaaa...pozostało Ci jedynie cytowanie samego siebie, kąpociku ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chłopaki i dziewczyny z Gdyni to zdaje się o tym lokalu wspomina Hal.
http://www.dusiowakuchnia.pl/2013/05/pierozek-gdynia.html

Nie byłam, nie wypowiem się na temat rozkoszy podniebienia, ale pierogi na Szafarni są takie, że palce lizać. Tu mi zdecydowanie bliżej ;)
Że też o tej porze mnie pokusiło, aby tu zajrzeć...

A słyszeliście o Kocie Zrzędzie?

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ja się nie powinienem odzywać bo zawsze robi się wokół mnie niezdrowe zbiegowisko..."

@ex
Hmmm.... Ciekawe dlaczego?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No skoro jesteś właśnie częścią owego to zapytaj siebie ;)
Wg. mnie chodzi o ciekawość (1. stopień do wiadomo czego), zazdrość, co zauważam nie tylko ja jeden, próbę udowodnienia osłu, że jest mułem, pokazanie swej wyższości (kompleksy) ....wreszcie skorzystanie z doświadczeń "kolegi", na przyszłość - w razie gdyby posypał się komuś związek i sam musiał stanąć w obliczu znalezienia wartościowej partnerki/partnera. To teoria, założenie. Tak jak już mówiłem. Dziwi mnie takie zachowanie no ale trudno.Toleruję głupotę u dzieci. U dorosłych dziecinne zachowania są naprawdę żenujące. Spotkałem kilka kobiet - i żadna nie narzeka. Choć różnie wychodzi. Ważne, że jest to obopólnie pozytywne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"próbę udowodnienia osłu, że jest mułem" - chcesz powiedzieć że mułem nie jesteś tylko osłem ? ty nie strzelasz sobie w kolano , ty rozpier....sz się z granatnika ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to cieszę się, że podoba Ci się takie widowisko ;)
Każdy ma prawo lubić rozrywki na włąsnym poziomie ;)
Nie oceniam;)
Choć w tych słowach widać, żeś nerwowy.
Mnie to nie szkodzi. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tamten kompot był z jabłek. Zniknął podobno natychmiastowo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
po prostu powtórzę isztar (kropka w kropkę)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeca już kiedyś pisałam, że powinni spotkać się na kawę:))
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"oleruję głupotę u dzieci. U dorosłych dziecinne zachowania są naprawdę żenujące."

Ja pie...lę! Co ty nie powiesz.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To jeszcze się zapytam: gdzie dają na prawdę dobrą kawę ? ;>

P.S. W Gdyni oczywiście ;)

> Ja pie...lę! Co ty nie powiesz.
Zapewne coś się jeszcze znajdzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W gdyni to bardzo lubie odwiedzać sphinxa, kawa+ciasto albo lapka wina. Nie byłem przekonany czy warto tam chodzić, ale wystarczył jeden raz żeby wyrobić sobie zdanie. Jak dla mnie naprawdę dobre ciachozkremem :P Zamiast kawy polecam czerwone wino z nutą pieprzu ^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co do Sphinxa jedyne co tam lubię to mojito chociaż gdy ostatnio byłam, nawet bezalkoholowego nie dostałam bo zabrakło im mięty ;] Jednak do tej pory robili je wyśmienite :)

P.S. Wszystkie wrażliwe oczęta naprawdę przepraszam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, najlepszym się zdaża ;) Ale idąc na kawe do Sphinxa byłem sceptycznie nastawiony, bo bardziej kojażą mi się z jadłodajnią. I o dziwo nie zostałem rozczarowany. Ciasto jest rewelacyjne, a to wino to bym sam sobie butle kupił, ale zapomniałem nazwy :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
jako kompletny laik zapytam się ;]
ile to jest lapek wina ?
czy nuta pieprzu nie gryzie się przypadkiem w winach w Sphinxie z nutą siarkowodoru ?
czy nutę soli i nutę octu znajdującą się zapewne na stoliku w Sphinxie także możemy dodać, aby wysublimować smak wina z nutą pieprzu ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"czy nutę soli i nutę octu znajdującą się zapewne na stoliku w Sphinxie także możemy dodać, aby wysublimować smak wina z nutą pieprzu ? ;)"

Tak. Najpierw liżesz blat stolika a potem popijasz wino.
:)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie znam się za bardzo na alkoholach, ale po polizaniu blatu to chyba bardziej by pasowała tequila? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spirytus chyba :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spirytus mógłby zabić nutę ścierki do wycierania stolików. :/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sam:

Po spirytusie to się raczej zlizuje kostkę brukową ;]
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
A nie wiedziałem... nie pijam spirytusu ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to koniecznie spróbuj^^ Weź kiszonego ogóra i solonego śledzia w oleju i z cebulą, nalej sobie 50gr zmrożonego spirytusu, najpierw zjedz połowę ogórka i połowę śledzia, potem wypij spirytus, zagryź pozostałym ogórkiem i śledziem - wtedy wszystko będziesz wiedział.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hal, rozczaruję cie, nie chce i nie będę próbować :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wasze trunkowe doświadczenie onieśmiela mnie :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sam - bądź empirykiem^^ Przynajmniej będziesz mógł powiedzieć, że piłeś spirytus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przeczytało mi się .. bądź erykiem... ale to chyba przez te wasze gadżety którymi się tak chwaliliście ;P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Wasze trunkowe doświadczenie onieśmiela mnie :D"

Twoja skromność jest bezzasadna. ;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Haha Cross też tak myślę;P

Zawsze po imprezie z Iloną i A. miałam problem z powrotem do domu;))) A raz nawet po RODOS* nabawiłam się anginy;)))

*Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką;))
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, to że wykończyłam białego kota nie oznacza, że wiem jak smakuje spirytus zlizywany z blatu :D

Tinker, przecież kochasz RODOS :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj tak, w szczególności pod namiotem:P

Ilona, ale Ty masz czarnego kota O_o
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Cross, to że wykończyłam białego kota..."

Tu nie chodzi tylko o czarnego kota i zlizywanie spirytusu. Po prostu myślę że bogactwo twoich trunkowych doświadczeń niejednego z nas przyprawiłoby o kompleks niższości.

;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Postaram się powyższe uznać za komplement ;]
Ale biorąc pod uwagę mój wzrost zapewne masz rację ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr
Isztar ? Who the f... is ...
http://www.youtube.com/watch?v=zw08Py5nz1w

Znasz ją ? Fajna jest? Opowiedz mi o niej. Z góry dzięki.;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Przeca już kiedyś pisałam, że powinni spotkać się na kawę:))
"
Więc dlaczego nic z tym nie zrobiłaś ? Trza było ;)
Gadać każdy potrafi ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na swatkę się nie nadaję;) Równie dobrze, sam do Isztar możesz napisać:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ale biorąc pod uwagę mój wzrost zapewne masz rację ;)))"

Nie o wzrost mi chodziło a o doświadczenie. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"przeca mówiłam" - nie "przec" własnym słowom, kobieto ;) Bądź choć Ty "facetem z jajami" ;)
Nie napiszę skoro wiecie lepiej ;)
@koskos
I widzisz...nudzą się ludzie ...
Za to masz ponad setkę odpowiedzi.
Od poważnych, doświadczonych...
Tyle, że nie kobiet, których szukasz.....
Sorry, taki mają klimat ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ex, a czy mogę zapytać, co Ty robisz w tym wątku, skoro skierowany jest do kobiet? :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Droga mikroabrazjo....

możesz...

zapytaj...
Łaskawie Ci zezwalam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po 10-tym jest :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak mi pięknie przerobiłeś nick - mikroabrazja polega na rozjaśnieniu uśmiechu - potraktuję to jako komplement ;))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zezwoliłem...czekam na pytanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cofnij się do 4. wpisu od końca...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niektórzy są po kiszeniu ogóra...inni po zakwasach,,,, a jeszcze inni się nudzą najwyraźniej...
Jedni są po prostu do d*py - tacy "niemęscy" bez jaj...mimo, że w hotelu...
jeśli masz do mnie jakiś "biznes" mikronezjo to podaj numer - pogadamy . Jesli nie to - idz do sąsiadki na kawke i tam plotkuj.
co mnie to.
Nie mam pojęcia czemu się mną interesujesz. Brak Ci seksu ?;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ex
Nie napiszę skoro wiecie lepiej ;)

No to już nie mój problem serio;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ex
Nie wiedziałam, że zadanie Ci pytania oznacza od razu zainteresowanie Twoją osobą. Nie mam sąsiadki ani potrzeby plotkowania, sexu też mi nie brakuje. Jeszcze jakieś pytania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To fajnie, że pozbyłaś się problemu, który sobie wcześniej przychołubiłaś ;) Ale nie rozumiem - po co ?
Bez sensu.
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mała nezja
Zwracasz się do kogoś - "Nie wiedziałam, że zadanie Ci pytania oznacza od razu zainteresowanie Twoją osobą."
Więc co Tobą kieruje ?;)
Albo kto ?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ano to, że wyganiałeś swego czasu ze swojego wątku facetów, choć wątek przeznaczony był dla kobiet; teraz sam robisz dokładnie to samo...
czyli pojawiasz się w wątku dla kobiet
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Nie o wzrost mi chodziło a o doświadczenie. :)
A jednak nie komplement, shit ;)

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co tu się dzieje, bo nie rozumiem ;] ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga mikroderm abrazjo...
Przeczytałaś ten wątek, w którym piszesz ze zrozumieniem ?
Uprawiasz "gadulcowe pitolenie" bez sensu. taka wymiana zdań - ok.
Zaśmiecasz chłopakowi wątek.
Nie wstyd Ci ?
Skoro masz wszystko co chciałaś w życiu - i seks, dzieci, męża, wczasy w Ukrainie - to czego tu szukasz ?;)
I po co ?
Zadajesz mi pytania - równocześnie twierdząc , że nie interesujesz się "mną" .
Chora jesteś ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Szkoda, że Admin nie przepuszcza niecenzuralnych słów...
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeca to by się trzecia wojna światowa rozpętała :d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"ano to, że wyganiałeś swego czasu ze swojego wątku facetów, "
Czytałaś to ze zrozumieniem ?
Miałem bekę z idiotów udzielających się niemerytorycznie.
Nie mam pojęcia czy kobieta, czy facet. Nieważne.
Skoro pieprzą bez sensu - to uważam to za głupie.
Jesli jesteś kobietą to wybaczam Ci. Jesteście kruche.
Ale żeby facet zachowywał mi się pod nosem jak niemowlaczek płci żeńskiej - to już przesada.;)
Boję się napisać "pozdrawiam" ;)
By nie dostać w "ryj' ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Miałem bekę z idiotów udzielających się niemerytorycznie."
Jeśli uważasz, że Twoje wpisy są merytorycznie poprawne, to jesteś w błędzie. I mówi Ci to krucha kobieta ;). Dokładasz swoje wywody i przyczyniasz się tak samo jak inni (wg Ciebie) do zaśmiecania cudzego wątku. Tyle ode mnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
'tyle ode mnie" "ołwer entałt"
Ktoś Ci powiedział, że tak uważam ??
Kto ??
Dawaj mi go tu.
Dostanie baty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Jeśli uważasz..." - to przypuszczenie. Czytaj ze zrozumieniem, proszę :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro masz wszystko co chciałaś w życiu - i seks, dzieci, męża, wczasy w Ukrainie - to czego tu szukasz ?;)
I po co ?
Zadajesz mi pytania - równocześnie twierdząc , że nie interesujesz się "mną" .
Chora jesteś ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Twe prośby są dla mnie niczym gdyż nie jesteś ani mą kochanką, ani żoną ani nawet matką naszych dzieci ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma to jak opcja "kopiuj-wklej". Powtarzasz się. Niczego mi nie brakuje, więc daj już spokój, Panie ex.

Hmm, że niby ja tu jestem chora? Dawno tak dobrze się nie czułam :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powtarzasz się panie ex :)
Rutyna zabija :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź precz ex! Po jaki licho wracasz! Zablokować cię znowu czy poczekać aż ci się net skończy idź do swoich kobiet siooooo!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem co to rutyna. rozumiem , że Ty to znasz aż za dobrze.
Zajmij się mężem. Dziećmi.
U mnie w życiu jak i w łóżku nigdy nie było "rutyny".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczkolanką nie jestem nawet z zawodu :)
A faktycznie, nie ma u ciebie krzty rutyny, nic a nic :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co:D Rano znowu wątku nie będzie jak się nam ex rozkręci;)))
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Idź precz ex! Po jaki licho wracasz! Zablokować cię znowu czy poczekać aż ci się net skończy idź do swoich kobiet siooooo!"
Matko jak mozna az tak udawa ć kobiete...
Czarna rozpłacz.
wdr...znajdz sobie lepiej faceta...
;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Przeczkolanką nie jestem

Prze..czym? :D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolejny z obsesją wudeerowską ? :) To taka moda ? Nowy lans ? ;)

> Prze..czym? :D
Przed i po, niech Ci będzie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ex wygania z forum by sobie posiedzieć znów do 3 w nocy i pogadać sobie ze sobą, sam na sam.

*sam bez urazy;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Ilona.
Rozwiedź się ze swoim najpierw a potem przyjdź do mnie po seks.
Zastanowię się ;)
Nie jestem łatwy.
A dla znudzonych tym bardziej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie będzie admin znowu go wybieli! Ex kup sobie tupecik słonko mocno grzeje, mały jesteś pod każdym względem popisz sobie ulzy ci chłopie idź do jelitowa bzyknij kogoś to ci lepiej się zadzieje!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wygania.
Pyta co ów ktosik szuka... ;)
Pocieszenia ? Męskiego ramienia ?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ex
proszę powiedz, że żartujesz ? bo ja lubię wyzwania :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Ilona:

A po wszystkim, stojąc naga w drzwiach, zaśpiewaj:

"Bo we mnie był ex,
z gruszkami na wierzbie.
Niestety z nim seks
zakończył się świerzbem"
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak pocieszysz mnie? Chlip chlip płacze ja zasmucona o muzo ma exowa pociesz kobietę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ Anna.
Rozumiem, że w pewnym momencie w Twym zeszycie skończyła się farba na język polski. i zostały białe kartki...
Przykro mi.
Ja sobie zrobię co chcę, ale nie wiem czego życzyć Tobie ;)
Zdrowia ;)
Gdybym był złośliwy napisałbym, żebyś dostał raka od siedzenia przed polem elektromagnetycznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, a myślałam, że lepiej mi życzysz ;]
fuj, fuj, fuj :P

Zresztą śpiewać nie umiem :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dostała raka kobietą jestem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"SADYL PISZE: "Bo we mnie był ex,
z gruszkami na wierzbie.
Niestety z nim seks
zakończył się świerzbem""
Nie przypominam sobie bym Cie r...w d..e,,,a Ty ??
Jestes gejem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czytaj ze zrozumieniem...

"A po wszystkim, stojąc naga w drzwiach, zaśpiewaj:"
.........
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spać mi się chce ale nie dam się chce przeczytać jak znowu lecisz w dół ex to się leczy wiesz idź do psychologa tak po poznajomosci forumowej ci doradzę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Endriu od Fiony. Teraz rozumiem co miałeś na myśli pytając mnie...czy jestem pewna ;))))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> idź do psychologa

To jak z radiem Erewań. Prawie poprawna rada.
Tyle, że nie "idź" ale "zmień".
I nie "psychologa" a "psychiatrę" :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Nie przypominam sobie bym Cie r...w duope,,,a Ty ??

Ja sobie przypominam.
Nie udało ci się z przyczyn technicznych ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ut: :* (słuchaj starszych)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@S., ale tylko wybranych :)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojej czekoladę pochłaniam to i miła chciałam być mimo wszystko endorfiny się uaktywnily a ex chyba net się skończył zamilkł albo sex ex filmiki ogląda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie. W tym temacie, m.ógłbym rzec , że Anna czesze włoski na waginie...z tesknoty...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko, jak mu się "film" włącza to możemy liczyć na dłuższą zabawę;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"wagina - to u ssaków mięśniowo-błoniasty, silnie rozciągliwy i elastyczny przewód, stanowiący połączenie między macicą, a przedsionkiem pochwy"
ex, może na Twojej waginie są włosy, ale u innych ssaków nie...

włoski, Panie ex, rosną na wzgórku łonowym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tam jak mam stresa to sobie paluszkiem umiem ulżyć, jak będą długie przerwy to zasnę jak exa kocham nooo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> włoski, Panie ex, rosną na wzgórku łonowym

mniam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mniam głodnyś chłopie jeju zasnę dziś zabawy nie będzie droczy się z nami idę do domku a noc taka gwiazdzista cudna ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
L?

Buziole :*
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziekuje za porade - choc czuc nsa kilometr ze smierdzisz...
A od tsakich to stronie...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Where can I find you on a Sunday morning? Depends on where I was on Saturday evening :-)
Never ;)
Pity ;)
Empty-headed ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To kup grzebien ;)
Albo daj innym , w klubie poza gdanskiem...niech Twoj maz popatrzy.. ;)
Czy nie maz ;)
..no chyba ze masz oprocz waginu knuta..;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jesteś zdrową kobietą w przedziale 18- 32 lata - skontaktuj się z nami.(!)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Qrcze... Ja Ci trozkę ex zazdraszczam
Zanim się naprawdę dobrze upoję.. to zasypiam. Kilkudniowe pijaństwo w grę nie wchodzi. Do dragów dosstępu nie mam. Zresztą: nie lubię..
Fajnie mieć taki odlot. Cholera.. zazdraszczam :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl chcesz zapalić ;) ? Będzie odlotowo, obiecuję :d
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yes Yes Yes nie zasnęłam czuwam ;) skontaktuj się z nami kurde 1 ex wystarczy 2 nie ogarnę jak cie kocham....
Walne może nalewkę puszczę wodze fantazji i zasnę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anno ale, że co ? Ich dwóch jest tylko nie ogarneliśmy tematu ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Sadyl chcesz zapalić ;) ? Będzie odlotowo, obiecuję :d

Nawet nie muszę wierzyć. Wiem ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
- Ilona, Sadyl - hahahaha:))))

Ja nie mogę nalewki, a chętnie coś na sen bym przygarnęła ;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
6 post od dołu "skontaktuj się z nami "zasypiam a do exa znowu mama zajrzała i pyta co tam synku? Synek mamo ja tu baby szukam _)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kota przygarnij.
Alko nie zawiera, jest ciepły, mruczy przy dotknięciu.
Prawie jak ex :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kot jest. Leży już na łóżku i mruczy;) Jestem zbulwersowana porównaniem kota do exa. Koty są miłe, ciekawe, inspirujące, mądre, sprytne - czego nie mogę napisać o ex.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
TB, daj mu szansę... ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miłe ? ? ? O czym piszesz ? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jaja! Nie darowałbym sobie gdyby admin to skasował i nie miałbym szansy poczytać.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"> włoski, Panie ex, rosną na wzgórku łonowym"
Dzięki ;) Czego to się człowiek dowiaduje po latach... ;)
A francuski ?
Sorry. Gdzie dojrzewają Francuzki ?
Co Wy tam palicie ?;)
Admin zrobi swoje.
I słusznie.
(boję się pozdrawiać....;))
Koskos - trafiłeś na dom wariatów ;)
Twe ogłoszenie zaczyna mi się wydawać jak najbardziej normalne....;) coraz bardziej...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"mruczy przy dotknięciu.
Prawie jak ex :D
"
Wiedziałem. Mówię, kurde mrówki po mnie łażą.....

A mówią.... - bo posadziłeś d*pę na sadylu...to nie dziw się, że próbuje się przytulać.....
Ale mnie to gryzie ..i swędzi.
Tak mam. ;) Przepraszam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@cross
"Na rozstaju dróg gdzie przydrożny Chrystus stał".
Wklej do notesiku (-sika?).
Daruj sobie.;)
Błyszczysz, że hoho.
Nawet moje tak nie świecą ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też :))
Całkiem miły początek dnia :)
Wiedziałam, ze wróci - zawsze wraca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Wiedziałam, ze wróci - zawsze wraca :)"
Dobrze, że Ty tego nie robisz...;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smacznego ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ TB
Dziękuję koleżanko ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, nie preferujesz przygód jednorazowych...w to można uwierzyć. ale na pewno nie w to, że zapraszając kobietę wieczorową porą na plażę nie masz gdzieś w głębi głowy chęci na bara bara ;) facet to facet, zawsze jakieś niecne myśli w głowie ma, czy chce czy nie chce. reszta zależy tylko od jego silnej woli.

no chyba, że to terapia prostowania się z innej orientacji ;) wtedy zwracam honor :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"facet to facet, zawsze jakieś niecne myśli w głowie ma, czy chce czy nie chce. reszta zależy tylko od jego silnej woli.
"
I nawet w tym zdaniu wyłazi kobieca ciekawość....

A kobieta ?

Ja bym wolał byś napisała coś od siebie.
Własny punkt widzenia.
Ale baby są...jakieś inne....
Nie męcz chłopaka, napisał swoje a Ty teraz "po latach" piszesz co on miał na myśli....
Trzeba było mieć refleks.
Głodnej ..na myśli...
"wtedy zwracam honor :P" - jak możesz to zwrócić skoro nie jesteś w stanie najpierw tego zabrać ? ;)
No chyba, że jesteś ;)
Oj......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ja bym wolał byś napisała coś od siebie.
Własny punkt widzenia."

ex, coś Ci się pomyliło, to nie Twój wątek ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mikrodermaobrazja

Skoro zżera ją ciekawość - to niech ma jaja (większe niż co poniektórzy panowie tutaj) - i weźmie byka za rogi a nie smali cholewki.

Ja bym nie chciał mieć kobiety aż tak wątpiącej.....niepewnej siebie i tego czego chce...

noo... poprawiłem. Choć smoli pasowało mi bardziej bo wdepnęła właśnie w smołę cholewkami....
Refleks szachistki a Chłopak na plazy przeleciał już kilka zapewne...;)
Gdybym był kobietą - nie chciałbym być tą kolejną w kolejce ;)
Cóż za casting do duńskiego filmu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...smali...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIK brzmi Mikronezja i jeżeli masz szacunek to takiego używaj!
Ale widać u ciebie rozdwojenie umysłowe i znowu robisz z jednej osoby dwie.... Ja wiem że wątek jest twój znowu pojawia się twoja dwubiegunowosc, nie jesteś kobietą myśl jak chłop! Spocony przerzniety przez baby ale chłop nie baba!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj.....
Chyba zniżyłem się do poziomu
Cross`a, Sadyl`a
Kokos...
Przepraszam ;)
Sugerujesz , że Cross i Sadyl nie mają szacunku ? ;)
Porozmawiajmy ;)
Sugerujesz, że ja jestem kokosem ? ;)
Sugerujesz, że myślisz?
Nie sugeruj bo NIE uwierzę. Nie ma już myslących kobiet dla 40+ latka.
Są same pogwałcone i NARZEKAJĄCE.
Mikrodermabrazja - bo się dziewucha wkurza z nadmiaru testosteronu. Jak facet.
A ja nie szukam faceta a kobiety w spódniczce - świadomej swej kobiecości.
(pozdrowić?)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"bo się dziewucha wkurza z nadmiaru testosteronu" - auuuć ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiele tez a brak dowodów....
Poczekam aż Mikronezja się odobrazi (oddermabrazi) i wstawi się za Tobą.
Bo jakoś nieproszona przez Nią się udzielasz (a to już o świadczy o Twej niskiej samoocenie - nie mylić ze skromnością; no chyba że Ty i ona to jedna osoba lub jednojajowe bliźnięta)
Wreszcie - skąd pomysł, że nie jestem kobietą ..?? Znasz mnie ? ;)
Wątek nie jest mój a koskosa. Jego przepraszajcie. Ale pojęcie szacunku, którym tak się unosz jest dla Ciebie wbrew Twym słowom jednak zdecydowanie obce. Więc po co tak się strzępić ?;)
Dwubiegunowość....wyjaśnij co masz na myśli. Wtedy można się odnieść w sposób należyty do tematu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"skąd pomysł, że nie jestem kobietą ..?? "
Co prawda nie wiem komu odpowiadasz, ale pisałeś zawsze jako mężczyzna- przynajmniej jako ~ex :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"gadaj z głupim to Cię ..."
To cytat. Owa osoba używa tego jako motto a nie stosuje się do niego. Jedna z wielu "mądralińskich" posiadających "głębokie" (przy tym nie swoje) motta mające chyba służyć za latarnię w ich życiu - ale przynajmniej tutaj widać, że jej światło wymaga od nich zbyt wiele by świecić jak należy.
Co jeszcze....Potrafię odpowiedzieć odpowiednio - i nie rażą mnie inwektywy bo świadczą o poziomie osób posługujących się nimi.
Wiem, mówili w szkole "nie zniżaj się do nich matole" ;) A jednak taki eksperyment przynosi zdumiewające efekty....
Bo logika podpowiada, że skoro ktoś tak robi na codzień - to obyty jest z takim stylem wypowiedzi i nie obrazi (nie zdenerwuje się) ,że "ziomala" spotkał....
A tu "Zonk" ;)
Zbyt wiele osób chce mnie naraz spotkać.
Ja nie lubię niezdrowej ciekawości bo kojarzy mi się z ludźmi zazdrosnymi i zawistnymi.Strasznie biednymi emocjonalnie,duchowo - próbującymi wypełnić pustkę dowartościowaniem siebie kosztem innych. Żenujące jest, że widać iż starają się to robić w sposób wysublimowany, pozując na wyedukowanych w każdej materii - a zawsze wychodzi jak u pierwszego lepszego jak ja to mawiam Gomułkę. Podręcznikowy przykład Polaka. Jest nawet dowcip o tym. Jeden znam - może jest ich więcej. Co do odpowiadania "samemu sobie" - moje wpisy są kasowane i wstawiane w różne miejsca. Osoby tu pojawiające się gdy nie widzą możliwości wybrnięcia z twarzą z trudnej dyskusji merytorycznej ze mną, podejrzewam - po znajomości udają się do kogoś kto może "w tym zamieszać".
Nie jestem pierwszym, który to widzi. Ale tak jak wspomniałem nie raz - tak robią dzieci a nie poważne osoby, które powinny jednak posiadać odrobinę cywilnej odwagi (nie mylić z mięśniami różnych partii ciała bo i o takie tu niektórzy zahaczają - zależy co kto lubi/głodnemu chleb na myśli; albo ma żal).
Nie zmienia to faktu, że jestem sobą i (o, dziwo;)) wychodzi to na dobre bo nawet osoby, które potrafią mi powiedzieć wprost - "aleś Ty pewny siebie !" - co brzmi jak zarzut - w dalszej rozmowie często zmienia się w fascynację. Zaciekawienie. Lub nawet teksty typu "A mój mąż był zawsze taki do d...y ,nigdy nie miał własnego zdania o jajach nie wspominając. Gdzieś Ty był gdy Cię szukałam?"

Widzisz - nawet teraz za chwilę pojawią się zazdrośni (i panowie i Panie) - z odpowiednimi tekstami o mnie. Ale ja naprawdę mam to gdzieś.
Jeśli ktoś lubi to lubi. A jeśli nie to nie.
Ja jeśli nie lubię to nie robię sobie źle przebywając z kimś takim bo to logiczne. Ale niektórzy widocznie uwielbiają robić sobie źle....
Z racji, że szukam kogoś poważnie i ów ktoś będzie poważny i rozmawiać będzie ze mną a nie ze swym teściem i teściową, kuzynem, proboszczem, dziewczynką z przytuliska...to będzie już dobrze. Bo w innym wypadku oznacza to brak zaufania. A bez tego żaden poważny związek długo nie trwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@unibike_trawers

"gadaj z głupim to Cię ..."
To cytat. Owa osoba używa tego jako motto a nie stosuje się do niego. Jedna z wielu "mądralińskich" posiadających "głębokie" (przy tym nie swoje) motta (tak, dla niektórych to zawsze tylko zapożyczenie cudzych mysli i tylko to bo motto to siłą rzeczy motto) mające chyba służyć za latarnię w ich życiu - ale przynajmniej tutaj widać, że jej światło wymaga od nich zbyt wiele by świecić jak należy.
Co jeszcze....Potrafię odpowiedzieć odpowiednio - i nie rażą mnie inwektywy bo świadczą o poziomie osób posługujących się nimi.
Wiem, mówili w szkole "nie zniżaj się do nich matole" ;) A jednak taki eksperyment przynosi zdumiewające efekty....
Bo logika podpowiada, że skoro ktoś tak robi na codzień - to obyty jest z takim stylem wypowiedzi i nie obrazi (nie zdenerwuje) się ,że "ziomala" spotkał....
A tu "Zonk" ;)
Zbyt wiele osób chce mnie naraz spotkać.
Ja nie lubię niezdrowej ciekawości bo kojarzy mi się z ludźmi zazdrosnymi i zawistnymi.Strasznie biednymi emocjonalnie,duchowo - próbującymi wypełnić pustkę dowartościowaniem siebie kosztem innych. Żenujące jest, że widać iż starają się to robić w sposób wysublimowany, pozując na wyedukowanych w każdej materii - a zawsze wychodzi jak u pierwszego lepszego jak ja to mawiam Gomułki. Podręcznikowy przykład Polaka. Jest nawet dowcip o tym. Jeden znam - może jest ich więcej. Co do odpowiadania "samemu sobie" - moje wpisy są kasowane i wstawiane w różne miejsca. Osoby tu pojawiające się gdy nie widzą możliwości wybrnięcia z twarzą z trudnej dyskusji merytorycznej ze mną, podejrzewam - po znajomości udają się do kogoś kto może "w tym zamieszać".
Nie jestem pierwszym, który to widzi. Ale tak jak wspomniałem nie raz - tak robią dzieci a nie poważne osoby, które powinny jednak posiadać odrobinę cywilnej odwagi (nie mylić z mięśniami różnych partii ciała bo i o takie tu niektórzy zahaczają - zależy co kto lubi/głodnemu chleb na myśli; albo ma żal).
Nie zmienia to faktu, że jestem sobą i (o, dziwo;)) wychodzi to na dobre bo nawet osoby, które potrafią mi powiedzieć wprost - "aleś Ty pewny siebie !" - co brzmi jak zarzut - w dalszej rozmowie często zmienia się w fascynację. Zaciekawienie. Lub nawet teksty typu "A mój mąż był zawsze taki do d...y ,nigdy nie miał własnego zdania o jajach nie wspominając. Gdzieś Ty był gdy Cię szukałam?"

Widzisz - nawet teraz za chwilę pojawią się zazdrośni (i panowie i Panie) - z odpowiednimi tekstami o mnie. Ale ja naprawdę mam to gdzieś.
Jeśli ktoś lubi to lubi. A jeśli nie to nie.
Ja jeśli nie lubię to nie robię sobie źle przebywając z kimś takim bo to logiczne. Ale niektórzy widocznie uwielbiają robić sobie źle....
Z racji, że szukam kogoś poważnie i ów ktoś będzie poważny i rozmawiać będzie ze mną a nie ze swym teściem i teściową, kuzynem, proboszczem, dziewczynką z przytuliska...to będzie już dobrze. Bo w innym wypadku oznacza to brak zaufania. A bez tego żaden poważny związek długo nie trwa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Co do odpowiadania "samemu sobie" - moje wpisy są kasowane i wstawiane w różne miejsca. Osoby tu pojawiające się gdy nie widzą możliwości wybrnięcia z twarzą z trudnej dyskusji merytorycznej ze mną, podejrzewam - po znajomości udają się do kogoś kto może "w tym zamieszać". "

Sugerujesz, że jeśli ktoś nie znajduje odpowiednich argumentów w dyskusji z Tobą prosi znajomego admina o porozrzucanie Twoich odpowiedzi, by zrobić z Ciebie wariata?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"...prosi znajomego admina o porozrzucanie Twoich odpowiedzi, by zrobić z Ciebie wariata?"

W przypadku eksia nie trzeba się aż tak fatygować. To że koleś jest regularnym wariatem samo rzuca się w oczy.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
quote: "moje wpisy są kasowane i wstawiane w różne miejsca" uuuuu to już objawy paranoi ^_^
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
oh, jakoż się przejęłam mocium panie waszym wywodem.

gdzie wyczytałeś, że zżera mnie ciekawość? i, że jestem kobietą wątpiącą? twoja wypowiedź to strzępki urwanych zdań. i to było ode mnie więc nie wiem o co ci chodzi w zdaniu "wolałbym żebyś napisała coś od siebie". nie wiem, mam wyłożyć całą swoją teorię życiową na temat postrzegania kobiet przez mężczyzn? czy jak? wyraziłam jasną i klarowną opinię, że facet zawsze podświadomie myśli o seksie więc niech nie ściemnia, że absolutnie mu o to nie chodzi....już wyjaśniłam jak krowie na miedzy, dogłębniej się nie da. chłopie, ty chyba cierpisz na...a z resztą sam zobaczysz na co, będzie podlinkowane pod spodem.

http://memytutaj.pl/media/created/wmmr4z.jpg
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znasz to co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie mama nie przekazała, on ma raczej n*********** jajkowe :D
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Gratulacje poziomu ;) "Anno" - musisz spełniać się w boksie albo na fermie kurzej....;) Tylko czemu nikt Cię nie chce....;)
Znam inne...lepsze ale ...boję się o Twe nerwy a co za tym idzie stan psychiczny..więc pominę. ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie musisz. Ale masz problem ;)
Szkoda ;)
skoro jesteś zarąbista - to szukaj zarąbistych.
Zabrakło ?
Czemu ?
Starzejesz się ?
Ja na pewno nie dotknę Ciebie skoro byłaś aż tak wymuskana przez wielu.
To Twa intymność , która mnie NIE obchodzi.
Nie licz, że się Tobą przejmę.
Nie toleruję debilek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy się starzeje ex taka kolejność losu u ciebie napiszą na wstąźce ten co raz miał przyjemność bryknąć a może wcale? Co jak tam 42 letni prawiczku co nie staje biedaku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Masz z tym problem ? ;)
Współczuję ..;)
Twemu facetowi, żonie, dzieciom a wreszcie rodzinie....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anno, masz faceta i żonę? ;)))
ex, fantazja Cię ponosi nieziemska, powiedziałbym ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikro
To nie fantazja.
To jego świat po prostu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jesli wiesz, ze nie staje to musialas doswiadczyć tej traumy ;)
Współczuję. Widocznie ptak zna się na rzeczy ;)
Polecam poszukać w innego typu ogłoszeniach czy forach.
Poza tym chyba zmęczona jesteś bo brak Ci przecinka. Niejednego. O pozostałej interpunkcji nie wspomnę.
Już wiem czemu się rozmyślił....;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Anna
"Każdy się starzeje ex taka kolejność losu u ciebie napiszą na wstąźce
ten co raz miał przyjemność bryknąc" . Aż się boję zatem pomyśleć co na twojej będzie napisane.
Pewne, że będzie musiała być dość szeroka.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to było per moi?:)

dziękuję, ma mnie kto dotykać, tak, jest zarąbisty :)

skoro po dwóch komentarzach stwierdzasz, że byłam wymuskana przez wielu...cóż...ty zapewne byłeś wymuskany tylko przez swoją prawą rękę.

czy ja mówię tu o swojej intymności? nie wydaje mi się.

tak, starzeję się...jak każdy. z każdym dniem jestem starsza. za to bardzo się cieszę, że moje starzenie się nie niesie ze sobą takich skutków ubocznych jak u ciebie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ciacho, nie przesadzaj, może przez lewą też ;)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
racja...o lewej zapomniałam :D haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Exiu kochany my tylko o tobie rozmawiamy jesteś w centrum uwagi chłopie znowu twoja druga osoba się odzywa ech myślałam że pogadam ale z 2 osobami w jednej trudno tak mi zdrowej chociaż się staram orgazm juz dziś miałeś rączka boli co idę bo admina widzę. _)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
"orgazm juz dziś miałeś rączka boli co idę bo admina widzę. _)
"
;)
Serio ? ;)
Niemożliwe po prostu...
Mierzysz mnie swoją miarą ?
skoro tak robisz to może zgłoszę się po nauki do Ciebie ;)
Tyle, że jeśli jesteś kobietą - to inaczej ruszasz.....;)
Chyba ;)

https://www.youtube.com/watch?v=yU3PjYnXrLA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odpowiedz na pytania a może kiedyś z tobą podyskutuje ale jak stracisz dziewictwo ho to jest wyzwanie ale w parkowej ci się uda bo do Sopotu to już musisz na zakupy iść tupecik zakupić do kosmetyczki może coś biedna pomoże i na siłownię cobys ciała nabrał no i do lekarza odezwij się za 2 lata tylko na molo nie szaleje proszę będę tam bawić się przez najbliższy tydzień, tak rączką inaczej mieszam bardziej taki wir pomogłam ci tym stwierdzeniem dojść?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Widzisz...Twój problem polega na tym, że ktoś powinien się starać dla Ciebie.....
Ale ja mam inaczej ;)
Mimo, że jestem facetem - (nie kobietą) - mam tzw. "powodzenie"
Z czego to wynika ?
Liczę, że mi to wyjaśnisz.
Bo przecież jesteś mądra ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Odpowiedz na pytania a może kiedyś z tobą podyskutuje ale jak stracisz dziewictwo"
hmmm...
Babska, czy męska ciekawość ?
Co Ty z tym dziewictwem ?
Jesteś gejem ? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Ale tak jak wspomniałem nie raz - tak robią dzieci a nie poważne osoby, które powinny jednak posiadać odrobinę cywilnej odwagi (nie mylić z mięśniami różnych partii ciała bo i o takie tu niektórzy zahaczają. Owa osoba używa tego jako motto a nie stosuje się do niego. Jedna z wielu "mądralińskich" posiadających "głębokie" (przy tym nie swoje) motta mające chyba służyć za latarnię w ich życiu - ale przynajmniej tutaj widać, że jej światło wymaga od nich zbyt wiele by świecić jak należy. Nie jestem pierwszym, który to widzi. - zależy co kto lubi/głodnemu chleb na myśli; albo ma żal).
Co jeszcze....to obyty jest z takim stylem wypowiedzi i nie obrazi (nie zdenerwuje się) ,że "ziomala" spotkał....Strasznie biednymi emocjonalnie,duchowo - próbującymi wypełnić pustkę dowartościowaniem siebie kosztem innych.Potrafię odpowiedzieć odpowiednio - i nie rażą mnie inwektywy bo świadczą o poziomie osób posługujących się nimi.
Wiem, mówili w szkole "nie zniżaj się do nich matole" ;) A jednak taki eksperyment przynosi zdumiewające efekty....
Bo logika podpowiada, że skoro ktoś tak robi na codzień - A tu "Zonk" ;)
Zbyt wiele osób chce mnie naraz spotkać nie lubię niezdrowej ciekawości bo kojarzy mi się z ludźmi zazdrosnymi i zawistnymi - po znajomości udają się do kogoś kto może "w tym zamieszać". Żenujące jest, że widać iż starają się to robić w sposób wysublimowany, pozując na wyedukowanych w każdej materii - a zawsze wychodzi jak u pierwszego lepszego jak ja to mawiam Gomułkę. Podręcznikowy przykład Polaka. Jest nawet dowcip o tym. Jeden znam - może jest ich więcej. - moje wpisy są kasowane i wstawiane w różne miejsca. Osoby tu pojawiające się gdy nie widzą możliwości wybrnięcia z twarzą z trudnej dyskusji merytorycznej ze mną, podejrzewam nie zmienia to faktu, że jestem sobą i (o, dziwo;)) wychodzi to na dobre bo nawet osoby, które potrafią mi powiedzieć wprost - "aleś Ty pewny siebie !" - co brzmi jak zarzut - w dalszej rozmowie często zmienia się w fascynację. Zaciekawienie. Lub nawet teksty typu "A mój mąż był zawsze taki do d...y ,nigdy nie miał własnego zdania o jajach nie wspominając. Gdzieś Ty był gdy Cię szukałam?"

===========================================
Ex, jesteś jak interwały w discopolo, jakby ich nie poprzestawiać, pier...lenie od rzeczy masz w krwi:)))))))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Ex, jesteś jak interwały w discopolo, jakby ich nie poprzestawiać, pier...lenie od rzeczy masz w krwi"

Niezłe porównanie.
Udzielanie się tutaj to dla eksia zalecona przez lekarza psychiatrę terapia. Eksiu pomimo że jest strasznym popaprańcem w ramach terapii ma wejść na dowolne forum (trafił akurat na nasze) i traktując resztę świata z kompletną pogardą tak długo pisać sobie laurki jak to kobiety za nim nie szaleją, jak to nie wskakują mu do łóżka i jaki w ogóle on jest zaj...sty aż w końcu sam w to uwierzy. Z jego wpisów wnioskuję że terapia działa połowicznie. Eksiowi co prawda wzrosła samoocena ale za to coraz bardziej traci kontakt z rzeczywistością.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ciachozkremem

"..że facet zawsze podświadomie myśli o seksie więc niech nie ściemnia, że absolutnie mu o to nie chodzi..."
To czemu ja mam zawsze odwrotnie ? ;)
..że kobieta przy mnie zawsze podświadomie myśli o seksie...?
Wyklaruj mi to jaśniej.....;)

"chłopie, ty chyba cierpisz na"
A żebyś wiedziała...Wy wszystkie tylko o seksie. Ale, żeby nie wyjść na "łatwe" ....to udajecie, że niby nie...
Zauważ - również celowo użyłem określenia "Wy kobiety...:. Czyli wszystkie.
Ja droga panno dostrzegam ludzi. Tak wśród kobiet jak i mężczyzn. Do dziś z rozrzewnieniem wspominam przezabawną "kłótnię". Kobieta starała się mnie przekonać, że baby są bardziej wredne.....kłamliwe..rozwiązłe etc. etc. ;)
Nie było w tym krzty solidarności jajników. ;) Ale też nienawiści do płci własnej. Bo retoryka jej była dojrzała i świadoma. Głęboko mądra.
"
i jeszcze raz "chłopie, ty chyba cierpisz na" - po takim Twym tekście - skłaniam się ku tezie, że kobiety są jednak gorsze... ;)
Dobrze, że spotkałem mądrzejsze a nie Ciebie ;) Dzięki temu mam lepsze wspomnienia i zdanie o Was. ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
siemaneczko chetnie sie spotkam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj koskos i jak w koncu spotkales sie z fajna kolezanka ?co tu sie dzieje na tym forum jakas masakra .pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień jak co dzień ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem... Ledwie dwa wątki przeczytałam i już "zbaraniałam" ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekko nie jest, to fakt ;) Można się pogubić w gąszczu dygresji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem tu pierwszy raz ,sporo ludzi zyje tym forum ,fajnie hahahahahaha ale ja wole chyba na zywo,pozdrowka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też wolę na żywo rozmowy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej pogadać na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najważniejsze, że ubaw po pachy. Byle zdrowo ;) Co nie zmienia faktu, że naprawdę niektórzy niedorośli i znudzeni. Ale na to nic nie poradzę bom nie lekarz.Nie wiem skąd info, że do mnie ktoś zagląda - ale spoko - nie moja broszka ;)
Mimo, że staram się nie zniżać do poziomu wypowiedzi niektórych - to znamienna jest reakcja tychże osób w chwili użycia ich tonu wypowiedzi wobec nich samych.....
Szkoda, że okazuje się to aż tak bolesne dla "właścicieli" tychże ;)
Kwestia dojrzałości jak sądzę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to w końcu idzie (był) ktoś na ten spacer? cały wątek przeczytałam i dalej nic nie wiem ;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Ty byś poszła na spacer nocą w ustronne miejsce z kimś kogo nie znasz i kto może się okazać niebezpiecznym świrem?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahaha no nie - dlatego pytam czy ktoś był?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a może był(była) i dlatego już nie odpowiada...? ;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ex był i układał swoje interwały^^ Popłakałem się ze śmiechu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym zaryzykował z Vilette i Mikro , ew. Iloną- pod warunkiem że Eryk zostanie w domu. ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale Wy się już trochę znacie - to się nie liczy jako ekstrema:)
ze mną się wybierz! hahaha ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z Tobą . A CO MI ZROBISZ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
K.A to jak wybierzesz się ze mną na taki piękny romantyczny spacerek .? Albo jak wolisz moze być niegrzecznie. Bo Ty chyba lubisz nie grzecznych chłopców .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I weźcie na spacer żelKY ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nożyczki zabiorę! ;):D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nozyczek nie bierz .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...weźcie na spacer żelKY ;]

Eee, żelki nie ;) Przynajmniej ja bym nie brała ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z pewnością nie żelki miał na myśli:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...z pewnością nie żelki miał na myśli:)

A, tego to ja już nie wiem, w każdym razie ja spacer nie zabieram prowiantu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja zabieram - na wszelki wypadek:)
ostatnio takie spacery uprawiam i z takimi skrótami, ze nie wiem czy do domu wrócę...? niedawno "skróciłam" sobie drogę z dziesięciokilometrową nakładką ( po lesie - w sandałkach! ) a wyszłam tylko na szybki spacer wokół osiedla...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...zaryzykował z Vilette i Mikro

Dlaczego zaryzykował? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nigdy nie wiadomo co kobiecie do głowy strzeli...?;):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ vilette Dlaczego zaryzykował? ;)

Nie wiem może jest we mnie jakaś cząstka bohatera, a może to tylko brawura, kaskaderstwo lub lekkomyślność ;]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
mężczyźni! tak wiele w Was cech kobiecych... ;):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wdr, ja mam słaby wzrok, mógłbyś się wykazać przyzwoitością i ostrzec mnie przed wybojami na drodze ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Nie wiem może jest we mnie jakaś cząstka bohatera, a może to tylko brawura, kaskaderstwo lub lekkomyślność ;]"

Pójść na spacer z trzema fajnymi babkami? Fakt, trzeba mieć jaja żeby porwać się na takie szaleństwo.
;)))
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja to nie mam szans, bo nie kupiłabym wdr żelków ;) Ale Mikro jak najbardziej :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@vilette Wdr, ja mam słaby wzrok, mógłbyś się wykazać przyzwoitością i ostrzec mnie przed wybojami na drodze ;)

sprawdźmy , czy widzisz owce na zdjęciu ? ;]

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no to chyba czas na spacer. wątek ucichł, wszyscy pewnie wędrują, to i ja się wybiorę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...czy widzisz owce na zdjęciu ?

Hmm, ja tu widzę coś innego aniżeli owce, chyba czas najwyższy wybrać się do okulisty :) I przy okazji na spacer ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
... tylko nie lataj z gołą d*pą na dworze ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No nie wiem, jak Ty, Sam, ale ja się ubieram, kiedy wychodzę z domu :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz vilette powiem ci coś miłego... wzrok masz dobry ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@wdr - nie wiadomo, czy dziewczyny by zaryzykowały spacer z Tobą ;-) chociaż obstawiam, że tak i wtedy ty byś jednak stchórzył :P
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka, nie zniechęcaj wdr'a, na pewno by poszedł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra siostro, będę dopingowała :-)

a tak w ogóle, to zostawić Was na jakiś czas i już człowiek nie może ogarnąć co się tutaj dzieje ;-))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Majka, przez ostatnie 3 dni naprawdę niewiele się działo, ale na pewno zwróciłaś uwagę, że we wszystkich najświeższych wątkach jako pierwszy odzywa się zawsze ten sam wielbiciel forum ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Teraz vilette powiem ci coś miłego... wzrok masz dobry ;)

Oczywiście, kiedy założę okulary ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak mikro zauważyłam, ale ja mam spore zaległości prawie z dwóch tygodni... a przez ten czas się działo....
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę właśnie, żeś równie spostrzegawcza, tylko w innym wątku... ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
norma siostro ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swoją drogą, Majka - wróciłaś i od razu ruch na forum :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@vilette Oczywiście, kiedy założę okulary ;)

Okularnice są sexy. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Swoją drogą, Majka - wróciłaś i od razu ruch na forum :))"

hehhe ruch to był, jak mnie nie było ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"hehhe ruch to był, jak mnie nie było ;-)"

Ależ skąd. Kompletny zastój. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki zastój, że nie mogę ogarnąć ;-)
i ex powrócił.... ;-) ale to nie dziwi, zawsze wraca ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak pisałem gdzieś wyżej psychiatra zalecił mu terapię. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross, poważnie? Rozmawiałeś z ex'em na ten temat? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cross psychiatrią się interesuje ;-))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...Okularnice są sexy. :)

Wszystko zależy od grubości szkieł ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
" Cross, poważnie? Rozmawiałeś z ex'em na ten temat? ;)))"

Skąd. To tylko moja prywatna hipoteza. :)
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A już myślałam, żeś go poznał w realu, na plaży w Jelitkowie na przykład ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikro - myślę, że Cross byłby wtedy już innym człowiekiem ;-))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@vilette Wszystko zależy od grubości szkieł ;)

a te zależą chyba od ilości kasy zostawionej w salonie optycznym ? :P

Kokietujesz czy chcesz mnie wystraszyć ? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr, coś nagle taki strachliwy? ja tu już za Ciebie wcześniej ręczyłam ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...a te zależą chyba od ilości kasy zostawionej w salonie optycznym ? :P

Nie, drogi wdr, szkła zależą od wady wzroku :) To oprawki są najdroższe ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dlaczego strachliwy :) ? ręczyłaś ? :) coś mnie ominęło przed kim albo u kogo ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przede mną ręczyła za Ciebie :-)
poczytaj ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr'ku, jakieś 24 wpisy wyżej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@ vilette Nie, drogi wdr, szkła zależą od wady wzroku :) To oprawki są najdroższe ;)

O! to mnie mój optyk -czka? oszukuje :P.

@majka
nie dam rady ogarnąć (za płodne jesteście) ręczyła że ..... ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
...ręczyła że ..... ?

Nie dasz nogi ze spaceru ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie wdr się odezwie, zaraz pojawia się Vilette ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aaa to że pójdę :) "na spacer nocą w ustronne miejsce z kimś..." tak tak tylko najpierw muszę wybadać czy nocą w ustronnym miejscu na zawał nie padnę ujrzawszy dulcyneę ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E, nie, ja po prostu szybko reaguję na post ;) Jeśli mam coś do powiedzenia, oczywiście ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm a miałam dopingować ;-)
ale chyba miałam rację ;P

a że płodne, to chyba komplement ;-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr ostatnio nadużywa określeń związanych z płodnością i komórkami rozrodczymi (patrz: inne wątki) ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może zatęsknił za nowymi MatchBoxami? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl mówiłem byś mi pomógł chcesz mnie posłać na randkę w ciemno w nocy jeszcze w ustronne miejsce ? :P

P.S.
Mikro widzę że dobrze radzisz sobie z rywalkami ;P vilette się chyba speszyła ? :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wdr, ja o nic nie rywalizuję przecież? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak tak oczywiście ;) co za zbieg okoliczności gdzie wdr się odezwie, zaraz pojawia się Mikro ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba Vilette? ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pamiętajcie o Ilonie ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I o Sisiolku rzecz jasna :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadylu, Wdr wymienił trzy damy nie wywołujące u niego strachu :D Chcesz, aby miał lęki :)))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sądzę, że pominięcie Ciebie, w zestawie akceptowalnym dla wdr-a, wynika wyłącznie z Jego nieśmiałości. :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sadyl Sądzę, że pominięcie Ciebie, w zestawie akceptowalnym dla wdr-a, wynika wyłącznie z Jego nieśmiałości. :]

Albo z niewiedzy, bo nie wie która....

Kokietka dla niego się wystroiła,
Która swą kreacją będzie uwodziła,
Która śliczne białe ząbki szczerzyć będzie,
Która kolczyki i ozdoby pozakłada wszędzie
Która dla mnie się wymalowała,
Która dla mnie się upudrowała

I dla mnie tyle godzin patrzyć będzie w lustro,
I dla mnie manicure, pediure na bóstwo,
I dla mnie karminowy kolor ust,
I dla mnie falujący lekko biust,
I oczy i uszy na perłowo,
I dekolt aż po samą kość ogonową...

Która...? ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"... dla mnie karminowy kolor ust"

Ja pragnę jedynie karminowej gwiazdki przy nicku. Tylko tyle, aż tyle.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
ile potrzeba miec na liczniku dla tej 'karminowej gwiazdki'?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Obstawiam jakieś pięć tysięcy dwieście osiem podań do Admina z argumentami nie do podważenia :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
wydawalo mi sie piec tysiecy dwiescie dziewiec :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj, jeszcze jeden przekonujący argument potrzebuję... Realizacja marzeń jest wyczerpująca :D

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
jakies slabe to marzenie, skoro juz tylko jeden ci zostal :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sissel czy ta karminowa gwiazdka będzie pasować do szpilek? Jak tak, to możesz podać to jako kolejny argument;) Myślę, że Admin zrozumie, jak bardzo ważne dla kobiety jest by wszystko do siebie pasowało;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do moich ulubionych z całą pewnością :D

W kwestii marzeń... warto mieć, warto spełniać. Frajdę może sprawiać droga do celu ;)
Mogę mieć taką gwiazdkę, ale co to za marzenie, które mogę spełnić kliknięciem ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O rany, Sissel, ledwo Cię poznałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Muszę szybko zmienić! Uff... w swoim ciele najlepiej ;)

Adminku widzisz?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@sissel
sek w tym, ze marzenie przestaje byc marzeniem w momencie spelnienia ;) tak wiec, jak najbardziej, najwieksza frajde sprawia sama droga ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm - a tym razem się nie zgodzę z Tobą w 100% ;-) Pewnie, że droga do marzeń jest frajdą, ale nawet, gdy marzenie staje się rzeczywistością frajda może być jeszcze większa :-)))
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pojęcia nie mam o jakich wy marzeniach mówicie, że droga do nich to frajda. Ja od sowjej frajdy siwieje i podcinam sobie żyły średnio co dwa miesiące :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@M-a-j-k-a
faktycznie, to zalezy stricte od konkretnego marzenia ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm - oczywiście, wszystko zależy od marzenia :-)
Kiedyś traktowałam ludzi dobrze, teraz z wzajemnością....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Raczej od szczęścia i sprzyjąjącej opatrzności :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@_sam_
'...i podcinam sobie żyły...' - zglos sie do Boskiego, moze zaradzi zebys nie siwial :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mmm

A co on jest kosmetyczką? ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może fryzjerem i załatwi Cię na kojaka.;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chetnie sie spotka moj numer 519-707-065
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Ton (3 odpowiedzi)

Na trojmiasto z tym że często nie wpisują wieku

Szukam Przyjaciółki 2024 (3 odpowiedzi)

Szukam 40 letniej przyjaciółki. Inteligentną, zadbana, o dobrym charakterze , lubiącą mówić prawde

Gdzie spotkać faceta (53 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym poznać kogoś na żywo, nie przez forum. Tylko gdzie ? Często spaceruję sama po...

do góry