Widok

Nowy etap osiedla Młody Straszyn

Inwestycje i deweloperzy Temat dostępny też na forum:
Widziałam budynki , które powstają przy Starogardzkiej i wyczytałam ze to nowy etap osiedla Mlody Straszyn. Czy ktos tam mieszka lub mieszkał? A może kupil mieszkanie? Szukam opinii bo bardzo tam ładnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mieszkam tu już prawie trzy lata, i jak narazie jest ok. Okolica spokojna. Jedyny duży minus to brak porzadnej drogi dojazdowej, ale może to sie zmieni jak zbuduja drugi etap. Panie w biurze sprzedaży też ok, pomocne. Standard wykonczenia tez ok,mieszkanie odebrane było bez wiekszych usterek tylko okna do regulacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
brak dobrej drogi dojazdowej, czyli żadnej drogi nie ma a do sklepu 2 km. Dlaczego ludzie nie potraficie napisać jak jest naprawdę..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jest sklep bardzo blisko, a i tak kaźdy w weekend raczej na wieksze zakupy jezdzi autem, wiec 2 km do sklepu to nie problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
czyli do ceny zakupu mieszkania i wykończenia nalezy doliczyć zakup samochodu, więc chyba to nie jest już miasto w technicznym słowa znaczeniu, bo w mieście można poruszać się komunikacją miejską.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
logiczne jest, że dopóki trwa budowa to droga nie będzie zrobiona -to tylko by było niepotrzebnie wydanie pieniędzy,gdyż ciężarówki które jeżdżą na budowę szybko by ją zniszczyły,A co do sklepu to też jest nie prawda -już od roku mamy sklep sieci Groszek 100 m od osiedla,a do tego 2 sklepiki na Dworcowej (700 m),budynek handlowo-usługowy (Max 1000 m),Lidl 1300 przy którym budują nowy 3,5 tyś m2 oraz 2 km. Biedronka Ja na osiedlu mieszkam od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolona.Mieszkanie odebrane bez usterek ,owszem były okna do regulacji ale to jest standard w nowych budynkach które jeszcze osiadają.Poza tym mamy na Pocztowej bardzo duży Park rozrywki ,piękne tereny gdzie można spacerować oraz uprawiać sport .W planach jest jeszcze w pierwszym budynku z II etapu -sklepy oraz osobny budynek handlowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja kupiłem i czekam na odbiór . Już wiem , ze w styczniu to nie nastapi. Ale ogólnie myśle ze będzie OK
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej.mieszkam od trzech lat.drogA fatalna zanim skoncza budowe to mina dlugie miesiace.mieszka sie fajnie.bez usterek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż, nie ma co udawać... Problemy z odbiorami były, liczniki do mieszkań uszkodzone i co niektóre pozamieniane, 2 lata zajęło nam udowodnienie, ze pobiera nam 25% wody więcej, bo poginęły dokumenty i nikogo to nie obchodziło, odwieczna kłótnia dewelopera z administratorem, sprzedana bez wiedzy mieszkańców kotłownia, cyrk na kółkach ogólnie. Napewno nikt wam w obiecanym terminie nie odda mieszkań ;) Droga tragedia i jeszcze długo tak będzie zapewne i jeszcze dużo dużo innych kwiatków .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cały czas próbuję obczaić gdzie tu był ZONK że się tak ludzie na to rzucili i jeszcze sobie tłumaczą sami wszelakie usterki, że np nie ma drogi bo jest budowa.

To na całym Jasieniu i połowie Ujeściska też nie powinno być dróg bo w końcu co chwilę coś dobudowują :)

W tej cenie co ten tajemniczy dewelopment, który jak do tej pory postawił trzy budynki na krzyż w swej historii, oferuje na swojej stronie to można mieć mieszkanie w Gdańsku a nie pod Pruszczem.

Musieli chyba ludziom dopłacać czy cuś...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To co pan tu jeszcze robi? Zawsze,można wystawić mieszkanie na sprzedaż. Nikt tu siłą pana nie trzyma,to może pan odpowie na zadane pytanie,czemu pan sie rzucił i zakupił pan mieszkanie na tym osiedlu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
I jeszcze jako minus dodałabym,że połowa mieszkańców nie potrafi parkować,ale to niestety zależy od człowieka i jego umiejętności a nie od parkingu,dewelopera,czy budynku=D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Chyba bym zgłupiał żeby na jakiejś wsi rozkopanej mieszkanie kupować, i jeszcze udawać że to jest Gdańśk wogóle, to forum otwarte więc sobie piszemy, może nowo kupującym się przyda.

A ja chyba za dużo pytań złych zadałem, bo już nawet się sami przyznajecie, że droga bulwiasta a dookoła samochody...

W sumie fakt, smutny to myusi być widok, pozdrawiam więc zdesperowanych kupujących :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To,że droga licha to żadna tajemnica=)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zagłada tu ktoś z III budynku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie potrafią parkować to prawda, ale na idiotów nie ma rady, burak to burak, burakiem zostanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A pan zygrfryd to chyba pan były administrator co to płakał, ze go pobili, dlatego teraz sie msci:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zwykłym detalicznym klientem, mieszkańcem osiedla w Gdańsku a nie gdzieś na jakiejś wiosce. Owszem, posiadam też inne mieszkanie w mieście ale też nie jakimś Straszydle.

Nie wmawiaj mi czegoś, czego nigdy nie napisałem. A że cię boli, że piszę obiektywnie to już nie moja wina.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

bez kłótni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan z miasta sie znalazł, hah
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, tak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przestrzegam przed kupowaniem mieszkań w nowo powstających blokach na osiedlu młody Straszyn. Może i ceny są przystępne , rozkład mieszkań też ciekawy ale deweloper to wilk w owczej skórze. Po sprzedaży mieszkania traktuje mieszkańców jak nie swoj problem. Po nabyciu lokalu już nic z nimi nie można załatwić.  Od czterech lat deweloper zalega z płatnościami wspólnotom mieszkaniowym . Źle osadzone , nieszczelne okna w kilkunastu mieszkaniach,  czego skutkiem jest wilgoć w mieszkaniach. Problemy z kominami ( woda i kamyczki przy odrobinie wiatru wpadają do wentylacji )  tragiczna droga dojazdowa a deweloper przed sprzedażą zapewniał że niedługo po zakupie mieszkań zostanie zrobiona - minęły 4 lata a droga jest tylko w gorszym stanie i nie zanosi się na poprawę.  Deweloper przy budowie nowych bloków ma gdzies mieszkańców którzy już mieszkają. Koparki pod oknami , kurz , hałas i zniszczonyche trawniki oraz chodniki. Można by wymieniać jeszcze długo.  Deweloper potrafi mydlić  oczy a potem jest już za późno. Stanowczo nie polecam !
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Straszyn

Zajęcia dodatkowe dla 3,5latka-Straszyn (4 odpowiedzi)

witam wszystkich.od niedawna mieszkam w Straszynie i szukam jakis niedrogich zajec lub jakiegos...

do góry