Widok

Nowe płyty na Pszennej

Ktoś się może orientuje jaki kawałek płytami wykładają? Od wczoraj kłada płyty od osiedla familijnego, cud by był gdyby doszli do Rolniczej....no ale wybory tuz tuż :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Będą łączyć z płytami przy Rolniczej oraz ułożą płyty na Miodowej zakupione przez mieszkańców.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to jest dobra wiadomość :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płyty nie są zakupione przez mieszkańców tylko przez Siódme Niebo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Płyty na ul. Miodową są zakupione przez mieszkańców. Siódme Niebo nie dało na nie ani złotówki.

Płyty na Pszennej zaś o ile mi wiadomo zakupiło Siódme Niebo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem czy widzieliście ale skonczyli kłaść płyty na pszennej i wyszło tak zę jest 20-30 metrowa przerwa......nie wiem siać się czy płakać....
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
I to akurat na wysokości placu zabaw, gdzie te płyty by się akurat najbardziej przydały (kurz wzbijający się przy każdym samochodzie).

Takie rzeczy tylko w Gminie Żukowo...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo deweloper źle wyliczył ilość płyt. I te 2000 na które się z gminą dogadał to gmina ułożyła. A jak zabrakło i deweloper chce dokupić to gmina ma w nosie to. Teraz się na Miodową przenieśli.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kochamy naszą gminę. Banda leśnych dziadków...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Za to Ty jestes ekspertem!
My przynajmniej cos chcemy zmienic, a nie tylko narzekac jak tu zle.
A nie Tobie moze nie tak zle, bo KRUS, doplaty itd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
I bardzo dobrze ze jest przerwa kierowcy musza zwolnic. Zobaczycie co sie bedzie dzialo jak przerwy nie bedzie...rodzice beda sie bali wyjsc z dziecmi z placu zabaw. Mieszkam przy ulicy Pszennej i wiem co mowie- boimy sie jak dziecko wychodzi za plot. Nikt tutaj nie przestrzega przepisow, kierowcy jezdza z nadmierna predkoscia, nie wspominajac juz o samochodach sluzbowych czy budowlancach
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
do 'Mieszkańca Miodowej'
Zdradzisz jaką cenę wynegocjowaliście za jedną płytę? Chciałbym namówić sąsiadów na podobną inwestycję na mojej ulicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O ile pamiętam było 30 zł za 1 płytę. Nie wiem czy jakieś mocne negocjacje były, bo nie ja prowadziłem temat. Kilka miesięcy już czekamy na położenie, ale rzeczywiście jutro ma się to wreszcie wydarzyć :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

do góry