Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Firma Nowy Horyzont staneła na wysokosci zadania.Zostały u mnie zamontowone...
~Hanna
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 października 2018

BeZ brudu i kurzu wymienione drzwi w nowym domu pod kościerzyną wątek zamknięty Właśnie odebrałem realizacje wymianę drzwi w moim nowym domu pod Kościerzyną....
~Wolfgang
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2018

Poprawka wstawienia po poprzednikach z Gdańska, warto skorzystać z ich usług wstawianie drzwi oraz zabudowy futryn wątek zamknięty Dobrze że są jeszcze firmy w Tym Gdańsku dzięki którym można dokonać poprawek...
~Jacek Kowalski
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2018

Wymiana drzwi w Gdańsku na Osiedlu im Lecha Kaczyńskiego wątek zamknięty Właśnie oglądam dzwi wymienione wejścioe do mojego mieszkania na osiedlu Im...
~Antoni
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Czysto i bez kurzu wymienili mi wszystkie drzwi w mieszkaniu na Gdańskim przymorzu wątek zamknięty Jak podczas pomiaru pierwszy raz słyszałem o tym że obejdzie się totalnie bez...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 marca 2018

moje nowe drzwi do biura w Gdańsku Oliwie wątek zamknięty Słyszałem i czytałem różne opnie w internecie na temat tego wykonawcy. Wiem...
~Mirek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 1 marca 2018

Nowe drzwi do mieszkania sprawdziły się i wytrzymały próbę włamywacza wątek zamknięty Dobrze że długo wcześniej zamówiłem drzwi w tej firmie i pana Adam wyjaśnił...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 lutego 2018

Robota stoi od miesiąca wątek zamknięty Witam, z gory powiem ze nie polecam tej firmy montazowej o ile na materialy...
~Adrian
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 listopada 2017

Nowe drzwi w biurze w Gdańskim wątek zamknięty chciałbym bardzo podziękować za wstawienie nowych drzwi w moim biurze, są...
~Andrzej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 29 stycznia 2018

Profesjonalizm najwyższej jakości wątek zamknięty Pan Kazimierz to FACHOWIEC jakich dzisiaj jest niestety bardzo niewielu. Na...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

Dziękuję za poprawne wstawienie drzwi w moim nowym biurze dla mojej firmy fiansowej wątek zamknięty To jak profesjonalnie podchodzi nowy pracownik pan Arkadiusz budzi mój...
~Olgierd
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 grudnia 2017

Dużo pracy przy wymianie drzwi i dokładnym obrobieniu wątek zamknięty Przekazuje wyrazy uznania za dobrą prace przy wymianie drzwi wzmacianych w...
~Jankowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 grudnia 2017

Dobra i sprawna akcja montażystów wątek zamknięty Chciałbym podziękować mojej ekpie montażowej dzięki której wszystko sprawnie...
~anonim
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 listopada 2017

perfekcyjnie wątek zamknięty Bardzo dobra robota. Szukałem długo firmy która zna się na tym co robi.
~Jan
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 października 2017

Dobry fachowiec mimo trudnych warunków i krzywych ścian dał radę zabudować futryny na stare i wątek zamknięty Tak przyznaje nie na początku byłem zdystansowany do rozwiązań o których dużo...
~Maciej
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 września 2017

Wymiana drzwi zabudowy wątek zamknięty Dziękuję za dobre wstawienie drzwi. Teraz mam konkretnie i ładnie.
~Marlena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 września 2017

Teraz mam dopiero dobre drzwi które dają mi dobry Montaż nowych drzwi na stare futryny wątek zamknięty Dobrze przyznaje nie byłam do końca przekonana do rozwiązania które widziałam...
~Autorka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 września 2017

ciekawe rozwiązanie za akceptowalną cenę wątek zamknięty Gdy znajoma mówiła mi o tym co mogę zrobić ze starą metalową futryną nie...
~Janina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 września 2017

Dobra robota wymieniona futryn a ładne drzwi wątek zamknięty Dziękuję za dobrze zrobioną robotę u mnie w mieszkaniu. Teraz wszystko dolega...
~Irena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 5 września 2017

Firma MASAKRA wątek zamknięty Ja nadal nie mam dokonczonej reklamacji, ze strony tzw. firmy kompletna...
~Niezadowolona klientka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 września 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry