Widok

Nowy lokal gastro "u przyjaciół"?

Co to ? i co będzie do jedzenia :D Ktoś wie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dostałam dziś ulotkę i piszą, że będzie kącik dla dzieci, free wifi, parking i miła atmosfera. O jedzeniu nic nie piszą. Może nie będzie.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4
a gdzie to dokładnie jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
prawie vis a vis sklepu Odido dawna pizzernia Titino . Ul. Lotnicza czyli główna przez Banino biegnaca XSAVIER, STACJA,PALIW - kierunek Zukowo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
czyli żadne zaułki tylko trasa wzzzzzzzzzzzzziuuuuuuuuuuuu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez jestem ciekawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno pizza i makarony, a czy coś więcej to nie wiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dobra włoska pizza. Ciasto cienkie, chupiące, wspaniały sos pomidorowy i dodatki. Bardzo sympatyczna obsługa ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do której oni mają czynne? Na ulotce nie ma informacji, a telefonu nie odbierają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
strona internetowa ale chyba jeszcze nie aktywna
http://www.uptzyjaciol.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda ,że telefonów nie odbierają to czynne tam czy nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem w sobotę. Pizza genialna. Wiem co mówię bo zjadłem jej dużo i w różnych miejscach ;).

Ludzie - tylko błagam was... Mówię do wielbicieli kebsona na szybko i ociekających tłuszczem de'volaile od D... Nie hejtujcie. Nie gadajcie jakie to żarcie paskudne u przyjaciół i że powinni zestawy obiadowe dowozić motorynką na budowę... Tam jest miło, przyjemnie i bardzo smacznie. Niech tak zostanie. Apeluję!
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 5
jaka cena i wielkość pizzy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobre jedzenie
makarony i desery własnej roboty, a nie kupowane
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
pizza super , ceny pizzy od 14 wzwyż. Cienkie dobre ciasto i dodatki.
Makaroniki robione, miło.
Polecam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Super pyszna chrupiące i delikatna
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuje wszystkim gościom , którzy nas odwiedzili :) i zapraszam wszystkich , którzy jeszcze nie mieli okazji .
Trattoria czynna jest w godz. od 11 do 21 .
Istnieje możliwość zamówienia dań telefonicznie z osobistym odbiorem .
Nr tel. 730 161 541

Pozdrawiam Marek
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1
KIedy będzie dostępne menu na stronie internetowej lub facebook? nie wszyscy dostali ulotki w skrzynkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zróbcie facebooka z menu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Z festbuka można już ściągnąć menu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
może ktoś podać str? bo nie mogę znaleźć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie to będzie to: https://www.facebook.com/pages/Trattoria-U-Przyjaci%C3%B3%C5%82/1427762210865410
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do 21 trochę słabo, toż to sypialnia i o 21 ludzie dopiero do domu wracają
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
O 21 chyba Ty wracasz jak pracujesz na 2 zmianę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
Taka prawda - zanim człowiek skończy pracę, zrobi jakieś zakupy, przebije się przez te korki do domu i cokolwiek w nim szybko zrobi to jest godzina 20. W Baninie prawie wszystko jest pootwierane w takich godzinach, że najlepiej jest być bezrobotnym.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to Ciekawe bo ja jadę na 8 do Sopotu , kończę o 16-16:30, wracam, robię zakupy i jestem przed 18. Zakupy w Baninie jak cos większego to o 19 Matarnia lub Wrzeszcz
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na 10 do 17-tej po drodze zakupy. O 21 chętnie bym wyszła na pizzę ze znajomymi ale takie rzeczy to nie w Baninie. A nawet jesli ktoś pracuje na drugą zmianę a nawet na nocki to co w tym złego? Małe mm z przerostem wielkim ego, wiesz mm świat sięga trochę dalej niż Twój płot : )
Wracając do wątku smacznie, ceny przystępne,ale telefonu nie odbierają. Brakuje dostaw na telefon. życzę właścicielowi powodzenia,bo to ciężki kawalek chleba, jesli będą otwarci na propozycje klientów, uczciwi to się utrzymają i tego im życzę i sobie jako mieszkańcowi tej jakże urokliwej wioski
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie odbierają telefonu, bo mają tam kłopoty z zasięgiem i po prostu ciężko się dlatego dodzwonić. Powinni zmienić sieć na tą, która miała titino.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lokal zapowiada się sympatycznie, jednak na tę chwilę nie radzą sobie ze wzmożonym ruchem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jadłem dzisiaj w nowej restauracji " U przyjaciół", pomimo małego lokalu, może zaoferować na prawdę bardzo dobre jedzenie. Pizza pierwsza klasa, makarony też bardzo dobre, zupa krem z pomidorów również pyszna. Na jedzenie czeka się maksymalnie 20 minut. Polecam wszystkim!!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
i my dziś tam byliśmy, pizza dobra, obsługa bez zastrzeżeń, trochę mało miejsca, musieliśmy wziąć na wynos do domu, bo nie chcieliśmy czekać na wolne miejsce - lokal sympatyczny, oby tylko trzymał poziom - ale skoro właściciel czyta ten wątek - trochę mało owoców morza dajecie, trochę za dużo rucoli:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niezły masz spust "Michał" jak zjadłeś trzy dania przy jednej wizycie...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2
Byłem na pizzy i moge tylko potwierdzic duży + smacznie ,miło oby tak dalej :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dobra pizza :) i dobre desery :) Mam nadzieję, że utrzymają poziom, bo naprawdę przydałby się taki fajny lokal w Baninie, jest klimat, dobre jedzenie i niedrogo.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0
fajne jedzonko, smaczne ale cena za chłodnik troszkę za wysoka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam dzisiaj i jestem bardzo zadowolona. Pizza capriciosa i beszamelowa pycha! Sos pomidorowy własnej roboty - bezcenny... Polecam!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizza super !! szkoda tylko że lokal taki mały
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Smacznie ale ceny zaporowe.
zupa do 5 pln powinna być.
W menu brakuje przekąsek takich typowo włoskich.
We Włoszech pizze sprzedaje sie na każdym rogu i niekoniecznie są to pizzerie czy restauracje. Kupujesz bułki kupic możesz też kawałek pizzy i zjeść przy fontannie tryskajacej na zewnątrz.
Tam tak jest
Kawałek pizzy dosłownie jeden trójkąt za 5 płn. Takie munu w określonych godzinach żeby nie ograniczac miejsca dla klientów którzy mają ochotę zjeść dużo więcej mogło by być.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9
Nie ma u nas fontanny i może dlatego tak jest.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2
Kawałek pizzy za 5zł - dobry pomysł, ale chyba w bardziej ruchliwym miejscu... Myślę, że w tej lokalizacji nie schodziłyby jak ciepłe buleczki.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj zamówiłem 2 pizze - obie były bardzo dobre, zdecydowanie najlepsze z tych które można kupić w Baninie. Na pewno będę tam jeszcze zamawiał i polecał (pizze, bo innych dań jeszcze nie próbowałem). MAm nadzieję że się utrzymają: )
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0
masz rację - tylko na wynos
bo w lokalu brudno, na zewnątrz pod stolikami pety, na stolikach poklejona cerata, pajęczyny
wewnątrz skwar i brzydki zapach
syfiasty parking, sztućce tanie z Ikei
jedzonko nawet dobre, lemoniada super
ceny za zupy (14 zł) nie do przyjęcia jak na w sumie przydrożny bar
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo się zawiodłam

Postaram się być jak najbardziej rzetelna w swojej ocenie.

W dniu otwarcia wybraliśmy się z mężem do przyjaciół-rozradowani,że w końcu w Baninie będzie Italian Kitchen czyli to co nam najbardziej odpowiada. To co mnie negatywnie nastawiło to fakt ,że właściciele się pospieszyli-ja rozumiem,że chcieli już się otwierać ale wszechobecny kurz,brud,latające "koty" to mało estetyczne widoki w knajpie-ale ok,przymkneliśmy na to oko-bo każdemu może się zdarzyć.Brak klimatyzacji niestety bardzo był uciążliwy-zalatująca spalenizna z kuchni dawała się naszym nosom we znaki... Na tablicy nie było jeszcze cen...mało sympatyczne bo nie wiadomo ile się zaplaci-zamówiliśmy na próbę pizze. Byłaby na prawdę smaczna ale niestety spód był mocno przyjarany-natomiast składniki były typowo włoskie : mozzarella a nie ser żółty, szynka parmeńska,pomidorki cherry i rukola-wskazywało,że może być to na prawdę dobra restauracja.Do tego lemoniada (pycha!) .Cena bardzo atrakcyjna. Dlatego chcieliśmy spróbować kolejny raz z makaronami. I tu "U Przyjaciół"nas rozczarowało ...Dlaczego? Makarony były rozgotowane(ale tak solidnie,wręcz rozciapane), owoce morza....były nieświeże ( obydwoje mieliśmy sensacje żołądkowe),ociekający tłuszczem sos...a sama porcja...uboga! Na miłość Boską -nigdy nie widziałam,żeby ktoś tak okaleczył włoską kuchnię i obdarł ją z tego co ważne. Mimo,że zjedliśmy tego nawet nie połowę!! Właściciel widząc to nawet nie zapytał czemu? Czy smakowało? Kompletny brak reakcji...za to uraczył nas rachunkiem nie współmiernym do tego co otrzymaliśmy. Z wielkim niesmakiem i wielkim rozwolnieniem(tak niestety) opuściliśmy lokal....pizze jeszcze kiedyś spróbuje ale nigdy w życiu dania....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 27
Po kilku wizytach "U przyjaciół" jakoś nie chce mi się wierzyć w nieświeże jedzenie - u nich przecież menu się co chwilę zmienia, to znaczy że gotują z tego, co akurat jest zakupione/na co jest sezon.
Tym bardziej nie chce mi się wierzyć w taką opinię, że jednocześnie wystawiłaś super pozytywną opinię knajpce konkurencji w innym wątku - ja tam wprawdzie nie byłam, ale ile razy przejeżdżam obok, widzę że lokal jest pusty (a opinii w wątku jest tyle, jakby tam tłumy siedziały non sop), za to u Przyjaciół ciągle parking pełen...
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0
BTW - chyba chodziło ci o italian cuisine a nie "italian kitchen" ;)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie !!!W Smacznego nie ma żadnych gości. Przejeżdżam tam cztery razy dziennie !!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
co to za totalne bzdury! Nie pierwszy raz jedliśmy tam z całą rodziną .Uważam ,że jedzenie jest bardzo smaczne , robione tylko ze świeżych ,dobrej jakości składników. Może i nie jest to super tania knajpka ale za jakość się płaci !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem raz z rodziną. Moje spostrzeżenia:
1. Miła atmosfera,i obsługa i wystrój.
2. Bardzo dobra pizza. Najlepsza w okolicy.
3. Rewelacyjna lemoniada.
4. Niestety muszę potwierdzić makaron rozgotowany, sos niesmaczny. Niedopuszczalne!
5. Danie z owocami morza śmierdziało.
Podsumowanie:
Super że jest nowy fajny lokal ale Szefostwo musi popracować, bo niepotrzebnie traci klientów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12
racja jedzenie dobre ale do porcji duzej rybki z pieca tylko 6 plasterków pieczonych ziemniaczków ? poprosiłam o dodatkowa porcję to otrzymałam 4 szt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź kobito do Smacznego. Tam dużo wolnego miejsca.l😕
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziś byłem w smacznego i nie było wolnego miejsca przez chwilę.

tak na marginesie to jest żałosne jak skaczecie sobie do gardeł ze względu na to że ktoś jada w innej knajpie niż wy.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 7
czytaj uważniej nikt nie skacze sobie do gardeł tylko ludzie nie lubią hejterów, którzy kłamstwa wypisują. Proste
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłem wczoraj z żoną i raczej bez szału. Pizza ok , w titino moim zdaniem była lepsza, żona zamawiała tagliatelle i jej smakowało. Minusem na pewno temperatura w lokalu, bo nie ma ani klimy, ani choćby wiatraczka, a to spora niedogodność latem. Na tym tarasie, gdzieniegdzie wiszące pajęczyny i ubrudzone krzesła, a że czarne to wszystko widać. Jeśli ktoś patrzy tylko na jedzenie myślę, że nota 6/10 będzie adekwatna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8
wszystko super tylko proszę, wina czerwonego nie podaje sie z lodówki, nawet latem chyba ,ze to sangria
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Trattoria U Przyjaciół

Czytając i słysząc różne opinie, poszliśmy tam z ciekawości. Pozytywnie zaskoczeni. Fajny klimat, ciekawy wystrój. Sprawna i szybka obsługa. Bardzo fachowo i rzetelnie podane dania. Widać zaangażowanie i dbałość o każdy szczegół. Ogólnie fajna knajpka z potencjałem. Oby utrzymali taki poziom.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Temperatura podawania wina czerwonego to bodajze 17-18 stopni,
nie wiem jak u Ciebie w domu, ale w większości normalnych mieszkań/domów temperatura pokojowa to jednak 20-24 stopnie.
Zresztą poszukaj w internecie, też trafisz na tę sprzeczność, z jednej strony nie z lodówki z drugiej strony temperatura poniżej pokojowej.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jedzonko pyszne ale niestety wygląd pana przyjmującego zamówienie nieestetyczny, tzn. zapaska tak brudna, że aż czarna od wycieranych w nią rąk - zniechęca i daje do myślenia o estertce i czystości na kuchni.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
czarne myśli pozwalają przyjemnie w towarzystwie nieestetycznego szeryfa pysznie posilić się.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie chce bruzdzic na fejsie, ale jesli ktos z restauracji czyta ten temat, to poprawcie w ostatnim wpisie "tagiatelle" na "tagliatelle"
nie przystoi Wam ta literowka ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
... jednak nikt z restauracji tego forum nie czyta :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nic specjalnego.
1. Bardzo długi czas oczekiwania ponad 30 min
2. ciasto mniej niż przeciętne.
3. Cena nieadekwatna do całokształtu.

= zjeść by wiedzieć, ale nie wracać.

a i faktycznie lemoniada smaczna, ale też nie najlepsza. :P Fajnie, że świeża.
Jeżeli ktoś z knajpy kiedyś to przeczyta: czasem ilość składników na pizzy to nie wszystko.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 11
Jestem stslym gościem ,niemal od otwarcia😊
Moim zdaniem pizze,którą serwują jest najsmaczniejszą pizzą w okolicy i jedną z najlepszych jakie jadlam w Polsce 😊...znam sie na tym 😊
Nigdy tez nie czekałam na pizze 30 mim,zresztą to nie kebab,czy hod dogi,poczekać warto 😊
Tak trzymać i nie schodzic z jakości 😊 Powodzenia
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 5
6 minusów za wyrażenie swojej merytorycznej opinii, to właściciela robota czy ma tu jakiś pomagierów. Ja byłem i o tym lokalu mam dokładnie taką samą opinię, czekam teraz na Wasze "lajki"
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
Pizza puszka, reszta nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Jeest uzbierałem 6 minusów, chcę więcej, wiem ,że potraficie :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Świat zwariował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30 minut? Ale takich na prawdziwym zegarku minut? Byłem tam z 10 razy i mi się ani razu nie zdażyło. Czekałem może 15 minut, a może nawet mniej.

Jadłem rybę (tuńczyk), kilka razy Pizzę (głównie ostrą Pepperoni i Salami), makarony. Ryba wielka i świeża, Pizza bardzo dobra - sporo w niej Oliwy, ale nie przeszkadza to jej bynajmniej. Jak ktoś lubi pikantne pizze to nie zawiedzie się papryczkami Peperoni. Sosy do makaronu - wyborne.
Pan sympatyczny, trochę gawędziarz.
Fakt, tanio nie jest, Pizza 20 kilka złotych. Ryba (duży egzemplarz) kosztowała chyba 40+.
Spory minus jedzenia na zewnątrz - śmierdzi czasem szambem. No i nie ma dowozu.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie można by założyć ze wystarczy klienteli dla wszystkich knajp? i nie będą się opluwać na wzajem wtedy, walczcie jakośćią i ceną wyjdzie to nam wszystkim na zdrowie!!!!!11
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam z rodziną. Jesteśmy bardzo zadowoleni, a ogromnie rzadko jadam
w lokalach. Miła obsługa, lecz - to co dla mnie najważniejsze - czuje się, że dania przygotowuje się ze świeżych produktów. Np. sos grzybowy - palce lizać!:)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widocznie miałam pecha. Ale faktycznie tak było czekałam tak długo i żadnego przepraszam. W innych knajpach chociaż informują.
Drogo nie jest, a nawet jak na ilość składników to tanio. Jednak nie jest to najlepsza pizza jaką jadłam. Jest w pierwszej 5 ale nie 3.
Duży plus za wygląd i świeżość. Nic poza tym.
To moja obiektywna opinia, nikogo nie opluwam. Jak to nie którzy liczą swoje piękne minusy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
Byliśmy w weekend, zachwalają świeże grzybki, no i faktycznie takie bły, tu wielki plus dla właściciela nie okłamuje, jedliśmy tam przepyszne gnocchi z grzybkami, najlepsze jakie było mam dane skonsumować.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jedlismy tam raz pizze, nie ma co narzekac cienka dobra pizza, co do ceny nie jest drogo ale ok 3 do 5 pln wyzsza niz w podobnych lokalach i chodzi mi o podobna pizze na cienkim ciescie, obsluga bardzo mila, ale wystarczy podjechac na innych blachach niz GKA co nie oznacza, ze czlowiek nie mieszka w okolicy i juz nie proponuja polubienia na FB ;) ale to tylko drobnostka bo najwazniejsze sa potrawy. Napewno w przyszlosci postaramy sie sprobowac cos innego niz pizze. Duzy minus toaleta.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (35 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry