Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super wątek zamknięty Szkoła super, dziękuję Panu Sławkowi który mnie dużo nauczył i miał do mnie...
~Katarzyna Ginejt
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 sierpnia 2019

Polecam wątek zamknięty Z czystym sercem polecam szkołę pasat. atmosfera super, no i oczywiście...
~Monia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 maja 2019

pasat najlepszy o.s.k wątek zamknięty PolecamWszystkim o.s.k pasat.jużPrzySamym zapisieDało się odczućPozytywną...
~Natalia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 lutego 2019

Podziękowanie dla Pana Jurka wątek zamknięty Polecam nauki jazdy u Pana Jerzego, po 10 ciu latach przerwy wykupiłam...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Osk Pasat zdecydowanie polecam:) wątek zamknięty OSK PASAT Najlepszy!! Pan Jurek super!!! Egzamin zdany bez problemu :)
~Justyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2018

Perfekcjonista w każdym calu. wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim przyszłym kierowcom lekcje u Pana Domańskiego....
~Angelika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2018

Serdeczne podziękowania wątek zamknięty Cieszę się że trafiłam do OSK Passat, miła i profesjonalna obsługa. W...
~Justyna Maciejewska
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 14 marca 2018

Podziękowanie dla Pana Jurka Domańskiego wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Pana Jurka Domańskiego najlepszego...
~Hania
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Pan Jurek najlepszy instruktor! wątek zamknięty Szkola 'PASSAT' super jest. Uczyc sie tam wielu chce. Najfajniejsze co tam...
~Kinga
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 grudnia 2017

Nie ma lepszego instruktora niż Pan Jerzy!! wątek zamknięty Po rocznej przerwie w jazdach postanowiłam dokupić sobie godzinki w szkole...
~A.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 listopada 2017

Dziękuje bardzo i polecam! wątek zamknięty Jestem bardzo wdzięczna Panu Jerzemu Domańskiemu za wspaniałe i ekspresowe...
~Nina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 października 2017

Pan Jerzy Domański - polecam wątek zamknięty Instruktor Jerzy Domański to skuteczny profesjonalista mocno zaangażowany w...
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 października 2017

Podziękowania dla Pana Jerzego Domańskiego wątek zamknięty Pragnę wszystkim polecić instruktora Jerzego Domańskiego, jego zaangażowanie...
~Danuta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2017

Gorąco polecam ! wątek zamknięty Polecam gorąco- Pan Jerzy Domański człowiek nieoceniony - zdany egzamin dziś...
~Marta.Marta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 maja 2017

osk passat wątek zamknięty Witam,z czystym sumieniem polecam OSK Passat i naukę z instruktorem Jerzym...
~Iwona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 maja 2017

Ania - opinia wątek zamknięty Polecam goraco szkołę jazdy passat. Mialam jazdy z instruktorem panem Jerzym...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 marca 2017

OPINIA wątek zamknięty WITAM. Gorąco polecam O.S.K PASAT, bardzo dobry ośrodek, wszyscy pracujący...
~MAŁGORZATA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Dawid - opinia wątek zamknięty Bardzo dobry ośrodek ! Prawojazdy zdane bezbłędnie a to wsystko dzieki...
~Dawid
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2017

Tu naprawdę nauczysz się jeździć :) wątek zamknięty Gorąco polecam PASAT-a, po kilkuletniej przerwie postanowiłem dokończyć swoje...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2016

Szybki, profesjonalny kurs wątek zamknięty Jeżeli ktoś chce jak najszybciej, a zarazem jak najlepiej przejść kurs to...
~Maciej
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
242

postów

230

wątków

do góry