Widok

Nowy pawilon usługowy za delikatesami/kebabem Maxx - co tam będzie?

Witam,
czy ktoś może wie co będzie w nowo powstającym pawilonie handlowo-usługowym za Delikatesami/Kebabem Maxx?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gzella napewno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja byłam nad Xavierem w nowych sklepach w tym jednym to ktoś na głowę spadł z cenami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może coś więcej napiszesz , podobno jest tam chemia z niemiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sa 2 sklepy z chemia a drugi z pogniecionymi ubraniami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
A jaki ma pogniecione ubrania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ten bez chemii
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żaden z nich nie ma pogniecionych ubrań ,na piętrze pojawiły się 3 sklepy, Supełek(pasmanteria, bielizna ,usługi krawieckie , szewc) pani przeniosła się z Lipowej , drugi sklep odzież oraz chemia z Niemiec oraz trzeci, o którym tu mowa odzież firmy Boden ,nie ukrywam, iż wg mnie lekko ceny wysokie, ale z drugiej strony jakość fajna, egzemplarze pojedyncze(pół Banina nie będzie miało takich samych ubrań :)) i uważam ,że można coś znaleźć dla siebie. Takie sklepy również są nam w Baninie potrzebne. Najlepiej proponuję przejść się i samemu sprawdzić POLECAM
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Supełek ok. Chemia tez ale nie pisz mi o tym 3 sklepie ,że ubrania nie są pogniecione bo byłam , zobaczyłam i wyszłam. Może wyprasowali ale mnie taki sklep nie kręci ,Chcesz to kupuj Twoja sprawa. i płac sobie za te pojedyncze egzemplarze w stylu starych angielskich panien.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 9
do byłam

Ile w Tobie jadu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Przepraszam bardzo jaki jad? Mam prawo wypowiedzieć swoją opinię bo mi się tam nie podoba. Mam chwalić na siłę. Oby inni kupowali bo chyba o to chodzi . Jak idę do fryzjera i żle mi włosy ufarbuje to też chwlić?
To jest tylko moje zdanie i mozna się z nim nie zgodzić ale nie trzeba pisać o jadzie. Puknij sie w pusta głowę i poczytaj ze zrozumieniem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
Przeczytaj ostatnie zdania w Twoich wypowiedziach (nie wiem czemu zmieniłaś nick) i znajdziesz odpowiedź na Twoje pytanie: "Przepraszam bardzo, jaki jad?"
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak cyklon b
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozmowa poszła zwyczajowo na inny tor. Z tego co wiem w nowych pawilonach mają powstać dwa sklepy z odzieżą, sklep ogrodniczy, biuro ubezpieczeń, oraz kawiarnia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, w końcu jakaś normalna odpowiedz.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogliby rossmana otworzyc, niby nie jest to sklep pierwszej potrzeby ale fajnie by bylo miec jakis stricte kosmetyczny pod nosem
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3
Pani Beata kosmetyczka przenosi się również z góry z nad maxa na pawilon obok ,również będzie u niej fryzjer a kosmetyki może pomyśli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rossman nie jest zainteresowany otworzeniem placówki w Baninie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę że stworzy się duże centrum handlowe w którym załatwimy wiele zakupów.Ciekawe co jeszcze tam będzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Otwarcie tego centrum ma być w przyszłą sobotę ,to pewna wiadomość.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przydało by się też parking powiększyć, bo ten obecny już teraz nie zawsze sobie radzi, a jak otworzy się dodatkowych kilka sklepów, to debile zaczną parkować na ul. lotniczej, jestem przekonany, ze kilku takich się znajdzie. Oni zawsze się znajdują, niby ich nie widać, aż tu nagle pojawia się jeden z drugim ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
póki co to właściciel tych budynków blokuje budowę ul Północnej. tj ta ulica na tyłach pierwszego i przed drugim. W momencie wybudowania przez gminę tej drogi zamkną nielegalne zjazdy z lotniczej które są nieuzgodnione i wybudowane na dziko. Jako że droga do wybudowania po części idzie po działkach właściciela budynku xaviera, to on nie chce sprzedać tej drogi gminie i maxymalnie przedłuża, choćby czekając na wywłaszczenie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja byłam bo jest tam nowy sklep ogrodniczy i zrobilam zakupy.
Fakt nie ma roslin ale nawozy, środki ochrony roslin, narzedzia itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowa kawiarnia tam jest?

Pub by sie przydal dla chlopow.
:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
to nie Rancho Wilkowyje
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pub juz jest w Baninie. J.D. Restaurant, pyszne jedzenie, darmowy bilard i Ps4, fajny klimat i atmosfera ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ps! ?
Kurde.... jak idzie coś zjeść to przydaje się mieć spokój a nie jake głupie gry.
bilard ....no.... to tak. Na deser 😉
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie on jest ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dworek novello polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

do góry