Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mateo - opinia wątek zamknięty Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Leczenie prowadzone skrupulatnie i z...
~Mateo
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 lutego 2021

Katarzyna - opinia wątek zamknięty Wspaniały , uśmiechniety a co najważniejsze profesjonalny zespół . Leczenie...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 16 października 2020

Piotr Ł. - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolony z wizyt. Fachowa i rzetelna obsługa. Pani na...
~Piotr Ł.
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 kwietnia 2020

Polecam wątek zamknięty Panią doktora Gajewską polecam wszystkim mieszkańcom Gdyni. Bez wahania można...
~Jan
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 października 2019

Szybko i sprawnie wątek zamknięty Potrzebowałam szybkiej wizyty ze względu na ostry ból i niedostępność mojego...
~klientka
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Polecam wątek zamknięty Szczerze polecam. Od zawsze bałam się dentysty, więc omijałam gabinety...
~Maria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2019

Polecam wątek zamknięty Super klinika :-) mila i profesjonalna obsluga, fajne, indywidualne podejscie...
~Marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 27 marca 2019

Leczenie całej rodziny wątek zamknięty Szczerze polecam cały zespół lekarzy z Nowe Orłowo Dental Clinic. Z usług...
~Piotr Barański
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 marca 2019

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Bardzo nowoczesny gabinet. Sympatyczna i zyczliwa obsluga pacjenta....
~Natalia Jankowska
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 lutego 2019

Pierwsze wrażenie super, obsługa bardzo miła, nowy sprzęt, ale.. wątek zamknięty Poszłam tylko na czyszczenie , a wyszłam trochę zszokowana bo okazało się ,że...
~A
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Implanty wątek zamknięty Zdecydowanie polecam, zabieg wszczepiania implantu całkowicie bezbolesny,...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam! wątek zamknięty Pełen profesjonalizm. 2 zęby leczone kanałowe + usunięta 8. Jeszcze nigdy w...
~Olap
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 maja 2017

Wizyta wątek zamknięty Polecam. Nie bolało, króciutkie terminy (udało mi się zarejestrować na...
~Michał S
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Wizyta wątek zamknięty Wszystko profesjonalnie i szybko . Do tego bezboleśnie dla mnie jak i dla...
~Rafał W.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 maja 2017

Pierwsza wizyta wątek zamknięty Bardzo dobre wrażenie po pierwszej wizycie. Miła, kompetentna Pani Doktor,...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Serdecznie polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim wizytę w gabinecie Nowe Orłowo Dental Clinic. Pani Agata ma...
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 maja 2017

Zdecydowanie polecam dr Pilipiec! wątek zamknięty Miałam przyjemność być leczona w Nowe Orłowo Dental Clinic przez Doktor...
~Ania K.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 maja 2017

Super ! wątek zamknięty Mialam wykonywany zabieg wszczepiania implantu . Wszystko przebieglo bardzo...
~ewelina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2017

polecam wątek zamknięty Pełen profesjonalizm !! Gabinet na najwyższym poziomie , świetnie wyposażony...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2017

Leczenie w Nowe Orłowo Dental Clinic wątek zamknięty Zdecydowanie polecam ! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wizyt było...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry